Similar lots by type
-
#102Joseph Van LuppenPeriod: 1834 - 1891
“Het bosbeekje”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘73.
”Le ruisseau dans le bois”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘73.No longer availableDim. 96 x 63 cmEstimate: € 120/140 -
#329J. De Busschere
“Hoevezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1932.
”Vue fermière”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1932.No longer availableDim. 40 x 54 cmEstimate: € 40/60 -
#334
‘Char d’Anvers ou d’Albert et d’Isabelle. 21 juillet 1856’.
Een Chromolitho uit de XIX de eeuw
”Char d’Anvers ou d’Albert et de Isabelle. 21 juillet 1856”. Une lithographie chromo du XIXième siècle.No longer availableDim. 32,5 x 50,5 cmEstimate: € 60/100 -
#282L. Voets
“Watermolen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Moulin à eau”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 43 x 54 cmEstimate: € 60/100 -
#294Jean Govaerts
“Masseller”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Masseller”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 45 x 53 cmEstimate: € 40/60 -
#372Edmond Van Dooren
‘De Barmhartige’ . Lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
”Le Miséricordieux”. Une lithographie, signée hors planche.No longer availableDim. H: 41,5 L: 38 cmEstimate: € 80/100 -
#612
“Man met honden”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
”Homme et chiens”. Huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80/100 -
#82Etienne le Compte
“Bloemenvaas”. Houtskool op papier. Gesigneerd, geauthentificeerd en gedateerd ‘75 op de verso.
”Vase pour fleurs”. Fusain sur papier. Signé, authentifié et daté ‘75 au verso.No longer availableDim. 70 x 54 cmEstimate: € 55/65 -
#89Jozef VinckPeriod: Berchem 1900 - Mortsel 1979
“O.L.V. van Antwerpen”. Aquarel op papier. Gesigneerd. We voegen er een boek over de kunstenaar aan toe.
”O.L.V. van Antwerpen.” Aquarelle sur papier. Signée. Nous ajoutons un livre portant sur l’artiste.No longer availableDim. 37 x 25 cmEstimate: € 50/80 -
#79Frans SmeersPeriod: 1883 - 1960
“La bohémienne”. Inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd 1927.
”La bohémienne.” Encre sur papier. Signé et daté 1927.No longer availableDim. 34,5 x 42 cmEstimate: € 60/100 -
#472Steven
“Emelgem”. Inkt op papier. Gesigneerd.
”Emelgem”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 60 x 42 cmEstimate: € 40/50 -
#319J. De Busschere
“Dorpszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1929.
”Vue sur le village”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1929.No longer availableDim. 31 x 42 cmEstimate: € 35/45 -
#682G. Compernol
“Vuurtoren”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Le phare”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 17 x 27 cmEstimate: € 30/50 -
#522
“Zonnebloemen”. Aquarel op, papier. Gemonogrammeerd.
”Tournesols”. Aquarelle sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 48 x 35 cmEstimate: € 50/80 -
#712Dick van ‘t Wout
Een studie met winterse taferelen. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘63.
Une étude de scènes hivernales. Crayon sur papier. Signé et daté ‘63.No longer availableDim. 30 x 29 cmEstimate: € 35/55 -
#739
‘ La tristesse et la terreur’ . Een lithografie uit de XIXde eeuw.
”La tristesse et la terreur”. Une lithographie du XIXième siècle.No longer availableDim. 18 x 12,5 cmEstimate: € 25/35 -
#174Period: 1808 - 1879
“Karikaturen”. Een studietekening, potlood op papier. Gemonogrammeerd “H. D. en met oude toeschrijving aan Honoré Daumier (1808 - 1879)
”Caricatures”. Une étude, crayon sur papier. Monogrammé ‘H.D.’ et attribué à Honoré Daumier (1808 - 1879).No longer availableDim. 8,5 x 13,5 cmEstimate: € 300/400 -
#664
Een Chinese scroll met een landschap. Inkt op papier. Gesigneerd.
Un scroll chinois avec un paysage. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 175 x 47 cmEstimate: € 100/160 -
#44
“Pastorale scène”. Een ronde tekening op papier. XVIIIe eeuw.
”Scène pastorale.” Un dessin de forme ronde sur papier. XVIIIième siècle.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 80/100 -
#454Frans Roosemaele
“Portret”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd 1975.
”Portrait”. Fusain sur papier. Signé et daté 1975.No longer availableDim. 43 x 30 cmEstimate: € 4à/60
Other lots in this auction
-
#116
Een eikenhouten broodkast met twee deuren.
Une panetière en chêne à deux portes.No longer availableDim. 175 x 102 x 55 cmEstimate: € 200/240 -
#408Meinel & Herold
Een oude mandoline, versierd met een molentje in het klankgat. Kleine beschadiging bovenaan. Te besnaren.
Une ancienne mandoline avec une décoration au moulin. Petit dégât au dessus. Cordes à changer.No longer availableDim. l: 90 cmEstimate: € 60/100 -
#448
Een lot van twee paar beeldjes van zamak, bestaande uit een jongen en meisje op houten sokkel en twee romeinse bustes.
Un lot comprenant deux paires de statues en régule, comprenant un jeune homme et une jeune fille sur un socle en bois et deux bustes Romains.No longer availableDim. h: 15 & 27 cmEstimate: € 80/100 -
#675
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine nouée à la main.No longer availableDim. 160 x 97cmEstimate: € 80/100 -
#63
Een paar soldaten van brons. Geweer ontbreekt.
Des soldats en bronze. Un fusil est manquant.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60/100 -
#4
Een wassen Madonna met kind onder stolp.
Une Vierge à l’Enfant en cire. Sous globe.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 50/60 -
#302Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Begijnhofpoort”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Porte du béguinage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 63 cmEstimate: € 80/120 -
#699
‘Koppel in Herberg’. Olieverf op paneel.
”Couple à l’auberge”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 26 x 21 cmEstimate: € 120/200 -
#292Henri PauwelsPeriod: 1903-1983
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 90 cmEstimate: € 60/100 -
#572
Perzische tekening. Tijdperk Safawide.
Un dessin persan. Période Safawide.No longer availableEstimate: € 320/380 -
#619
“Visserboten bij maanlicht”. Tekening. Draagt een handtekening: Louis Verboeckhoven.
”Bateau de pêche dans la lumière de la lune”. Dessin. Porte une signature: Louis Verboeckhoven.No longer availableDim. 39 x 68 cmEstimate: € 100/120 -
#509
Tanka met 10 figuren in catrouches. Brokaatwerk met spiegeltjes.
Tanka avec dix figures en cartouches. Brocat et miroirs.No longer availableDim. H 81 L 129 cmEstimate: € 120/200