Other lots in this auction
-
#613Een paar siervazen van aardewerk met meerkleurig Chinoiseriedecor. Op bronzen voet en met twee bronzen ramskoppen.
Une paire de vases en faïence, décor chinoiserie polychrome. Sur pieds en bronze et deux têtes de béliers.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 160 / 200 -
#540Een Chinees televisiemeubel van roodgelakt hout met twee kleine paneeldeuren onder een grote, telkens versierd met een uitgestoken decor van personages.
Meuble de télévision chinois en bois laqué rouge et avec deux petites portes pleines en dessous d’une grande, chaque fois avec un décor de personnages en relief.No longer availableDim. 137 x 84 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#792Lode Bosmans“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 85 cmEstimate: € 80 / 100 -
#843GuerinEen aardewerken vaas van ‘Le Journal et indépendance’ met een wielrenner in het decor
Un vase en faïence du ‘Journal et indépendance’, décor de coureur.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#451Twee vechtende hanen van goudgepatineerd brons.
Deux coqs qui se battent en bronze à patine dorée.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#131YashicaEen oude camera, model Mat 124 G. In lederen etui. Goede staat.
Une caméra ancienne, modèle Mat 124 G. dans un étui en cuir. Bon état.No longer availableEstimate: € 120 / 150 -
#813AmphoraEen aardewerken vaasje met een meerkleurig bloemendecor in reliëf. Onderaan gemerkt. Barst in de rand.
Un vase en faïence, décor de fleurs polychrome en relief. Marque sous la base. Fissure au rebord.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 45 / 55 -
#211Een sierkruik van meerkleurig glas met een geëtste decor van wijnbladeren en versierd met twee huisjesslakken. Draagt merkteken ‘Daum, Nancy’.
Une carafe de décoration en verre polychrome et décor gravé de feuilles de vigne et deux escargots. porte la marque ‘Daum, Nancy’.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 450 / 550 -
#363Een kleine wereldbol en een hemelbol met sterrenbeelden.
Un petit globe terrestre et un globe de ciel avec signes du zodiaque.No longer availableDim. h: 30 & 50 cmEstimate: € 50 / 100 -
#310Een briljant van 0,46 ct. Color D SI1. In afgesloten identiteitskaart en met certificaat.
Un brillant de 0,46 ct Color D SI1. Avec carte d’identité et certificat.No longer availableEstimate: € 900 / 1100 -
#461Een lot metalen miniatuurklokjes, waarbij een Zwitsers van smeedijzer, twee met bronzen wijzerplaat, twee met geëmailleerde wijzerplaat en met een afbeelding van de Sint-Pietersbasiliek uit 1950. Enkele zonder slingertje.
Un lot de pendules miniatures en métal, dont une de suisse en fonte, deux à cadrans en bronze, deux à cadrans en émail et une avec une représentation de la Basilique Saint-Paul, 1950. Quelques unes sans balanciers.No longer availableDim. h: 5 - 13 cmEstimate: € 20 / 30 -
#88710 diverse boeken Azië e.a.
Dix livres divers portant sur l’Asie et autres.No longer availableEstimate: € 50 / 80

