Other lots in this auction
-
#801Drie verschillende kleine houten klokjes, waarbij één met een slinger in de vorm van een schommelende vrouw, één in de vorm van een chalet met een thermometer en één met een Hollands zicht.
Trois petites pendules en bois différents, dont un à balancier en forme de femme qui se balance, un en forme de chalet avec un thermomètre et un avec une vue hollandaise.No longer availableEstimate: € 15 / 20 -
#797Een wassen madonna met kind onder stolp.
Une Vierge à l’Enfant en cire sous cloche.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 25 / 35 -
#314Yvonne ReperPeriod: 1908- 1964“Meisjesportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1935.
”Portrait de jeune fille”. Huile sur panneau. Signé et daté 1935.No longer availableDim. 28 x 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#371Een miniatuur van een viermaster in een Londense fles. XIXde eeuws.
Une miniature d’un voilier dans une bouteille de Londres. XIXème siècle.No longer availableDim. l 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#805Matchbox Series 40; 50; 65; 69 & 70Vijf speelgoedautootjes in originele doosjes:- Hooiwagen.- John Deere - Lanz tractor.- Claas maaidorser .- Hatra bulldozer.- Grindwagen.
Cinq voitures jouets, emballages d’origine:- Voiture à foin.- John Deere - Lanz tractor.- Claas faucheuse .- Hatra bulldozer.- Voiture à gravier.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#796KaradjaEen handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
Petit couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 168 x 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#150Een 18 karaats wit gouden ketting met schelpvormige hanger en bijpassende oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct. en twee parels.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif en forme de coquillage et boucles d’oreilles assorties serties de diamants ayant un poids total de ± 3 ct et deux perles.No longer availableDim. 33,42 gEstimate: € 1500 / 800 -
#223“Knielend naakt”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Henri Laurens.
”Nu agenouillé”. Une statue en bronze à patine foncée d’après une oeuvre par Henri Laurens.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 650 / 750 -
#71Een karaf en een paar zeshoekige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. De kandelaars gemerkt van Val St. Lambert.
Une carafe et une paire de candélabres en cristal incolore taillé. Les candélabres Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#86Een eikenhouten kaptafel met drie laden langs beide kanten met een glazen blad en met een spiegel met twee zijpanden. We voegen er klein zitbankje met kussen aan toe.
Une coiffeuse en chêne à trois tiroirs de chaque côté à tablette en verre et un miroir. Nous ajoutons un petit banc avec coussin.No longer availableDim. 175 x 130 cmEstimate: € 50 / 60 -
#501Een gebeeldhouwd houten koekoeksklok met jachtdecor. Met slinger en gewichten.
Un coucou en bois sculpté, décor de chasse. Avec balancier et poids.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 20 / 30 -
#754Dries Van den BroeckPeriod: 1923 - 1995“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Composition”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 85 cmEstimate: € 100 / 120

