#838Een paar siervazen van meerkleurig en verguld porselein. Vieux Paris, omstreeks 1900.
Une paire de vases en porcelaine polychrome et dorée. Vieux Paris, +- 1900.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 120 / 200 -
#50Een 14 karaats wit en geel gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Un bracelet en or blanc et jaune 14 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 10,64 gEstimate: € 800 / 1000 -
#470Een grote Vlaamse kroon van koper. Met acht lichtarmen.
#275Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,60 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de 1,60 ct.No longer availableDim. 10,44 gEstimate: € 950 / 1100 -
#345Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. een robijn van ± 0,20 ct. en een smaragd van ± 0,25 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’un rubis de ± 0,20 ct et une émeraude de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 3,22 gEstimate: € 550 / 650 -
#291Een Zaanse klok. Compleet.
#525Matchbox King Size K-6“Allis-Chalmers earth scraper”. Een speelgoedvoertuig. Zeer goede staat. In originele doos.
”Allis-Chalmers earth scraper”. Un jouet, un véhicule. Très bon état. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#468Een lot van 5 Chinese borden.
Un lot de cinq assiettes chinoises.No longer availableDim. Ø 22,5 cmEstimate: € 30 / 40