#591Een kristal geslepen Val Saint Lambert vase de mariage, taillé riche.
A crystal cut Val Saint Lambert wedding vase, richly cut.No longer availableDim. 36 x Ø 13 cmEstimate: € 120 / 180 -
#455Een 18 kt geelgouden ring bezet twee briljantjes en opaal.
An 18 kt yellow gold ring set with two brilliants and opal.No longer availableDim. 4,47 g m: 56.Estimate: € 500 / 600 -
#295“De heilige maagd Maria”. Een buste in albast. Niet gesigneerd.
#338Een vintage Wilesco stoommachine.
A vintage Wilesco steam engine.No longer availableDim. h 31 x 23 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#432Émile Louis Foubert“Naaktportret” & “Sint Jansteen”. Een tekening op papier. Bovenaan gesigneerd EM Foubert ‘80. Bijgevoegd een proefdruk op papier, met opschrift “geschonken aan Emiel Foubert, ter gelegendheid van zijn 70ste verjaardag”, met signatuur.
#568Een set van 2 Satsuma vazen bestaande uit een dekselvaas op sokkel en een balustervaas.
#286Een massief eikenhouten tafel met twee verlengstukken en getorste poten.
#633Een varia lot van 5 Zuid-Amerikaanse artefacten, beeldjes en instrumenten uit aardewerk, been en steen.
A mixed lot of 5 South American artifacts, figurines, and instruments made of pottery, bone, and stone.No longer availableDim. H: 6-18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#521Een zeldzame antieke Nyishi gevlochten helmhoed, Assam. Versierd met vederen, neushoornvogel bek, plantenvezels. Indië, eind 19e, begin 20e eeuw.
#484Jan Vercruysse“John Cale”. Spuitbus op doek. Een modernistisch werk door Antwerps kunstenaar Jan Vercruysse, Maur-Ice. Het doek heeft een scheurtje rechts boven. Niet gesigneerd.
"John Cale". Spray paint on canvas. A modernist work by Antwerp artist Jan Vercruysse, Maur-Ice. The canvas has a small tear in the upper right corner. Not signed.No longer availableDim. 160 x 140 cmEstimate: € 200 / 300 -
#693Een lot hotelzilver gemerkt ‘Cama’ bestaande uit 3 schalen, 3 deksels met afneembare hefknop (slechts één knop aanwezig), een sauskom en een terrine.
A lot of hotel silver marked 'Cama' consisting of 3 trays, 3 lids with detachable handle (only one handle present), a sauce boat, and a tureen.No longer availableDim. h 15 x Ø 27 cmEstimate: € 40 / 80