#715
#176
Een ‘Tudorstijl’ buffet van gebeeldhouwd eikenhout.
Un buffet style ‘Tudor’ en chêne sculpté.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#768
#566
Een eikenhouten lessenaar op smeedijzeren voet en met porseleinen inktpot.
#735
#60
Deux bagues en or jaune 18 ct serties de saphirs et rubis baguettes ayant un poids total de ± 1,20 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 9,77 gEstimate: € 300 / 400 -
Een vaas van Italiaans glaspasta met een mirafioridecor.
#20
Een knoopsluiting van gesculpteerd ivoor in de vorm van een man met baard.
#455
#535
#653
Een gevarieerd lot Afrikaans en Chinees ivoor: een kam, een beeldje met palmbomen en olifanten, een maskertje, een hanger in de vorm van een roos en één in de vorm van Guanyin en een Happy Buddha. Eerste helft van de XXste eeuw.
Un lot d’ivoire africaine et chinoise: un peigne, une statue de palmiers et éléphants, un masque, un pendentif en forme de rose et une en forme de Guan Yin ainsi qu’un Bouddha heureux. Première partie du XXème siècle.No longer availableDim. H. 7 cmEstimate: € 50 / 80 -
#475
Un pot à couvercle en porcelaine de Chine au décor bleu et blanc de fleurs et arbustes.No longer availableDim. h: 19; Ø: 18 cmEstimate: € 65 / 80