Other lots in this auction
-
#235Een briljant van 0,54 ct. Color M VVS1. In afgesloten identiteitskaart en met certificaat.
Un brillant de 0,54 ct Color M VVS1. Avec carte d’identité et de certificat.No longer availableEstimate: € 900 / 1100 -
#215Drie peervormige in briolette geslepen amethisten.
Trois améthystes en forme de poires, taille briolette.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 450 / 550 -
#254Frans MortelmansPeriod: 1865-1936“Stilleven met roze en rode rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, roses roses et rouges”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 51 x 82 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#109Chader“Kippen op het erf”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Poules sur la cour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 34 x 51 cmEstimate: € 80 / 100 -
#105Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct.
Un bracelet esclave en or blanc 18 ct sertie de diamants aynat un poids total de ± 0,90 ct.No longer availableDim. 8,19 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#213Twee ivoren beeldjes, vermoedelijk van de heilige Barbara van Nicomedië. Afgebeeld met een burchttoren met drie vensters en met een zwaard. Onderaan gemonogrammeerd.
Deux statues en ivoire, probablement représentant de la sainte Barbara de Nicomédie. Représentation d’une tour de forteresse à trois fenêtres et une épée. Monogrammée en dessous.No longer availableDim. H: 15 cmEstimate: € 200 / 240 -
#46 topografische gravures.
Six gravures topographiques.No longer availableDim. 38 x 50 cm en kleinerEstimate: € 120 / 180 -
#436Drie armstoelen van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl, waarbij één licht afwijkend model.
Trois fauteuils en noyer sculpté style Louis XV, une modèle légèrement différent.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#451Twee vechtende hanen van goudgepatineerd brons.
Deux coqs qui se battent en bronze à patine dorée.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#644Fr. Smets“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 53 x 72 cmEstimate: € 180 / 240 -
#377Triptiekspiegel met schilderijtje achter glas.
Un miroir triptyque, petite peinture sous verre.No longer availableDim. 26 x 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#257Een kleine commode in Lodewijk XV-stijl met drie laden, versierd met marquetterie en met een zwart marmeren blad.
Une petite commode style Louis XV à trois tiroirs, décoration de marqueterie et une tablette en marbre noir.No longer availableDim. 72 x 32 x 46 cmEstimate: € 140 / 160

