#686“Wandelende koppels”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
#313De Fuiseaux, BaudourEen servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.
#359Leonard Vincent SchaekenPeriod: 1865 - 1915“Zicht op Venetië”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur Venise”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
Trois voitures jouets, emballages d’origine:- Mercedes truck. Avec remorque.- Mercedes Benz ambulance.- Euclid quarry camion.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#204Louis Van KuyckPeriod: 1821-1871“Wasvrouw voor een hoeve”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd en gedateerd 1860.
#733Een bronzen kunstvoorwerp. Afrikaans?
#601Een bol vaasje van Chinees aardewerk met een vogel in het decor.
#196Een eikenhouten tweedeursbuffet in regencestijl. Omstreeks 1800.
#508Drie stenen stempels, afkomstig van de Tomebamba uit Cuenca, Ecuador.
#489“Compositie”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Surier.
#850Een rood- en geelkoperen doofpot.
Un pot etouffeur en cuivre rouge et cuivre jaune.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 20 / 30