#691
Een houten schilderspop met beweegbare ledematen op staander.
#456Beloutj
Een Oosters wollen bidkleed.
#748
#132
“Spelende kinderen met koets.” Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
”Enfants jouants et carrosse”. Huile sur panneau. Signature illisible.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 240 / 320 -
#293
#587
Een paar olifanten van gesculpteerd ivoor, versierd met koraal en aquamarijn. Met houten sokkeltjes. Eén slurf licht beschadigd.
Une paire d’éléphants en ivoire sculptée aux décorations de corail et aigue-marine. Une trompe comporte des dégâts.No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 280 / 340 -
#548
Ivoren sculptuur met voorstelling van personages en gebouwen in een berglandschap. Indisch werk, eerste helft XXste eeuw.
Une sculpture en ivoire représentant des personnages et immeubles dans un paysage montagneux. Travail indien, première partie XXème siècle.No longer availableDim. H. 7,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#724
”Cyprès”. Huile sur carton. Porte des traces d’une signature.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#143Delvaux
Een lederen handtas, model ‘le poirier’. Met stofhoes.
#322René Marie DujardinPeriod: 1913-2002
“Hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Fermette”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 120 / 200 -
#670
#312Louis RaemaekersPeriod: 1869 - 1956
“Kanaaltje”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Petit canal”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 34 x 27 cmEstimate: € 25 / 35