#376Een massief houten tafel in de stijl van Flamant.
A solid wood table in the style of Flamant. -
#202HusqvarnaEen gietijzeren wanddeco shield met krijgstafereel in het reliëf
A cast iron wall decoration shield with a military scene in relief. -
#460Een 18 kt geelgouden ketting met hanger bezet met een pareltje.
An 18 kt yellow gold necklace with pendant set with a pearl. -
#291Een bronzen scheepsbel.
A bronze ship's bell. -
#126Een massief houten buffetkast met opzet, tijdperk Louis Philippe.
A solid wood buffet cabinet in Louis Philippe style. -
#361Een kleine icoon met zilveren riza. 925/1000.
A small icon with a silver riza. 925/1000. -
#172Franz Courtens“Winters dorpzicht”. Een tekening op papier. Onderaan gesigneerd.
"Winter village view." A drawing on paper. Signed at the bottom. -
#48FleuronEen lot van 3 verzilverd metalen dienbladen waarvan een set van 2 gemerkt Fleuron-France.
#286Een zwart geschilderde massief houten zuil met rode vilt.
A black painted solid wooden column with red felt.