Other lots in this auction
-
#534Reno
“Mask” & “Red eye”. Gemengde techniek op board. Beide op de verso gesigneerd en gedateerd 2011.
”Masque” & “Oeil rouge”. Techniques mixtes sur carton. Signés et datés 2011 au verso.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#660
“Aap op konijn”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Singe sur lapin”. Un netsuke en ivoire sculptée. Signature à la base. premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80/100 -
#633
Een houten wandelstok met een ivoren handvat en punt.
Une canne à pointe et manche en ivoire.No longer availableDim. l: 96 cmEstimate: € 40/60 -
#67
Een art nouveau siervaasje van meerkleurig porselein, versierd met een jonge vrouw en bladeren in hoogreliëf. Onderaan genummerd. Een vingertje afgebroken.
Un petit vase Art Nouveau en porcelaine polychrome, décoration de jeune femme et feuilles en haut relief. Numérotée à la base. Un petit doigt manquant.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 50/80 -
#17
Een zoutvaatje van meerkleurig Frans aardewerk met drie recipiënten. Schilfer aan het deksel.
Une salière en faÏence de France à trois récipients. Eclat au couvercle.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 40/60 -
#536
Een vierkoppig jazzensemble van meerkleurig kunststof. Eén vinger manco.
Un ensemble de Jazz à quatre têtes en plastique polychrome. un petit doigt est manquant.No longer availableDim. h: 65 - 93 cmEstimate: € 200/240 -
#349
Vier XVIIIe eeuwse ingekleurde gravures van Georg Balthasar Probst:- “Havengezicht”.- “Het stadhuis en een deel van de haven van marseille”.- “Seylen in’t ys en soeken na de walvis”.- “De walvis wort na boors geboegseerd of geroeyd”.
Quatre gravures du XVIIIème siècle par Georg Balthasar Probst:- “Havengezicht”.- “Het stadhuis en een deel van de haven van marseille”.- “Seylen in’t ys en soeken na de walvis”.- “De walvis wort na boors geboegseerd of geroeyd”No longer availableDim. 29 x 41 cmEstimate: € 40/60 -
#549Emberechts
“Stilleven met flessen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, bouteilles”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 98 x 68 cmEstimate: € 60/100 -
#333
Een lampenvoet van monochroom wit biscuit met messingen monturen, versierd met strikken.
Un pied de lampe en biscuit monochrome blanc et montures en laiton, décoration de noeuds.No longer availableDim. h: 25 cm (z.k.)Estimate: € 40/60 -
#590
“Wijze op pelikaan”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Achteraan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Sage sur un pélican”. Un netsuke en ivoire sculptée. Signature au dos. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80/120 -
#600
“Oude visser”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Gesigneerd. Eerste helft XXe eeuw.
”Vieux pêcheur”. Un netsuke en ivoire sculptée. Porte une signature. Première partie du XXème siècle.No longer availableDim. h: 5,5 cmEstimate: € 60/100 -
#104A.D. Richter & Co., Rudolstadt
Anker steenbouwdozen. Een lot van zes oude dozen met bouwsets.
Un lot de six boîtes de construction.No longer availableEstimate: € 180/240