Other lots in this auction
-
#155
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#180
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,52 ct.No longer availableEstimate: € 350/400 -
#494Gust VerelstPeriod: 1901 - 1978
“Moeke”. & “Vrouwelijk naakt”. Een potloodtekening en een houtskooltekening op papier. Beide gesigneerd en resp. gedateerd ‘Boom, 6-11-42’ & 16-5-44.
Moeke. & Femme nue. Un dessin au crayon et un dessin au fusain sur papier. Tous deux signés et datés 'Boom, 6-11-42' & 16-5-44.No longer availableDim. 25 x 20 & 36 x 45 cmEstimate: € 80/100 -
#265
Een halssnoer van lapis lazuli met zilveren slot.
Collier en lapis-lazuli à fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 160/200 -
#533
Een Quan Yin van gesculpteerd speksteen. Chinees werk.
Un Guan Yin en pierre ollaire sculptée. Travail chinois.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 40/50 -
#354Jozef MousPeriod: 1896-1968
“De zakkennaaister”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
La couturière de sacs. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18x23cmEstimate: € 100/120 -
#170
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van + 0,50 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de + 0,50 ct.No longer availableDim. 3,56 gEstimate: € 950/1000 -
#541
Een tabakspot van opaalglas met een deksel van gedreven en verzilverd metaal. Bijgevoegd een asbak met chroom en gedreven rand van verzilverd metaal.
Un pot à tabac en opaline avec un couvercle en métal martelé et argenté. Un cendrier en chrome et bord martelé en métal argenté est également inclus.No longer availableDim. h: 13 & 19 cmEstimate: € 20/25 -
#109Hubert De VriesPeriod: 1899 - 1979
“Visschers Booten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Visschers Booten”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 105 cmEstimate: € 120/200 -
#220
Een 18 K witgouden armband met een geelgoud hartje bezet met kleine diamantjes.
Un bracelet en or blanc 18 carats avec un cœur en or jaune serti de petits diamants.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 400/500 -
#369Paul Rebeyrolle
“Le loup”. Een lithografie. Gesigneerd in de plaat.
Le loup. Une lithographie. Planche signée.No longer availableDim. 58x70cmEstimate: € 50/80 -
#4
Een lot van zes oude litho’s:- “Town Hall, Bruges”.- “The Great Tower, Bruges”- “The Clyde, with Dunbarton Castle in the distance”. - “Falkland Palace & Town”- “Bloomsbury Square”- Kaart van Europa.
Un lot de six lithographies anciennes : - 'Mairie, Bruges'. - 'La Grande Tour, Bruges' - 'La Clyde, avec le château de Dunbarton au loin'. - 'Falkland Palace & Ville' - 'Bloomsbury Square' - Carte de l'Europe.No longer availableDim. 10x16cm12x18cm25x30cmEstimate: € 60/100