Other lots in this auction
-
#758Een handgeschilderde Chinese scroll met een afbeelding van een bok. Inkt op papier. Vochtvlekken.
Un scroll chinois peint à la main représentant un bouc. Encre sur papier. Tâches d’humidité.No longer availableDim. 131 x 34,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#852Een lot porselein, bestaande uit een theeserviesje, een koffiepot van Brussels porselein, een hoornvaasje, enz.
Lot de porcelaines comprenant un petit service à thé, une cafetière en Vieux Bruxelles, un cornet etc.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#611Een bronzen tijger met donker patina. Japans werk, gemerkt van Genryusai Seiya. Tijdperk Meiji. Op houten sokkel.
Un tigre en bronze à patine foncée. Travail japonais, marque Genryusai Seiya. Période Meiji. Sur socle en bois.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 550 / 650 -
#810Een achthoekige bijzettafel van gebeeldhouwd hout.
Une petite table octogonal en bois sculpté.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#213Twee ivoren beeldjes, vermoedelijk van de heilige Barbara van Nicomedië. Afgebeeld met een burchttoren met drie vensters en met een zwaard. Onderaan gemonogrammeerd.
Deux statues en ivoire, probablement représentant de la sainte Barbara de Nicomédie. Représentation d’une tour de forteresse à trois fenêtres et une épée. Monogrammée en dessous.No longer availableDim. H: 15 cmEstimate: € 200 / 240 -
#647Een klein balustervaasje van Chinees porselein met een wit decor van bloemen en vlinders op gele fond. Onderaan gesigneerd.
Petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor blanc de fleurs et d’oiseaux sur fond jaune. Signé sous la base.No longer availableDim. h: 17, 5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#451Twee vechtende hanen van goudgepatineerd brons.
Deux coqs qui se battent en bronze à patine dorée.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#354Hipolit MaikowskiPeriod: 1885 - 1963“Vissersboten in de haven van Oostende”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Bateaux de pêche , Ostende”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 18x 24 cmEstimate: € 200 / 300 -
#353“’s Lands Glorie I, II, III & IV. Vier chromo-albums, uitgegeven bij Historia. Compleet en in zeer goede staat.
”’s Lands Glorie”. Quatre albums chromo, Historia. Complet et en bon état.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#155Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,35 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,35 ct.No longer availableDim. 5,82 gEstimate: € 700 / 800 -
#347GuerinEen vaas van meerkleurig geglazuurd terracotta met een gestileerd decor van dieren. Onderaan gemerkt.
Un vase en terre cuite polychrome, décor stylé d’animaux. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#488Val St. LambertEen lot van twee geslepen kristallen vazen, groen in de massa. Gemerkt onderaan en resp. genummerd 42/116 en 23/150, en vermelding van de designer.
Un lot de vases en cristal taillé, vert dans la masse. Marque à la base et resp. numérotés 42/116 et 23/150, avec mention du créateur.No longer availableDim. h 15 cm & h 31 cmEstimate: € 60 / 100

