#509“Compositie”. Kleurkrijt op papier. Draagt een handtekening: H.A***
#560Een Chinees schrijftafeltje van roodgelakt hout met een gevacheteerd blad.
#606Een klein Chinees ladenkastje met meerkleurige bloemendecors.
#605Een lot van twee microscopen, één XIXde eeuwse met toebehoren en toeschrijving aan een Parijse praktijk; en een recentere ‘Oculus’ microscoop.
Un lot de deux microscopes, un du XIXème siècle avec matériel venant d’une consultation à Paris et un plus récent de la marque ‘Oculus’.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#411Een messingen kerkkandelaar in Renaissancestijl.
#757Een oude contrabarometer. Engels werk.
#566Wollen Koerdisch tapijt. Handgeknoopt.
#381The Franklin Mint“Coin sets of all nations”. Een lot van 58 sets met telkens tussen de vijf en de zeven muntstukken van verschillende landen in drie verzamelaars. Medio Jaren ‘80.
”Coin sets of all nations”. Un lot de 58 sets de cinq à sept pièces de différents pays dans trois collecteurs. Mi années ‘80.No longer availableEstimate: € 180 / 220