Other lots by Mercator Fonds
#748Mercator Fonds
#728Mercator Fonds
Six livres d’art. Comme neuf et aux cassettes de protection: John J. Murray. “Vlaanderen en Engeland”. 1985. Albert D’Haenens. “De Hanze”. 1984. Galbert Van Brugge. “De Moord op Karel de Goede”. 1978. Jean Lejeune. “Liège et son Palais”. 1980. Liana Castelfranchi Vegas. “Vlaanderen en Italië”. 1984 (sans cassette). Prevenier, Blockmans. “De Bourgondische Nederlanden”. 1983.No longer availableEstimate: € 120/200
#746
#727
Een grote messingen wandkandelaar met negen lichtpunten in gotische stijl.
#12
Lot glas en kristal, bestaande uit een serie van 12 grote glazen van blauw Boheems glas met een gegraveerd en verguld motief van strijdwagens, zes sherryglaasjes van geslepen kristal met diverse kleuren en vier borrelglaasjes van blauw glas met koperen houdertjes met oor.
Lot de verres et de cristaux comprenant une série de 12 grands verres en verre de Bohème bleu à décor doré et gravé de chariots de combat, six verres à sherry en cristal taillé de différentes couleurs et quatre gouttes en verre bleu dans une monture en cuivre à anses.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#743
#448
Messingen beeldje van de godin Sadaswati gezeten op een zwaan. Bengaals werk.
#347
Een oude weegschaal van messing en brons, bovenaan getooid met een ossenkop. Eén gewichtje manco. XIXe eeuw.
Bascule ancienne en laiton et bronze, surmontée d’une tête de boeuf. Un poids manque. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/60
#540Ethiopie
Een lot grote parels van verschillende kleuren van plantaardig hars.
#85Pontiac
Drie verschillende gedragen horloges.
#156
Een bruidskast van gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw.
#723
#191Ernest WantePeriod: 1872 - 1960
#733
#712
Bac à parapluies en grès polychrome représentant une scène de Bruegel. Signature sous la base.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 35/40 -
#245
#295Delvaux
Een handtas met bijbehorende portefeuille van rood leder.
#291
“Diuir”. Bronzen beeld.
#13
Een Onze-Lieve-Vrouwenbeeld van meerkleurig Brussels porselein onder stolp.
#96Xalameh
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 210 x 117 cmEstimate: € 50/80