Similar lots by type
-
#573
Een antiek Nigeriaans houten vruchtbaarheidsbeeld met spiegeltje.
Une ancienne statue de fertilité en bois nigérian avec miroir.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 100/150 -
#543
“Vier personages op een paard”. Een Afrikaans bronzen groep.
"Quatre personnages sur un cheval". Un groupe africain en bronze.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 200/240 -
#563
Een Afrikaans hardhouten beeld. Beschadiging bovenaan. Kongolees werk.
Une statue africaine en bois dur. Dégât vers le haut. Travail congolais.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 100/120 -
#181
“Mercurius”. Een bronzen beeld op sokkel van rood marmer met bronzen fries. Naar een werk van Jean Bologne.
"Mercure". Une statue en bronze sur un socle en marbre rouge avec une frise en bronze. D'après une oeuvre de Jean Bologna.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 300/400 -
#518
“Krijger te paard”. Een Afrikaans bronzen beeld.
"Guerrier à cheval". Une statue africaine en bronze.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 120/200 -
#483
“Vier personages op een paard”. Een Afrikaans (?) bronzen groep.
"Quatre personnages sur un cheval". Un groupe africain (?) en bronze.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 200/300 -
#553
Een paar antieke gepolychromeerde Indische boeg-/wandbeelden.
Une paire de statues murales indiennes polychromes antiques.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 200/300 -
#191
“Trojka”. Een bronzen groep met donker patina naar een werk van Vassily Yacovlevitch Gratchev.
"Troïka". Un groupe en bronze à patine sombre d'après une oeuvre de Vassily Yacovlevitch Gratchev.No longer availableDim. 21 x 44 x 25 cmEstimate: € 700/800 -
#497
“Paarden”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.
"Chevaux". Un groupe en bronze sur socle en marbre d'après une oeuvre de PJ Mene.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 850/900 -
#507
“Vierspan”. Een bronzen groep.
"Quatre-en-main". Un groupe en bronze.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 350/500 -
#225
“Leeuwinnen”. Een gepatineerd plaasteren groep. Enkele kleine beschadigingen. Begin XXe eeuw.
"Lionnes". Un groupe en plâtre patiné. Quelques dommages mineurs. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120/200 -
#105
Een tafeltje met gesculpteerde randen en poten.
Une table avec des bords et des pieds sculptés.No longer availableDim. 72 x 98 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#157
“De bronstijd”. Een beeld van groengepatineerd brons naar een werk van Rodin.
"L'âge du bronze". Une sculpture en bronze à patine verte d'après une oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 360/380 -
#561
Een groengeglazuurde aardewerken schildpad. Chinees werk.
Tortue en faïence verte. Travail chinois.No longer availableDim. l: 66 cmEstimate: € 120/160 -
#521
“Leeuwin”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Paris.
"Lionne". Une statue en bronze à patine sombre d'après une oeuvre de Paris.No longer availableDim. l: 47 cmEstimate: € 850/950 -
#568
Een gepatineerd plaasteren beeld naar voorbeeld uit de XVe eeuw.
Statue en plâtre patiné d'après un exemplaire du XVe siècle.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 100/140 -
#183
“Dansende man met cimbalen”. Een bronzen beeld naar een werk van Massimiliano Benzi.
"Homme qui danse avec des cymbales". Une statue en bronze d'après une oeuvre de Massimiliano Benzi.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 240/280 -
#477
“Hoofd van een strijder”. Gepatineerd gips. Naar het werk van François Rude.
"Tête d'un guerrier". Plâtre patiné. D'après les oeuvres de François Rude.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60/100 -
#165
“Lassoed mustang”. Een grote groep van gepatineerd brons naar een werk van Frederic Remington.
"Mustang Lassoed". Un grand groupe en bronze patiné d'après une oeuvre de Frederic Remington.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 800/1400 -
#511
Een paar gebeeldhouwde stenen paarden naar Tang voorbeeld.
Une paire de chevaux en pierre sculptée d'après l'exemple des Tang.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 250/350 -
#177Jef LambeauxPeriod: 1852 - 1901
“De bokser”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
"Le boxeur". Une statuette en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 600/800 -
#493
“Vier personages op een olifant”. Een Afrikaans (?) bronzen groep.
"Quatre personnages sur un éléphant". Un groupe africain (?) en bronze.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 200/240 -
#567
Een bronzen Thaise Boeddha op houten sokkel.
Un Bouddha thaïlandais en bronze sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 200/300 -
#666
Een gebeeldhouwd houten figuur. Aziatisch werk.
Un personnage en bois sculpté. Travail asiatique.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50/60
Other lots in this auction
-
#426
Een antiek handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis de laine turc antique noué à la main.No longer availableDim. 410 x 170 cmEstimate: € 120/160 -
#416
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje. Enige slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Toute usure.No longer availableDim. 162 x 122 cmEstimate: € 40/50 -
#475
Een smeedijzeren luchter met negen lichtpunten, versierd met bladeren en kleurloos glazen belletjes.
Lustre en fer forgé avec neuf lumières décoré de feuillages et de boules en verre incolore.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 100/120 -
#331
Een lot van vier lampjes van meerkleurig porselein, waarbij drie in de vorm van een vuurtoren (zonder bedrading) en één in de vorm van een zeilschip.
Lot de quatre lampes en porcelaine multicolore, trois en forme de phare (sans câblage) et un en forme de voilier.No longer availableDim. h: 21 - 26 cmEstimate: € 40/50 -
#467
Een Imariporseleinen lampenvoet met decor van vogels en bloemen.
Un pied de lampe en porcelaine d'Imari à décor d'oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. H: 65cmEstimate: € 40/50 -
#329Maurits LangaskensPeriod: 1884 - 1965
“Wederkomst”. Een gravure op papier. Gesigneerd.
"Deuxième venue". Une gravure sur papier. Signé.No longer availableDim. 24 x 40 cmEstimate: € 45/60 -
#473
Een Chinese neksteun van blauw en wit porselein.
Un repose-nuque en porcelaine de Chine bleu et blanc.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 160/180 -
#366
Een lot van dertien kleine wollen tapijtjes.
Lot de treize petits tapis en laine.No longer availableDim. 25 x 30 - 70 x 55 cmEstimate: € 60/70 -
#405
Een bronzen asbak met reliëfdecor van een vogel en een dekseldoosje in de vorm van een appel aan een tak.
Un cendrier en bronze à décor en relief d'un oiseau et une boîte à couvercle en forme de pomme sur une branche.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 35/50 -
#162Jean de HaenPeriod: 1861 - 1930
“Moeder met kind aan het kanaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Enkele kleine restauraties en kleine perforatie.
Mère avec enfant au canal. Huile sur toile. Signée. Quelques petites restaurations et petites perforations.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 800/1000 -
#227
Een verguld messingen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met korenhalmen.
Un lustre en laiton doré à six points lumineux et décoré de gerbes.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 100/120 -
#594Jack GodderisPeriod: 1916-1971
“Marine”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
"Marine". Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 27 x 40 cmEstimate: € 100/150