#185Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,48 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 2,48 ct.No longer availableDim. 16,90 gEstimate: € 2200 / 2300 -
#160Een 18 karaats wit gouden hartvormige hanger bezet met diamanten wit en grijze met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Un pendentif en forme de cœur en or blanc 18 carats serti de diamants blancs et gris d'un poids combiné de + - 0,50 ct.No longer availableDim. 3,36 gEstimate: € 550 / 650 -
#111“De kaartspelers”. Een Italiaanse groep van meerkleurig kunststof op houten sokkel.
#475Drie verschillende zilveren ringen en een broche bezet met fantasiestenen. We voegen er een 9 karaats geel gouden ring met een parel en markasiet en een fantasie ring en ketting en hanger van Lourdes aan toe.
Trois bagues en argent différentes et une broche sertie de pierres fantaisie. Nous ajoutons une bague en or jaune 9 carats avec une perle et une marcassite et une bague fantaisie et une chaîne et un pendentif de Lourdes.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#128Must de CartierEen zijden foulard in originele doos.
#351Een lot poppenmeubeltjes, bestaande uit een toilettafel, bed, kleerkast en nachtkastje, een stapelbed met twee nachtkastjes en een croquetspel.
Un lot de meubles pour poupées, comprenant une coiffeuse, un lit, une armoire et une table de chevet, un lit superposé avec deux tables de chevet et un jeu de croquet.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 50 / 60 -
#585Een Franse metalen luchter met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
#452Kunichika ToyoharaPeriod: 1835 - 1900“Babysitting”. Een Japanse houtsnede. Met zegel van het jaar van de os. Gesigneerd. Uitgegeven 1865.
#537Twee antieke Aziatische houten voorouderbeelden met wensvakje in de rug. Sporen van kleibekleding en polychromie. Met waszegel achteraan (exportzegels?).
Deux anciennes statues d'ancêtres asiatiques en bois avec poche à vœux dans le dos. Traces de revêtement d'argile et polychrome. Avec cachet de cire au dos (cachets d'exportation?).No longer availableDim. h: 20 & 22 cmEstimate: € 200 / 240 -
Une œuvre d'art moderne en terre cuite blanche avec une finition aspect granite. Petit éclat.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100 / 120