Similar lots by type
-
#396
Een ovale spiegel in Lodewijk XVI-stijl.
Miroir ovale de style Louis XVI.No longer availableDim. 97 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#310
Een sierkruik van aardewerk in metalen staander.
Cruche décorative en faïence sur base en métal.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#807
“Winterzicht op een kade”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd R. De Fouquet(?). XIXde eeuw.
“Le quai en hiver”. Huile sur toile marouflée. Signée R. De Fouquet (?). XIXe siècle.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200/240 -
#260
Eikenhouten kast met opzet. Zwaar gesculpteerd.
Armoire à deux corps en chêne richement sculpté.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#775
Een lot van vier verschillende glazen stolpen.
Lot de quatre globes en verre.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#379Dutré
“Stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1945.
“Vue de ville”. Huile sur toile. Signée et datée 1945.No longer availableDim. 32 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#215
Een parelsnoer met goudkleurige parels met een zilveren slot.
Collier de perles de couleur or. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#27
Groepje van Duits porselein.
Petit groupe en porcelaine allemande.No longer available -
#796
Een ovale tafel van mahoniehout op vier gedraaide poten met vernauwingen en op messingen wieltjes Tijdperk Louis-Philippe. Tafelblad vervangen door grenenhout.
Table ovale en acajou sur quatre pieds tournés à rétrécissements et sur roulettes en laiton. Epoque Louis-Philippe. Tablette remplacée en sapin.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#320Silver Cross
Een oude kinderwagen uit de jaren ‘60. Zeer goede staat.
Ancien landau des années 60. Très bon état.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#190
Een halssnoer met bijpassende oorbellen van amber met 18 karaats geel gouden slotjes.
Collier et boucles d’oreilles assorties en ambre. Fermoirs en or jaune 18 ct.No longer availableDim. Bruto: 43,28 gEstimate: € 400/500 -
#792
Twee verschillende XVIIIe eeuwse gravures.
Deux gravures du XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#404
Luchter van polychroom hout.
Lustre en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#402
Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#745
Een grote mahoniehouten sideboard. Drie tabletten en vier gedraaide poten.
Grand buffet en acajou. Trois tablettes et quatre pieds tournés.No longer availableDim. H. 116 x L. 169 cmEstimate: € 350/500 -
#805
Vier koekoeksklokken van hout en kunststof.
Quatre pendules coucou en bois et plastique.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#95
Een zeer mooie tweedeurskast van gebeeldhouwd en gemoulureerd eikenhout. Centraal bovenaan versierd met een imposante rocaille. Onderaan twee laden. Schuine, concave hoeken, gebogen kap. Frankrijk, tijdperk Lodewijk XV.
Une très jolie armoire à deux portes en chêne mouluré et sculpté. Corniche en chapeau de gendarme décoré vers le centre avec une importante rocaille asymétrique. Le bas à deux tiroirs juxtaposés, les coins coupés et concaves. France, époque Louis XV.No longer availableDim. 247 x 178 x 69 cmEstimate: € 500/600 -
#804
Vier koekoeksklokken van hout en kunststof.
Quatre pendules coucou en bois et plastique.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#125
Een parelsnoer met witte parels met een zilveren slot.
Collier de perles blanches. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 180/250 -
#4Roger Hebbelinck
“Zijbeuk van de kathedraal”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 97/350 buiten de plaat.
“Nef de la Cathédrale, côté Place Verte”. Litho en couleurs. Signée et numérotée 97/350 hors planche.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 50/80 -
#185
Een parelsnoer met grijze parels met een 18 karaats geel gouden slot.
Collier de perles grises. Fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#523
Cloisonné snuffbottle. Chinees werk.
Flacon à parfum en cloisonné. Travail chinois.No longer available -
#394
Een jaren ‘60 bureau met aan weerskanten vier en drie laden.
Bureau des années 60 avec trois respectivement quatre tiroirs latéraux.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#739L.A. Jacobs
“Galjoen voor de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Galion devant la côte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 16 x 23 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#634
Een ingekaderde foto van een racewagen uit de jaren ‘20.
Photographie encadrée d’une voiture de course des années 20.No longer availableDim. 93 x 172 cmEstimate: € 200/220 -
#382
Een karaf en zes glazen van Boheems glas, versierd met een handgeschilderd decor van personages. (1letsel).
Carafe et six verres en verre de Bohème décorés de personnages peints à la main. Un dégât.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#361
Een lot glaswerk, bestaande uit twee kleurloze vazen, waarvan één met vergulde stippen en een bolle vaas van zwart glas met een grijs decor.
Lot de verres comprenant deux vases incolores dont un aux pointes dorées et un vase sphérique en verre noir à décor gris.No longer availableEstimate: € 60/70 -
#14
Een beklede armstoel in Lodewijk XIII-stijl.
Fauteuils de style Louis XIII recouvert.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#636
Een eikenhouten tafeltje in Lodewijk XV-stijl met een lade in de gordel. XIXe eeuw.
Petite table en chêne de style Louis XV ouvrant à un tiroir en ceinture. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#149Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967
“Herenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1947.
“Portrait d’homme”. Huile sur toile. Signée et datée 1947.No longer availableDim. 46 x 38 cmEstimate: € 140/180 -
#335
Een set van drie bijzettafeltjes. Blad bekleed met kalfsleder.
Suite de trois tables de gigogne. Tablette recouvert de cuir vachette.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#23Wade, England
Een lot van vierentwintig diertjes van meerkleurig porselein.
Lot de 24 petits animaux en porcelaine polychrome.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#751
Een lot varia, bestaande uit drie reproducties van iconen, een Indonesisch masker en een Aziatisch houtsnijwerk.
Lot varié contenant trois reproductions d’icône, une masque indonésienne et une sculpture asiatique.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#291
“Diuir”. Bronzen beeld.
“Diuir”. Sculpture en bronze.No longer availableDim. h 87 cmEstimate: € 120/200 -
#686
Eikenhouten tafel. Zwaar gesculpteerd.
Table en chêne sculpté.No longer availableEstimate: € 200/400 -
#809
Een mahoniehouten tafeltje met twee klapbladen en gecanneleerde poten.
Petite table en acajou à deux abattants et aux pieds cannelés.No longer availableEstimate: € 60/100