Other lots in this auction
-
#675
Een schaal van meerkleurig porselein met deksel, versierd met een meerkleurig decor van vogels en bloemen. Restant van een wasstempel onderaan.
Un plat à couvercle en porcelaine polychrome au décor de fleurs et d’oiseaux. Restant d’un tampon de cire à la base.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#245
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,55 ct.No longer availableDim. 7,10 gEstimate: € 400 / 500 -
#36
Een kerkstoel van zwartgepatineerd hout met gedraaide poten en spijlen en bekleed met rood fluweel.
Une chaise d’église en bois noir avec pieds torsadés et lattes, revêtement en velours rouge.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#728Ferruccio Farina
Ondeugende Prentbriefkaarten van de Belle Epoque. Twee boeken. Ed. Atrium, Alphen a/d Rijn 1989.
”Ondeugende Prentbriefkaarten van de Belle Epoque”. Deux livres. Ed. Atrium, Alphen a/d Rijn 1989.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#462
“Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Draagt een monogram: GVV.
”Composition abstraite”. Huile sur toile. Porte le monogramme: GVV.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#71
Een kleine antieke revolver met penvuurmechanisme en met een houten kolf. Luik, XIXe eeuw.
Un petit revolver à broche ancien et à crosse en bois. Liège, XIXème siècle.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#154Gerrit MarréPeriod: 1904 - 1986
“Schepen op een kanaal te Rotterdam”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1925.
”Navires sur un canal à Rotterdam”. Huile sur toile marouflée. Signée et datée 1925.No longer availableDim. 55 x 84 cmEstimate: € 100 / 120 -
#50
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,65 gEstimate: € 250 / 350 -
#74Victor Hulot
“Storm op zee.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Tempête en mer”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#358L & V Ceram
Een windhond van crackleware-aardewerk. Onderaan gemerkt.
Un lévrier en faïence crackleware. Marque sous la base.No longer availableDim. b: 34 cmEstimate: € 50 / 80 -
#624
Een mahoniehouten wieg met zwanenhals en versierd met bronsbeslag. Tijdperk Empire. Meerdere beschadigingen.
Un berceau en acajou à col de cygne et décoré de montures en bronze. Empire. Dégâts.No longer availableDim. l: 117 cmEstimate: € 80 / 100 -
#55
Een 18 karaats geel gouden geweven schakelketting met hanger in de vorm van een hartje en veiligheidsslot.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct avec un pendentif en forme de coeur et un fermoir avec une sécurité.No longer availableDim. 9,30 gEstimate: € 350 / 400