Other lots by de Vos
#112Rudi de VosPeriod: °1944
“Strandstoelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#92Rudi de VosPeriod: °1944
#72Rudi De VosPeriod: °1944
“Roland van Campenhout”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#74Rudi de VosPeriod: °1944
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#89Rudi de VosPeriod: °1944
“De “Space Shuttle”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"The 'Space Shuttle'. Oil on panel. Signed."No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 200/300 -
#99Rudi de VosPeriod: °1944
“De Rupel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#102Rudi de VosPeriod: °1944
“De Leeuw van Waterloo”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"The Lion of Waterloo". Oil paint on panel. Signed.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 120/200
#111
#132A. Grimbers
#499
#607
Een tafellamp met zware granieten voet.
#573Adolphe Everaerts
“Monographie de l’Hôtel-de-ville de Louvain. 1448-1872.illustrée de 48 planches et 3 photographies représentant environ 700 sujets. Par Adolphe Everaerts D’après les documents laissés par son frère Dominique Everaerts, restaurateur de ce magnifique monument”. Ed. Veuve Ickx et Ferdinand Fils, Leuven 1872. Goede staat, geschaafde hard cover.
"Monograph of the Town Hall of Leuven. 1448-1872.Illustrated with 48 plates and 3 photographs depicting around 700 subjects. By Adolphe Everaerts, based on the documents left by his brother Dominique Everaerts, restorer of this magnificent monument. Published by Veuve Ickx et Ferdinand Fils, Leuven 1872. Good condition, slightly worn hardcover."No longer availableDim. 45 x 62 cmEstimate: € 150/300 -
#277
Een lot zilver bestaande uit een schaaltje, potje, lepeltje. 800‰
#2Nestor CambierPeriod: 1879-1957
"Volkstaferelen." Two works, watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 15,5 x 10,5 cm x 2Estimate: € 80/100 -
#560
Een 18 karaats witgouden ring bezet met één centrale briljant van +- 0,10 ct. en diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 karat white gold ring set with one central brilliant cut diamond of approximately 0.10 carats and old cut diamonds with a combined weight of approximately 0.20 carats.No longer availableDim. 2,52 gEstimate: € 300/350 -
#778
Een lot van 3 Afrikaanse houten maskers waarvan 1 met baard.
#712Elysé SchuermansPeriod: °1938
#535
Een Chinese commode met 2 deuren, 3 laden en 2 bijhorende armstoelen.
#185
Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.