Other lots in this auction
-
#361
Een kleine terrine van veelkleurig porselein. Met deksel en onderschaal. Royal Crown Derby, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt.
Une petite terrine en porcelaine polychrome avec couvercle et sous-plat. Royal Crown Derby, XIXème siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 30 / 50 -
#60
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een saffier van ± 0,40 ct. Met certificaat.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un saphir de ± 0,40 ct. Avec certificat.No longer availableDim. 2,15 ct.Estimate: € 400 / 500 -
#375
Twee 18 karaats geel gouden ringen bezet met fantasiestenen.
Deux bagues en or jaune 18 ct serties de pierres fantaisie.No longer availableDim. 3,96 gEstimate: € 80 / 120 -
#164S. Heinz
“Personages aan een meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Personnages au bord d’un lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 150 / 200 -
#783
Een art deco lampje van smeedijzer met een bolle glazen lampenkap.
Une petite lampe Art Déco en fer forgé et une cape ronde en verre.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#142Jozef VerswijvelPeriod: 1907-1980
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène de village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 X 67 cmEstimate: € 150 / 180 -
#77
“Vlaanderen door de eeuwen heen”. Jan Denucé. Ed. Elsevier - Standaard Boekhandel 1932. 2 vol. In 4-to. “150 jaar Belgen”. Edward de Maesschalck. Ed. Mercatorfonds 1980. In-folio. Goede staat met stofwikkel. “Mijn Stenen Hart”. Bert Peleman, Jos Van Rooy. Tekeningen A. Gailliaerde. Ed. Kempische Boekhandel Retie 1971. Goede staat met stofwikkel. Evenals 6 diverse werken m.b.t. Antwerpen.
“Vlaanderen door de eeuwen heen”. Jan Denucé. Ed. Elsevier - Standaard Boekhandel 1932. 2 vol. In 4-to. “150 jaar Belgen”. Edward de Maesschalck. Ed. Mercatorfonds 1980. In-folio. Bon état avec jaquette. “Mijn Stenen Hart”. Bert Peleman, Jos Van Rooy. Dessins A. Gailliaerde. Ed. Kempische Boekhandel Retie 1971. Bon état avec jaquette. Ainsi que 6 autres livres traitant d’Anvers.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#64Bernard CharoyPeriod: °1931
“Jonge vrouw met hoed en parels”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 24/25 buiten de plaat.
”Jeune femme à chapeau et perles”. Une lithographie. Signée et numérotée 24/25 hors planche.No longer availableDim. 46,5 x 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#21
Een bronzen bureauset, bestaande uit een boekenrekje, een pennenhouder, een asbak, een belletje, een inktpot met glazen recipiënt en een brievenplateautje.
Une garniture de bureau, comprenant un petit porte-livres, un porte-plûmes, un cendrier, une sonnette, un encrier à récipient en verre et un petit plateau à lettres.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#129Henri Joseph Pauwels
“Bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 88 cmEstimate: € 60 / 100 -
#213
Een lederen tweezitscanapé met een bijpassende fauteuil.
Un canapé à deux places en cuir et fauteuil assorti.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#278
Drie diverse kleurloze karaffen van geslepen kristal.
Trois carafes différentes en cristal incolore taillé.No longer availableDim. h: 37, 30 en 27 cmEstimate: € 30 / 50