Other lots in this auction
-
#665Junghans
Een eenvoudige ronde wandklok in houten kast. Met sleutel, zonder slinger.
Pendule murale en bois. Avec clef et balancier.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 60/80 -
#38
Een karafje en drie borrelglaasjes van blauw glas, versierd met handgeschilderd decor. Gepresenteerd op een rond schoteltje met kant tussen glas in verzilverd metalen montuur.
Une carafe et trois verres à liqueur en verre bleu, décorés avec un décor peint à la main. Présenté sur une soucoupe ronde avec de la dentelle entre le verre dans une monture en métal argenté.No longer availableDim. h: 23 cm;: Ø: 24 cmEstimate: € 40/60 -
#608
Een dekselvaas van Imari-porselein met een Fo-hond op het deksel. Omstreeks 18OO.
Un vase en porcelaine Imari à couvercle avec un chien Fo sur le couvercle. Vers 1800.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 120/160 -
#375
Een roodkoperen melkstoop.
Une baratte à lait en cuivre.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#305
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,14 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 3,14 ct.No longer availableDim. 15,24 gEstimate: € 2600/2800 -
#123
Een schemerlampje met messingen voet en met kapje van monochroom wit porselein, versierd met taferelen in reliëf.
Une lampe de table avec une base en laiton et un abat-jour en porcelaine blanche monochrome, décorée de scènes en relief.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 150/160 -
#294
“Sterrenbeeld maagd”. Een ets. Gemonogrameerd en genummerd 24/53 buiten de plaat. Bijgevoegd een gesigneerd blaadje met penstudies.
Vierge du zodiaque . Une eau-forte. Monogrammée et numérotée 24/53 à l'extérieur de la plaque. Joint une feuille signée avec des études à l’encre.No longer availableDim. 10 x 10 & 20 x 14 cmEstimate: € 30/40 -
#486
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 340 x 200 cmEstimate: € 200/270 -
#86
Een verguld houten faldistorium met kussen.
Un faldistorium en bois doré avec coussin.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80/100 -
#271
Een lot verzamelde werken van Jules Verne, uitgegeven bij Michel de l’Ormeraie te Parijs, omstreeks 1977. 26 delen, Franstalig.
Un grand nombre d'oeuvres collectées de Jules Verne, éditées par Michel de l'Ormeraie à Paris, vers 1977. 26 volumes, français.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#414Louis Moyano
“Compositie”. Gemengde techniek met plaasterwerk op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1944 (?).
Composition . Technique mixte avec plâtre sur panneau. Signé et daté 1944 (?).No longer availableDim. 75 x 61 cmEstimate: € 120/200 -
#505
Een gepolychromeerd zonvormig metalen uithangbord.
Une enseigne en métal polychrome en forme de soleil.No longer availableDim. Ø: 63 cmEstimate: € 160/200