Other lots in this auction
-
#19Jacques BoonenPeriod: 1911-1968“Oude dame”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Niet ingekaderd.
Vieille dame. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque. Non encadré.No longer availableDim. 21 x 16 cmEstimate: € 25 / 35 -
#181JarbelBronzen beeld van een art deco danseres. Gesigneerd achteraan. Op marmeren sokkel.
Statue en bronze d'une danseuse Art Déco. Signée au dos. Sur un socle en marbre.No longer availableDim. H. 69 cmEstimate: € 120 / 200 -
#272Frans GhelaerdPeriod: 1902 - 1986“Zeilboot”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1986.
Voilier. Huile sur toile marouflée. Signée et datée 1986.No longer availableDim. 30 x 47 cmEstimate: € 50 / 80 -
#565Drie verschillende vazen van rookbruin glas. Val Saint Lambert?
Trois vases différents en verre brun fumé. Val Saint Lambert?No longer availableDim. h: 25 & 26 cmEstimate: € 30 / 45 -
#253Een menustaander van polychroom biscuit. Voorstelling van een kleine kok met attributen, einde XIXde eeuw. Onderaan reliëfmerk.
Un présentoir de menu en biscuit polychrome. Représentation d'un petit cuisinier avec attributs, fin XIXe siècle. Marque en relief en bas.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#523Een paar balustervazen van Nanking aardewerk met een meerkleurig decor van krijgers en versierd met Fo-honden en draakjes in reliëf. Eén met restauratie aan de kraag.
Une paire de vases balustres en poterie de Nankin à décor guerrier multicolore et à décor de chiens de Fo et de dragons en relief. L'un avec restauration sur le col.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
#5Een 18 K geelgouden trouwring.
Une alliance en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 2,25 gEstimate: € 60 / 80 -
#416IspahanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Lichte verkleuring in een hoek.
Un tapis persan en laine noué à la main. Légère décoloration dans un coin.No longer availableDim. 284 x 197 cmEstimate: € 250 / 300 -
#395Een plafonnière met geslepen en gesatineerde coupe.
Un plafonnier avec une coupe polie et satinée.No longer availableDim. H:20cmEstimate: € 80 / 120 -
#237Acht miniatuurautootjes uit de reeks “Tintin en voiture”. Eén zonder doosje. Enkele gebruikssporen/ beschadigingen.
Huit voitures miniatures de la série Tintin en voiture. Une sans boite. Quelques traces d'utilisation/dégâts.No longer availableDim. H:8cmEstimate: € 80 / 120 -
#380Val Saint LambertTwee asbakken van geslepen kristal, waarbij één in groen en één rood. Beide gemerkt onderaan. Kleine schilfers aan de binnenranden.
Deux cendriers en cristal taillé, un vert et un rouge. Les deux marqués en bas. Petits éclats sur les bords intérieurs.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#107Een schouwklok van rood marmer, versierd met verguld bronzen beslag van wijnranken. Met sleuteltje.
Pendule de cheminée en marbre rouge, décorée de garnitures en bronze doré de vignes. Avec clé.No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 60 / 80

