Other lots in this auction
-
#524Een Boeddhistische tangka. Gouache op zijde.
Une tangka bouddhiste. Gouache sur soie.No longer availableDim. 72 x 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#471Een bord van meerkleurig Cantonporselein. XIXe eeuw. Kleine haarscheur.
Assiette en porcelaine de Canton multicolore. XIXème siècle. Petit cheveu.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 25 / 30 -
#390Drie bronzen plaquettes: La dynastie belge (C. De Vreese). U.L.B. 1834-1993.Forest - Vorst. Een Canadese dollar. Herdenking Elisabeth II. 1952 1977. (500 ‰). Twee herdenkingsmunten Boudewijn I en Abert II.
Trois plaquettes de bronze: La dynastie belge (C. De Vreese). ULB 1834-1993. Forêt - Forêt. Un dollar canadien. Commémoration Elisabeth II. 1952 1977. (500 ‰). Deux pièces commémoratives Baudouin I et Abert II.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#396Een rotan salontafel. Sletig.
Une table basse en rotin. Usée.No longer availableDim. 76 x 62 cmEstimate: € 50 / 80 -
#717Een aardewerk van Chinees steengoed, versierd met een decor van een draak en een pauw in reliëf. Onderaan gemerkt.
Un vase chinois en grès à décor d'un dragon et d'un paon en relief. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#113DelheidVier zilveren zoutvaatjes en lepeltjes met kleurloze glazen recipiënten. We voegen een gedreven zilveren suikertang toe. Alle gemerkt.
Quatre caves à sel et cuillères en argent avec des récipients en verre incolore. Nous ajoutons une pince à sucre en argent repoussé. Tous marqués.No longer availableDim. 121,66 gEstimate: € 80 / 120 -
#178Val St. LambertEen grote siervaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Gemerkt.
Un grand vase décoratif en cristal taillé et bleu double. Marqué.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120 / 200 -
#501Val St. LambertEen karaf en zes glazen van geslepen kristal in verschillende kleuren.
Une carafe et six verres en cristal taillé de différentes couleurs.No longer availableDim. h: 22 & 40 cmEstimate: € 180 / 240 -
#763Een kraagvaasje van Japans porselein, versierd met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Un vase à col en porcelaine japonaise, décoré d'un décor floral multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#533“Dansend koppel”. Een gegoten beeld. Betonrot.
“Couple dansant”. Sculpture moulée. Usures au ciment.No longer availableDim. h: 120 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#307Een lot van negen verschillende wandelstokken, waarbij enkele met been en hoorn.
Lot de neuf cannes différentes, certaines avec os et corne.No longer availableEstimate: € 90 / 120 -
#491Val St. LambertEen reeks van zes rodewijnglazen van geslepen kristal, versierd met een gegraveerd en verguld decor van wijnranken op een rode kelk en met kleurloze voet. Onderaan gemerkt.
Un ensemble de six verres à vin en cristal rouge taillé, décorés d'un décor de vigne gravé et doré sur un calice rouge et avec une base incolore. Marqué sur le fond.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 80 / 120

