#41Een maanvormig flesje van gesatineerd amberkleurig glas.
#131Hermes, ParisEen zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 150 / 180 -
#486Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#611Een rechthoekige Wuchai-box van meerkleurig porselein naar Wan-li-voorbeeld.
#432“Venzicht”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Vue sur les Fagnes”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 79 x 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#183Een bronzen wandcartel in barokke stijl.
#86Een verguld houten faldistorium met kussen.
#127Art deco Westminsterklok van licht fineerhout. Compleet met sleutel.
Pendule Art Déco Westminster en bois de placage clair. Complet avec clé.No longer availableDim. b: 61 cmEstimate: € 30 / 50 -
#301Serie van zes gekleurde waterglazen van geslepen kristal met een vergulde fries.
#272“Zicht op Dausenai an der Lahn”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Vue de Dausenai an der Lahn . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 80