Other lots by Wedgwood
#50Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,65 gEstimate: € 250 / 350 -
#618Een grote bronzen hallantaarn met bol gegraveerd glas.
#91Een gazelleschedel op muurplaat.
Un crâne de gazelle sur plaque murale.No longer availableDim. l: 80 cmEstimate: € 80 / 100 -
#500“Vier personages”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Eerste kwart XXe eeuw. Onderaan gesigneerd.
”Quatre personnages”. Un netsuke en ivoire sculptée. premier quart du XXème siècle. Signature en bas.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#804Een houten wandvitrine met één deur.
#122Een oude muziekdoos met een mogelijk wassen kruisbeeld achter glas.
#384Een bord van zachte pasta met een blauw en wit Ronda-decor en met gechantourneerde rand. Achteraan gemerkt met de zwaarden in blauw onder glazuur. Doornik, XVIIIde eeuw.
Une assiette en pâte de verre à décor bleu et blanc Ronda et rebord chantourné. Marque au dos, des épées sous glaçure bleue. Tournai, XVIIIème siècle.No longer availableDim. Ø 24 cmEstimate: € 20 / 25 -
#268Een lot van vier kleine pauwstaartborden van Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt. XVIIIe eeuw.
#740“Man met taikostokken”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Homme aux bâtons taiko”. Un netsuke en ivoire sculptée . marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#153Een paar lampenvoeten van bruin glas met een gesatineerd decor van rozen. Gesigneerd.
#762Val St. LambertEen vaas op voet van geslepen kristal met mauve decor. Onderaan gemerkt en genummerd 136/150. Gaaf.
Un vase sur pied en cristal taillé et décor mauve. Marque sous la base et numéroté 136/150.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 120 / 180