#357Een lot kunstboeken:- “10.000 schilderijen, tekeningen en aquarellen”. Jaaroverzicht in twee delen. - “African Art”. Ed. Jaca Book.- “Christie’s Review of the year 1998”.- “La grande histoire de la peinture”. Ed. Skira.- “Kunstgeschichte”. Ed. Holle.- “Goya - Prophet der Moderne”. Ed. Dumont.- “Flandern - Das Germanische Volksgeschicht”. Ed. Gauverlag Bayreuth. 1942.- “Picasso”. Ed. Droemersche Verlagsanstalt. 1956.
Un lot de livres d’Art:- “10.000 schilderijen, tekeningen en aquarellen”. Revue annuelle en deux volumes.- “African Art”. Ed. Jaca Book.- “Christie’s Review of the year 1998”.- “La grande histoire de la peinture”. Ed. Skira.- “Kunstgeschichte”. Ed. Holle.- “Goya - Prophet der Moderne”. Ed. Dumont.- “Flandern - Das Germanische Volksgeschicht”. Ed. Gauverlag Bayreuth. 1942.- “Picasso”. Ed. Droemersche Verlagsanstalt. 1956.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#826Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#290Een 18 karaats wit en geel gouden halve Amerikaanse trouwring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,68 ct.
Une demie alliance en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,68 ct.No longer availableDim. 5,65 gEstimate: € 550 / 650 -
#369“Portret van Jean Baptiste Nicolle te 1858”. Olieverf op doek. We voegen hierbij toe: “Hommage à Napoléon 1er”. Twee vergulde laurierbladeren in empire kadertje. Gesigneerd door Jean Baptiste Nicolle op 2 april 1861. Met waszegel.
”Portrait de Jean Baptiste Nicolle 1858”. Huile sur toile. Nous ajoutons: “Hommage à Napoléon 1er”. Deux lauriers dorés dans un cadre Empire. Signé par Jean Baptiste Nicolle le 2 avril 1861. Avec cachet en cire.No longer availableDim. 17 x 14 cmEstimate: € 100 / 120 -
#183Een cartelklok van verguld brons in Lodewijk XV-stijl.
#649Jan Van Hasselt“Stilleven met postzak en postbodekepie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1987.
#77536; 37; 38 & 39 Matchbox SeriesVier speelgoedautootjes in originele doosjes:- Opel Diplomat.- Dodge beestenwagen.- Honda motorfiets op aanhangwagen.- Ford tractor.
Quatre voitures jouets, emballages d’origine:- Opel Diplomat.- Dodge fourgon animalier.- Honda moto sur remorque.- Ford tracteur.No longer availableEstimate: € 80 / 120