Other lots in this auction
-
#23Twee Engelse messingen kandelaars. Omstreeks 1800.
Une paire de candélabres anglais en laiton. +- 1800.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#439Theo HumbletPeriod: 1919-2006“Mexico”. Linosnede. Gedateerd 1980. Epreuve d’artiste.
”Mexico”. Une gravure sur linoléum. Datée 1980. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 28 x 40 cmEstimate: € 25 / 35 -
#374Felix Timmermans“De bekoring”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat.
”La tentation”. Une gravure. Signée hors planche.No longer availableDim. 21 x 16 cmEstimate: € 120 / 200 -
#552De Cock“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 142 cmEstimate: € 80 / 100 -
#745Een kan, een melkpot en een bowl van Basaltware. Onderaan genummerd.
Une verseuse, un pot à lait et un bol en Basaltware. Numérotés sous la base.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#579Een verlengbare eikenhouten tafel met vier balusterpoten in kruisverbinding. Het blad bekleed met leder in vijf vlakken, bevestigd met klinknagels.
Une table avec allonges en chêne avec quatre pieds balustre en croix. La tablette est revêtue de cuir en cinq parties, cloués.No longer availableDim. 130 x 93 cmEstimate: € 200 / 240 -
#594Een secretaire van mahoniehoutfineer in Louis-Philippestijl met een lade en doucine onder een grijs marmeren blad en met twee paneeldeurtjes onderaan. Achter het klapblad elf kleine schuifjes met wortelnootfineer.
Un secrétaire en bois de placage acajou , style Louis Philippe, à tiroir en doucine sous une tablette en marbre gris et deux portes panneaux en dessous. Derrière la tablette rabattable se trouvent onze petits tiroirs aux finitions en bois de placage de ronce.No longer availableDim. 158 x 111 x 51 cmEstimate: € 200 / 240 -
#670Val St-LambertEen serie van zes wijnglazen met diverse kleuren van geslepen kristal. Met merk en label. Gepresenteerd op een verzilverd metalen schotel.
Une série de six verres à vin en cristal taillé et de différentes couleurs. Marque et label. Présentation sur un plateau en métal argenté.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#389Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een aperitiefschotel, twee drageoirs, een olie- en azijnstelletje (licht beschadigd), een vaas, een asbak van Val St. Lambert en vijf fluitglazen. (Enkele voeten beschadigd
Un lot de cristal incolore, comprenant un plateau apéritif, deux drageoirs, une garniture de table ( huile et vinaigre), un vase, un cendrier Val St. Lambert et cinq verres flûtes.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#352Edgard D’HontPeriod: 1861 - 1941“Luiks dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Scène sur Liège”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#603Een gesculpteerde Afrikaanse slagtand met een decor van personages. Eerste helft XXe eeuw.
Une défense africaine sculptée, décor de personnages. Première partie XXème siècle.No longer availableDim. l: 144 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#4“Marktzicht & Hollandse boerin met dochter.” Houtsnede op rijstpapier. Gesigneerd buiten de plaat.
“Scène de marché” et “Paysan hollandais et sa fille”. Gravures sur bois sur papier de riz. Signées hors planche.No longer availableDim. 21 x 17 en 22 x 15 cmEstimate: € 20 / 30

