Other lots in this auction
-
#591Een gevarieerd lot met gedeeltelijke glazenserviezen. grotendeels geslepen kristal. Totaal 77 stuks.
Un lot de différents services de verres. Principalement en cristal taillé. 77 pièces au total.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#8Vier sierbordjes van kobaltblauw porselein met een voorstelling van Simbad. Evenals een bord met een zeilschip naar Gardner.
Quatre assiettes en porcelaine bleue cobalt, représentation de Simbad. Une assiette représentant un voilier de Gardner.No longer availableDim. Ø 16,5 & 20,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#467Een gems van gesneden hout. Zwarte woud.
Un chamois en bois sculpté. Foret Noir.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#888Een cakeschaal van meerkleurig en verguld porselein met bijpassend mes, versierd met een bloemendecor. We voegen er een aardewerken pudding-/cakevorm aan toe.
Un plat à cake en porcelaine polychrome et dorée avec couteau assorti, décoration de fleurs. Nous ajoutons un moule à cake ou pudding.No longer availableDim. l: 38 & 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#79Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vase à fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#368Dekselvaas van polychroom aardewerk. Onderaan gemerkt: Delft.
Un vase à couvercle en faïence polychrome.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 40 / 50 -
#304“Madonna met kind”. Olieverf op paneel. Vermoedelijk XVIIIde eeuws.
”Vierge à l’Enfant”. Huile sur panneau, probablement XVIIIème siècle.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#634Een kolompendule van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk. Napoleon III.
Une pendule colonne en bois laqué noir, décorations d’incrustations. Napoléon III.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 200 / 220 -
#470Een gebeeldhouwd houten wandrekje. XIXe eeuw.
Une étagère en bois sculpté. XIXème siècle.No longer availableDim. b: 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#687Een reclamehouder in de vorm van een slager in kunststof.
Un panneau publicitaire en forme de boucher.No longer availableDim. 75 x 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#415Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,34 ct. en een ovale saffier van ± 1,16 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,34 ct et d’un saphir ovale de ± 1,16 ct.No longer availableDim. 3,79 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#667Een Chinese vaas en gemberpot met blauwe versieringen. Op de vaas twee pauwen in een tuin en op de gemberpot florale motieven. Kleine barst in de basis
Un vase chinois et un pot à gingembre, décorations bleues. Sur le vase décor de deux paons et sur le pot à gingembre des motifs de fleurs. Petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 58,5 cmEstimate: € 100 / 120

