Similar lots by type
-
#806Western Germany
Twee verschillende zwarte tafelklokjes en twee verschillende alarmklokjes met bloemdecor. Trenkle. Europa en Schmid.
Deux petites pendules de table noires et deux différentes alarmes à décor de fleurs. Trenkle, Europa et Schmid.No longer availableDim. H: 20,5 cmEstimate: € 100/150 -
#425Val Saint Lambert
Een kristallen vaas. Gesigneerd en met label.
Vase en cristal. Signé et avec étiquette.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 30/50 -
#540
Een zesdelig toiletstel van glas met vergulde motieven. Jaren 50.
Garniture de toilette six pièces en verre aux motifs dorés. Années 50.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#813
Een tuinvaas van terracotta, versierd met een leeuw.
Vasque en terre cuite décorée d’un lion.No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 220/280 -
#610
Drie verschillende muziekdozen met dansende ballerinas en één boerinnetje. Japans decor.
Trois différentes boîtes à musique aux ballerines dansantes et une petite paysanne. Décor japonais.No longer availableDim. 11 x 21 cm 11 x 15 cmEstimate: € 60/100 -
#810Schatz Kunda
Drie verschillende draaiende ronde tafelklokjes.
Trois différentes pendulettes de table rondes tournantes.No longer availableDim. H: 24 cmEstimate: € 60/100 -
#604
Een kleine radio in de vorm van een Würlitzer jukebox.
Petite radio en forme d’un jukebox Würlitzer.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#809
Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.
Statue de jardin en forme d’aigle.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 300/400 -
#595
Een antieke Friese staartklok met wijzerplaat van gepolychromeerd gedreven messing met een decor van schepen. Eerste helft XIXe eeuw.
Pendule murale ancienne de type “staartklok” frisonne au cadran en laiton repoussé et polychrome à décor de bateaux. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. h 125 cmEstimate: € 150/200 -
#811
Een stenen tuinvaas, gedragen door drie kindjes.
Vasque de jardin en pierre portée par trois putti.No longer availableDim. h 57 cmEstimate: € 100/120 -
#615
Vijf verschillende miniklokjes in de vorm van Zwitserse huisjes.
Cinq pendules miniatures en forme de maisons suisses.No longer availableDim. H: 11 cmEstimate: € 50/100 -
#355
Een chaise de commode van mahoniehout in Louis-Philippestijl met een lederen zitting.
Chaise commode en acajou de style Louis-Philippe. Siège en cuir.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#814Schatz Kern
Vijf verschillende draaiende ronde en rechthoekige tafelklokjes.
Cinq différentes pendulettes de table tournantes. Rondes et rectangulaires.No longer availableDim. H: 26 cmEstimate: € 50/100 -
#804
Vijf verschillende alarmklokjes waarvan één Petite Neuchateloise Jaeger Swiss. Jaren 50.
Cinq différentes alarmes dont une Petite Neuchateloise par Jaeger, Swiss. Années 50.No longer availableDim. H: 12 cmEstimate: € 100/150 -
#592
Een groot plaasteren bas-reliëf in houten frame met een voorstelling van putti bij een leeuw.
Grand bas relief en plâtre dans un cadre en bois représentant des putti et un lion.No longer availableDim. 148 x 100 cmEstimate: € 300/400 -
#812Schmid Schatz West Germany
Drie verschillende tafelklokjes uit de jaren 50. Letsels.
Trois différentes pendulettes de table des années 50. Petits dégâts.No longer availableDim. H: 19 cmEstimate: € 50/100 -
#360
“Georg Hirth’s Formenschatz - L’Art Pratique”. Georg Hirth’s Kunstverlag, München & Leipzig. Jaargangen 1892, ‘93, ‘95, ‘96, ‘98, ‘99, 1902, ‘04, ‘05, ‘06, 07 (niet volledig, in 11 hulzen).
“Georg Hirth’s Formenschatz - L’Art Pratique”. Georg Hirth’s Kunstverlag, München & Leipzig. Années 1892, ‘93, ‘95, ‘96, ‘98, ‘99, 1902, ‘04, ‘05, ‘06, 07 (non complètes, dans 11 gaines).No longer availableEstimate: € 100/180 -
#599
Een gesculpteerde eetkamer in Mechelse renaissancestijl, bestaande uit een lange buffet met vier deuren en vier laden, een tafel met zes stoelen en een tweedeursvitrine.
Salle à manger en chêne sculpté de style Renaissance malinoise comprenant un long buffet à quatre portes et quatre tiroirs, une table et sich chaises et une vitrine à deux portes.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#815
Twee verschillende muziekdozen in de vorm van een paardemolen en één muziekklokje.
Deux différentes boîtes à musique en forme d’un carrousel et une pendulette à musique.No longer availableDim. H: 23 cmEstimate: € 60/100 -
#350
Postzegels in vier albums: - Nederland (1869-1986)(Davo, matig gevuld). - Nederland (1916-1985)(Davo, weinig zegels). - Nederlandse overzeese gebiedsdelen (1873-1984)(Davo, weinig zegels). - Luxemburg (1865-1986 en met losse steekbladen met dubbels)(Ka-Be, matig gevuld).
Quatre albums aux timbres postes: - Pays-Bas (1869-1986)(Davo, moyennement rempli). - Pays-Bas (1916-1985)(Davo, peu de timbres). - Pays-Bas, Pays d’outremer (1873-1984)(Davo, peu de timbres). - Luxembourg (1865-1986 et avec feuilles d’insertion amovibles aux doubles)(Ka-Be, moyennement remplis).No longer availableEstimate: € 30/40 -
#400
Een rechthoekige wandspiegel van notenhout met geelkoperen versieringen.
Miroir rectangulaire en noyer aux détails en cuivre jaune.No longer availableDim. 141 x 82 cmEstimate: € 40/60 -
#802Koma Ranela
Een tafelklokjes met bloemendecor en twee met draaiende figuren.
Deux pendulettes de table à décor de fleurs et deux personnages tournants.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#385
Twee antieke parasols van wit en zwarte kant.
Deux ombrelles anciennes en dentelle blanche et noire.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#808Blessing
Drie verschillende tafelklokjes van koper en albast met engelendecor en porselein plaquetje.
Trois différentes pendulettes de table en cuivre et albâtre à décor d’angelots et une petite plaquette en porcelaine.No longer availableDim. H: 28 cmEstimate: € 50/100
Other lots in this auction
-
#433
Een lot cloisonné op koper, bestaande uit een buikvaasje, een grote en twee kleine balustervaasjes.
Un lot cloisonné sur cuivre comprenant un vase pansu, un grand et deux petits vases balustres.No longer availableDim. h: 23 & 11 cmEstimate: € 40/60 -
#8
Toiletgarnituur van kristal met een verguld bladmotief. Waarschijnlijk Val Saint-Lambert.
Garniture de toilette en cristal à motif de feuillage doré. Probablement Val Saint-Lambert.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#345
Groot lot postzegels: Afrika, Arabische staten, Argentinië, Bulgarije, Canada, Chili, China, Cuba, Deutsches Reich, DDR, Finland, Griekenland, Hongarije, Ijsland, Japan, Mozambique, Noord-Korea, Noorwegen, Oman, Oostenrijk, Polen, Portugal, Roemenië, San Marino, Siam, Spanje, Taiwan, Togo, Tsjaad, U.S.S.R., V.S., Yemen, Zweden e.a. Evenals “De ware postzegelverzamelaar” in drie mappen.
Grand lot de timbres postes dans plusieurs albums, ainsi que “De Ware Postzegelverzamelaar” dans trois albums.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#793
Een verzilverd metalen bestek voor twaalf personen met een Lodewijk XVI-motief.
Couvert en métal argenté pour douze personnes. Style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#87Boch La Louvière
Een art deco schaal van meerkleurig en verguld aardewerk, versierd met een bloemenmotief in reliëf. Onderaan gemerkt. Decor D2919.
Une coupe art deco en faïence polychrome et dorée, motif floral en relief. Marque à la base. Decor D2919.No longer availableDim. Ø: 34 cmEstimate: € 60/70 -
#598
Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille rose decor van bloemen en personages in ronde cartouches op zwarte fond.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose de fleurs et de personnages dans de cartouches sur fond famille noire.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 320/340 -
#547
Chinese porseleinen fish tank.
Aquarium en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 60/100 -
#740
Een kristallen vaas.
Vase allongé en cristal rouge.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#509
Een Raas Leelascène. Gouache op zijde. Indisch werk.
Une scène Raas Leelas. Gouache sur soie. Travail Indien.No longer availableDim. 73 x 50 cmEstimate: € 30/50 -
#322Alois De Laet
Een paar schilderijen: “Antwerpen vanaf Linkeroever.” en “Dreef.” Olieverf op doek, op board. Beide gesigneerd.
Deux peintures: “La rive gauche d’Anvers” et “Avenue”. Huile sur toile et sur panneau. Tout deux signés.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#338
Een serie van zes gekleurde en geslepen kristallen glazen. We voegen er een reeks van tien groengekleurde aperitiefglazen aan toe. De laatsten met enkele randschilfers. De eerste zes vermoedelijk Val St. Lambert. Omstreeks 1900.
Un lot de six verres en cristal taillé et coloré. Nous ajoutons dix verres à apéritif. Probablement Val Saint Lambert. Quelques éclats. ± 1900.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#636
Een tweeledige vitrinekast met bovenaan twee deuren met glas in lood en onderaan twee laden en twee paneeldeuren.
Une vitrine en deux parties. Le dessus avec deux portes et vitraux, le dessous avec 2 tiroirs et deux portes.No longer availableDim. h: 205 cmEstimate: € 120/200