Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Theaterkijker van messing en parelmoer.

Theaterkijker van messing en parelmoer.

Lunettes de théâtre en laiton et nacre.
SKU: 2310180651.
Auction day: 24 October 2018 19:00
Catalogue #651
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #482
    Victor Van Berckelaer
    Period: 1913 - 1975

    “Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘65.

    ”Nu féminin”. Huile sur toile. Signée et datée ‘65.
    No longer available
    Dim. 49 x 39 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #788

    Een karaf en een asbak van geslepen kristal, respectievelijk rood en bruin roodbruin gekleurd in de massa. De tweede gemerkt van Val St. Lambert.

    Une carafe et un cendrier en cristal taillé rouge et brun. Le deuxième porte la marque Val St. Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 21 & Ø: 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #179
    Edward Portielje
    Period: 1861 - 1941

    “Interieur”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.

    ”Intérieur”. Huile sur toile. Porte un monogramme.
    No longer available
    Dim. 34 x 41 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #721

    Een art nouveau tazza van verzilverd metaal en porselein, versierd met een meerkleurig decor van bloemen.

    Une tazza Art Nouveau en métal argenté et porcelaine, décoration polychrome de fleurs.
    No longer available
    Dim. Ø: 35 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #430

    Een messingen olielamp.

    Une lampe à huile en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #688

    Een oude pijp met zilveren monturen. Dekseltje manco.

    Ancienne pipe aux montures en argent. Petit couvercle manque.
    No longer available
    Dim. l: 40 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #33
    Carltonware

    Lot serviesgoed. Diverse kleuren.

    Un service. Diverses couleurs.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #791
    Val St. Lambert

    Twee verschillende kristallen lampenvoeten, mauve gekleurd in de massa. Beide gemerkt.

    Deux pieds de lampe différents en cristal de couleur mauve dans la masse. Portent une marque.
    No longer available
    Dim. h: 25 & 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #24

    Een lot van vijf etsen, o.a.: Hendrik Schaefels & Fred Couzy.

    Un lot de cinq eaux-fortes, entre autres: Hendrik Schaefels & Fred Couzy.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #777

    Een Afrikaans houten voor werp op een metalen voetstukje. Vermoedelijk Ethiopië.

    Un objet africain sur un socle en bois. Probablement Ethiopie.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #284

    “Danseres met tamboerijn”. Olieverf op doek. Achteraan toegeschreven aan Alfred Stevens.

    ”Danseuse et tambourin”. Huile sur toile. Attribution à Alfred Stevens à l’arrière.
    No longer available
    Dim. 82 x 35 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #291

    Een vol messingen tafelkandelaar in, gedragen door drie kariatiden. Ca. 1850.

    Un candélabre de table en laiton massif porté par trois cariatides. Vers 1850.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 65 / 75
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More