Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“The emerald table”. Een zeefdruk op zijde. Gesigneerd in de plaat, genummerd 1268/2000. Met certificaat.
Salvador Dali

“The emerald table”. Een zeefdruk op zijde. Gesigneerd in de plaat, genummerd 1268/2000. Met certificaat.

“The emerald table”. Une sérigraphie sur soie. Signée dans la planche, numérotée 1268/2000. Avec certificat.
Dim. 75 x 75 cm
SKU: 1505180204.
Category: Grafiek.
Auction day: 15 May 2018 19:00
Catalogue #204
Estimate: € 320 / 380
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Dali

  • #194
    Dali

    “Les chants de maldoror.” Droge naald. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”Les chants de maldoror”. Pointe sèche. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 22 x 16 cm
    Estimate: € 650 / 700

Other lots in this auction

  • #194
    Dali

    “Les chants de maldoror.” Droge naald. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”Les chants de maldoror”. Pointe sèche. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 22 x 16 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #194
    Dali

    “Les chants de maldoror.” Droge naald. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”Les chants de maldoror”. Pointe sèche. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 22 x 16 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #194
    Dali

    “Les chants de maldoror.” Droge naald. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”Les chants de maldoror”. Pointe sèche. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 22 x 16 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #194
    Dali

    “Les chants de maldoror.” Droge naald. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”Les chants de maldoror”. Pointe sèche. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 22 x 16 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #194
    Dali

    “Les chants de maldoror.” Droge naald. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”Les chants de maldoror”. Pointe sèche. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 22 x 16 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #194
    Dali

    “Les chants de maldoror.” Droge naald. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”Les chants de maldoror”. Pointe sèche. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 22 x 16 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #194
    Dali

    “Les chants de maldoror.” Droge naald. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”Les chants de maldoror”. Pointe sèche. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 22 x 16 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #194
    Dali

    “Les chants de maldoror.” Droge naald. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”Les chants de maldoror”. Pointe sèche. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 22 x 16 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #194
    Dali

    “Les chants de maldoror.” Droge naald. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”Les chants de maldoror”. Pointe sèche. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 22 x 16 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #194
    Dali

    “Les chants de maldoror.” Droge naald. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”Les chants de maldoror”. Pointe sèche. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 22 x 16 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #194
    Dali

    “Les chants de maldoror.” Droge naald. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”Les chants de maldoror”. Pointe sèche. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 22 x 16 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #194
    Dali

    “Les chants de maldoror.” Droge naald. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”Les chants de maldoror”. Pointe sèche. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 22 x 16 cm
    Estimate: € 650 / 700
View all auction items ›

Veiling van 15 & 16 mei 2018

De veiling is volledig - 805 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls beschikbaar op de downloads pagina.

15 May 2018 19:00
16 May 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 May 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More