Other lots in this auction
-
#134L. Surlemont
“Begijnhof”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Béguinage”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 55 x 71 cmEstimate: € 60/100 -
#698
Een grote schouwspiegel met verguld houten lijst in Lodewijk XV-stijl, versierd met een handgeschilderde voorstelling van drie musicerende putti.
Grand trumeau dans un cadre doré de style Louis XV, décoré de trois putti musiciens peints à la main.No longer availableDim. 234 x 106 cmEstimate: € 300/400 -
#225
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met twee kleine briljantjes.
Bague en or jaune 18 ct sertie de deux petits brillants.No longer availableDim. 3,55 gEstimate: € 100/150 -
#345
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een boomschijf van amber.
Chaîne en or jaune 18 ct et pendentif en forme d’une disque de bois en ambre.No longer availableDim. 6,76 gEstimate: € 200/300 -
#510Il Bisonte
Twee verschillende zilveren hangers met lederen koord. In originele doos en hoesje.
Deux différents pendentifs à corde en cuir. Dans la boîte et le sachet d’origine.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#809Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
Twee Mechelse interieuren. Kleurenetsen. Gesigneerd buiten de plaat en genummerd 283/300 en 11/200.
Deux intérieurs malinois. Eaux-fortes en couleurs. Signées hors planche et numérotées 283/300 et 11/200.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#801
Een maskertje en een man op een kameel van brons. Afrikaans werk.
Petit masque et un homme sur un chameau en bronze. Travail africain.No longer availableDim. h: 21 & 14 cmEstimate: € 60/80 -
#576
Een ‘Barcelona chair’ met ottoman van chroom en bekleed met zwart imitatieleer, naar ontwerp van Mies van der Rohe.
Barcelona chair et ottomane en chrome et simili noir, d’après le modèle de Mies van der Rohe.No longer availableEstimate: € 220/280 -
#677
Beeldje van Sint-Sebastiaan. Op een houten sokkeltje in Lodewijk XIV-stijl. Pijlen manco. Gemaakt voor 1946.
Statuette de Saint-Sébastien. Sur un socle en bois de style Louis XIV. Les flèches manquent.No longer availableDim. H. 23 cm (incl.)Estimate: € 200/300 -
#755
Een antieke schommelstoel van gedraaid mahoniehout en met fluwelen bekleding.
Un fauteuil à bascule en acajou tourné et revêtement en velours.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#221Staffordshire
“Flight to Egypt” en “Return from Egypt”. Twee groepjes van polychroom aardewerk. Achteraan gemerkt: Walton. Eerste helft XIXde eeuw. Kleine letseltjes.
“Flight to Egypt” et “Return from Egypt”. Deux groupes en faïence polychrome. Marque au verso: Walton. Première moitié du XIXe siècle. Petits dégâts.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 400/500 -
#341
“De orgelman”. Polychrome biscuit groep, gemerkt Capodimonte en gesigneerd Meneghetti.
“Le joueur d’orgue”. Groupe en biscuit polychrome marqué Capodimonte et signé Menghetti.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 40/50