#841Een XIXe eeuws gefineerd naaikoffertje met spiegel in het deksel.
#761Een gebeeldhouwd houten beeld. Kuba, D.R. Congo.
#495Twee chromen spaghettistoelen naar ontwerp van Giandomenico Belotti. Met bijpassend magazinerekje.
#613Giovani Racca, BolognaEen Piano Melodico met zwengel. Te reviseren. Bijgevoegd een grote partij muziekboeken. XIXe eeuw. Deksel manco.
Un Piano Melodico à manivelle. A réviser. Nous ajoutons un lot de livres de musique. XIXème siècle. Couvercle manquant.No longer availableDim. 40 x 110 x 55 cmEstimate: € 200 / 260 -
#526Een handgeknoopte wollen kelim.
#244Een paar kindjes van zandsteen.
#868Een tulpenvaasje en een tabakspot van Vlaams aardewerk.
#513Een art deco vaas met bloemenmotief.
Une carte de la province d’Anvers datée de 1945. Éditée par la direction provinciale en 1947.No longer availableDim. 75 x 102 cmEstimate: € 100 / 120