#303
”Trick dog” & “Leap-frog bank”. Deux tirelires en fonte polychrome.No longer availableDim. h: 18 & 12 cmEstimate: € 60 / 100 -
#747
Een paar verzilverde kandelaars.
#327
#727
Een paar ruyi’s van wit metaal met voorstellingen van Boeddha.
#467
Een schedel van witgepatineerd gietijzer.
#457
#355
#318
Une tirelire en fonte polychrome en forme de serveur.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 50 / 60
#614
#79
”Clairière dans le bois”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 38 x 56 cmEstimate: € 80 / 100 -
#111The Franklin Mint
#35
Deux petites bagues en or jaune et blanc 18 ct dont une sertie d’une perle, l’autre d’une pierre de fantaisie.No longer availableDim. 3,33 gEstimate: € 100 / 150 -
#568
Plat en porcelaine de Chine polychrome décoré d’un écusson et l’inscription “Nameur”. D’après les Chines de Commande.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 450 / 500 -
#129Frans Van Leemputten
#6
Een sobere antieke eikenhouten kerkbank zonder leuning.
#643Val Saint Lambert
Een coupe van geslepen groen kristal. Gemerkt.
#780
4 notenhouten stoelen in Louis Philippestijl met gecanneerde zit.
#347Capodimonte
Deux petits groupes romantiques en biscuit polychrome, dont un monté en pied de lampe. Tout deux marqués.No longer availableDim. h: 20 & 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#310
#426
Twee verschillende Aziatische houten sokkeltjes.
Deux socles en bois asiatiques.No longer availableDim. h: 19 & 24 cmEstimate: € 40 / 60