Similar lots by type
-
#45
Een lot 14 karaats geel goud waaronder ringen en hangers.
Lot d’or jaune 14 ct dont bagues et pendentifs.No longer availableDim. 15,63 gEstimate: € 200/250 -
#90S.T. Dupont Paris
Een vergulde aansteker in originele doos.
Allumeur doré dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#768
Een mahoniehouten bijzettafeltje met klapblad. Tijdperk Victoria.
Guéridon en acajou à abattant. Epoque Victoria.No longer availableDim. B 80 cmEstimate: € 80/120 -
#525
Vijf verschillende horloge schakelkettingen met hangers in de vorm van een kompas, fotohouder en half edelstenen.
Cinq gourmets différentes aux pendentifs en forme d’une boussole, d’une porte-photo et des pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#440
Twee verschillende landkaartmeters, pennemessen, een klokje. Enz.
Deux différents curvimètres, des couteaux de poche, une pendulette etc.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#756
Een Victoriaanse secretaire van mahoniehoutfineer met drie laden achter een klapblad en bovenaan drie laden, binnenin te ontgrendelen.
Secrétaire en placage d’acajou ouvrant à un abattant cachant trois tiroirs et à trois tiroirs vers le haut, avec fermoir à l’intérieur.No longer availableDim. b: 99 cmEstimate: € 180/240 -
#5
Twee schakelkettingen en vier slavenarmbanden van zilver.
Deux chaînes à maillons et quatre bracelets d’esclave en argent.No longer availableDim. 65,50 gEstimate: € 50/100 -
#14
Een wandkapstok van gesculpteerd eikenhout in barokke stijl.
Porte-manteau en chêne sculpté de style baroque.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 30/50 -
#375
Een lange moderne wandconsole.
Longue console moderne en bois noirci.No longer availableDim. b: 250 cmEstimate: € 100/120 -
#145
Een 18 karaats wit gouden ketting met twee ijsschaatsen als hangers.
Chaîne en or blanc 18 ct avec deux pendentifs en forme de patins.No longer availableDim. 10,85 gEstimate: € 250/350 -
#30
Een lot van negen gebruikte sigarettenaanstekers waarvan één Dupont en twee Saromes.
Lot de neuf allumeurs dont un par Dupont et deux par Sarome.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#784
Een ovale bijzettafel van eikenhout, versierd met sober inlegwerk.
Table d’appoint ovale en chêne, sobrement incrustée.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#20
Vier van verschillende merken dameshorloges met lederen polsband. Gedragen.
Quatre montres de dames de différentes marques et aux bracelets en cuir. Portées.No longer availableDim. 10,85 gEstimate: € 40/80 -
#480
Een lot van verschillende zakhorloge sleutels van zilver en koper.
Lot de différentes clés à montres en argent et en cuivre.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#402
Een opgezette jachttroffee van een reebok.
Tête de cerf. Trophée de chasse empaillé.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#490
Vier korte verschillende horlogekettingen, twee met hangers.
Quatre gourmets courts différents, dont deux avec pendentifs.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#60Les must de Cartier
Een vergulde aansteker in originele doos.
Allumeur doré dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#25
Een 18 karaats geel gouden hanger, ring en één oorbel bezet met saffier.
Pendentif, bague et une boucle d’oreille sertie de saphir en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 2,74 gEstimate: € 80/150 -
#550
Een zilveren horlogeschakelketting met hanger bezet met een citrine.
Gourmet en argent au pendentif serti d’une citrine.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#135
Een 18 karaats wit gouden hanger in de vorm van een dubbele adelaar.
Pendentif en or blanc 18 ct en forme d’un aigle double.No longer availableDim. 26,77 gEstimate: € 550/650 -
#15
Twee verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.
Deux alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 5,64 gEstimate: € 120/150 -
#10
Een 18 karaats geel gouden armband en een driekleurige ring van 18 karaat.
Bracelet en or jaune 18 ct et bague tricolore 18 ct.No longer availableDim. 5,02 gEstimate: € 120/150 -
#600
Vijf verschillende zilveren horlogekettingen, twee met hangers in de vorm van een hoefijzer.
Cinq différents gourmets en argent, deux avec pendentifs en forme de fer à cheval.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#208Frans Van Immerseel
“Advocaten en wielen dienen goed gesmeerd”. Een glas-in-loodraam. Gesigneerd en gedateerd 1972.
“Advocaten en wielen dienen goed gesmeerd”. Vitrail. Signé et daté 1972.No longer availableDim. 165 x 194 cmEstimate: € 300/500
Other lots in this auction
-
#68
“Bowman Express Model 234. Glasgow”. Een miniatuur stoomlocomotief omstreeks 1890.
“Bowman Express Model 234. Glasgow”. Locomotive miniature vers 1890.No longer availableDim. L. 31 cmEstimate: € 40/60 -
#348Val St. Lambert
Een grote coupe van kleurloos geslepen kristal. Onderaan gemerkt.
Grande coupe en cristal taillé incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø 30,5 cmEstimate: € 80/120 -
#448
Een snuffbottle van gesculpteerd en roodgelakt hout met een koperen dekseltje, versierd met een landschapsdecor in reliëf.
Flacon à parfum en bois sculpté et laqué rouge. Couvercle en cuivre. Décor d’un paysage en relief.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#293
Een lot Delfts aardewerk bestaande uit twee baluster vaasjes en één kratervaas. XIXde eeuw. We voegen er een plooischotel aan toe.
Lot de faïences de Delft à décor bleu et blanc. Deux vases balustres, un vase flûte et un plat à l’éventail au bord ondulé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#73
Een apothekersweegschaal in houten vitrine.
Balance de pharmacie dans sa vitrine.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 70/100 -
#718
Een wijze van massief en geëtst ivoor op houten sokkel. Onderaan gesigneerd. Japans werk, begin XXste eeuw.
Statuette d’un sage en ivoire massif et gravé sur socle en ivoire. Signature sous la base. Travail japonais, début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 650/700 -
#666
Een grote tweedeursvitrinekast in bamboe-imitatie met onderaan twee maal twee deurtjes met gevlochten motieven.
Grande vitrine à deux portes imitant le bambou. Le bas à deux fois deux portes aux motifs de vannerie.No longer availableDim. h: 200 cmEstimate: € 400/500 -
#389
Een lot van zes ingekleurde modegravures.
Lot de six gravures de mode en couleurs.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#340
Een lot van zes stoelen van gesculpteerd eikenhout in Henri II-stijl met lederen bekleding.
Lot de six chaises en chêne sculpté de style Henri II sièges et dossiers recouverts de cuir.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#166
Een eikenhouten bruidskast. Boven- en benedengordel versierd met gebeeldhouwde bloemen en bloemenkorven. Beide gemoulureerde deuren eveneens versierd met bloemen en koperbeslag. XIXde eeuw.
Armoire de mariage. Le haut et le bas aux fleurs sculptés et corbeilles de fleurs. Les deux portes moulurées également décorées de fleurs et aux serrures et charnières en laiton. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#7Val St. Lambert
Een lot kristal, bestaande uit een rode vaas, een groene bloemenvaas en één op voet en een kleurloos schaaltje met verguld montuur.
Lot de cristaux comprenant un vase rouge, un vase vert et un vase sur piédouche, ainsi qu’un petit plat incolore à monture dorée.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#519Fred BervoetsPeriod: °1942
“Operatiekwartier”. Een ingekleurde lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Quartier d’opération”. Litho en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 49 x 69,5 cmEstimate: € 320/400