Similar lots by type
-
#727Een paar ruyi’s van wit metaal met voorstellingen van Boeddha.
Une paire de ruyi en métal blanc avec des représentations de Bouddha.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#457Een lot olifanten, bestaande uit drie verschillende van Afrikaans hout, een Afrikaanse asbak met drie olifantjes, een metalen olifant en een messingen onderlegger in de vorm van een olifant.
Un lot d’éléphants , comprenant trois éléphants en bois Africain, un cendrier avec trois éléphants, un éléphant en métal, et un sous-verre en laiton en forme d’éléphant.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#327Een toverlantaarn met een set lichtbeelden. We voegen er het boek ‘ camera obscura’ van Hidebrand aan toe.
Une lanterne magique et des images. Nous ajoutons le livre: “Camera Obscura” par Hidebrand.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#303“Trick dog” & “Leap-frog bank”. Twee spaarpotten van gepolychromeerd gietijzer.
”Trick dog” & “Leap-frog bank”. Deux tirelires en fonte polychrome.No longer availableDim. h: 18 & 12 cmEstimate: € 60 / 100 -
#467Een schedel van witgepatineerd gietijzer.
Crâne en fonte laquée blanche.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 80 / 100 -
#355Een smeedijzeren luchter, versierd met bladeren en met een centrale coupe van gesatineerd glas.
Lustre en fer forgé décoré de feuillages et avec une coupe centrale en verre satiné.No longer availableDim. Ø: 64 cmEstimate: € 150 / 200 -
#318Een spaarpot van gepolychromeerd gietijzer in de vorm van een dienaar.
Une tirelire en fonte polychrome en forme de serveur.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 50 / 60 -
#747Een paar verzilverde kandelaars.
Une paire de chandeliers argentés.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#75Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen versierd met rode email.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct décorées d’émail rouge.No longer availableDim. 4,08 gEstimate: € 200 / 250 -
#784Alphonse LamottePeriod: 1844 - 1914“Classicistisch naakt”. Een gravure. Gesigneerd en genummerd 51/300. We voegen er een gravure van een naakt met twee putti van Smeeton & Tilly aan toe.
“Nu classique”. Une gravure. Signée et numérotée 51/300. Nous ajoutons une gravure d’un nu et deux putti de Smeeton & Tilly.No longer availableDim. 51 x 27 & 19,5 x 13,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#565Chinees tapijt van wol. Met drakenmotief in blauw op beige. Handgeknoopt.
Un tapis de Chine en laine. Avec un motif de dragons en bleu sur beige. Fait main.No longer availableDim. 280 x 183 cmEstimate: € 200 / 240 -
#146Een eikenhouten kussenkast met vier deuren, versierd met ingelegde vlakken. Basis XVIIIe eeuw.
Armoire dite kussenkast en chêne ouvrant à quatre portes aux incrustations en bois noirci. D’origine XVIIIe siècle.No longer availableDim. 169 x 154 x 63 cmEstimate: € 300 / 500 -
#14Kurt PeiserPeriod: 1887-1962“Etude de patronne”. Een ets. Gemonorameerd binnen de plaat en gesigneerd erbuiten.
”Etude de patronne”. Une eau-forte. Porte un monogramme dans la planche et une signature hors planche.No longer availableDim. 7,5 x 6 cmEstimate: € 30 / 40 -
#6Een sobere antieke eikenhouten kerkbank zonder leuning.
Banc d’église ancienne. Sans dossier.No longer availableDim. b: 195 cmEstimate: € 80 / 100 -
#475Een schedel van een damhert en twee reeëngeweitjes, alledrie op houten muurbevestiging.
Un crâne de daim et deux bois de chevreuils, tous sur une attache murale en bois.No longer availableDim. 65, 25 en 15 cmEstimate: € 50 / 70 -
#511Een paar metalen Afrikaanse speren, de handgrepen bekleed met vacht van Bongo-antiloop.
Deux lances africaines en métal, les manches recouvertes de peau de bongo.No longer availableDim. l: 126 cmEstimate: € 40 / 50 -
#631Een vaas van geslepen kleurloos en purper kristal. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal taillé incolore et mauve. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#498Een paar balustervazen van cloisonné op koper. Chinees werk. Enkele letsels.
Paire de vases balustres en cloisonné sur cuivre. Travail chinois. Quelques petits dégâts.No longer availableDim. H. 31,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#110Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 10,78 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#699Hans Bellmer“Erotische tekeningen.” Twee litho’s, gesigneerd buiten de plaat en genummerd resp. 41/125 en 22/150.
“Dessins érotiques”. Deux lithographies, signées hors planche et numérotées resp. 41/125 et 22/150.No longer availableDim. 16 x 12, 27 x 21 cmEstimate: € 50 / 80


