Similar lots by type
-
#25Een bloemvormige plafonnière van goudgepatineerd smeedijzer.
A flower-shaped ceiling light made of gold-patinated wrought iron.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 44 cm -
#251Een groot lot van 80 stuks Brugse en Brusselse kant, sommige met borduursel, waaronder grote en kleine onderleggers, sierdoekjes e.a. We voegen er paar haakwerkjes aan toe.
Un grand lot de 80 pièces de dentelles de Bruges et de Bruxelles, certaines avec broderies, dont des grands et petits sous-verres, des nappes décoratives, etc. Nous ajoutons quelques pièces au crochet.No longer availableOnline onlyDim. Ø 70 cm en 115 x 40 cm en kleinerEstimate: € 150 / 200 -
#226Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Kleine schilfer.
A vase of cut colorless crystal. Small flake.No longer availableOnline onlyDim. h: 20,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#246T. G. Green & Co.“Old Canterbury”. Een Engels aardewerken schenkkan. Kleine schilfer aan de tuit.
"Vieux Cantorbéry". Une verseuse en faïence anglaise. Petit éclat au bec.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25 / 40 -
#227Een geslepen kleurloos kristallen stolp op schotel. Randschade.
A colorless globe of cut crystal on a plate. Slight damaga at the rim.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 & 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#146Een gefineerde banjobarometer. Een instrument manco.
A veneered banjo barometer. Missing an instrument.No longer availableOnline onlyDim. l: 97 cmEstimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#237Een modern gekleurd glazen kunstwerkje. Gesigneerd en gedateerd 1999 onderaan. Met dédicace “To Wilma with love”.
Une œuvre d'art moderne en verre coloré. Signé et daté 1999 en bas. Avec dédicace "À Wilma avec amour".No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#104Een lot van drie karaffen waarvan één gemerkt Villeroy & Boch.
A lot of three decanters, one of which is marked Villeroy & Boch.No longer availableOnline onlyDim. h 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#167Een lot van 2 kunststoffen bustes van een jongen en meisje met hoofddeksel.
A lot of 2 plastic busts of a boy and girl with headgear.No longer availableOnline onlyDim. 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#291VivitarEen telescoop in gesloten verpakking, Vivitar F300-30M.
A sealed package telescope, Vivitar F300-30M.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 15 -
#165Een kunststoffen buste van een jonge dame met hoofddeksel.
A plastic bust of a young lady with a headpiece.No longer availableOnline onlyDim. 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#115“Moeder met kind”. Een polychroom kunststoffen beeldje.
"Mother with child". A polychrome plastic figurine.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 30 -
#60Een porseleinen pop in weelderige klederdracht.
A porcelain doll in lavish traditional costume.No longer availableOnline onlyDim. h 65 cmEstimate: € 20 / 30 -
#85Een Vlaams aardewerken jardinière, Thulin, gemerkt Belgium en genummerd 147. Drie gaten geboord voor de drainage.
A Flemish earthenware jardiniere, Thulin, marked Belgium and numbered 147. Three holes drilled for drainage.No longer availableOnline onlyDim. 13 x 28 x 14 cmEstimate: € 20 / 30 -
#62Een uit kunststof vervaardigde bekervaas met engelachtig figuur in het reliëf.
A cup-shaped vase made from plastic with an angelic figure in relief.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 20 -
#185Een gevarieerd lot van vier beeldjes in porselein en biscuit bestaande uit twee stuks Capodimonte, één Gerold Porzellan en één Altenburg Saxony.
A varied lot of four figurines in porcelain and biscuit consisting of two Capodimonte pieces, one Gerold Porzellan, and one Altenburg Saxony.No longer availableOnline onlyDim. h 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#7Vier kleine porseleinen beeldjes, twee Brusselse Madonna’s, een danseresje en een Guanyin in Blanc de Chine.
Four small porcelain figurines, two Brussels Madonnas, a dancer, and a Guanyin in Blanc de Chine.No longer availableOnline onlyDim. H. 16 à 20 cmEstimate: € 25 / 30 -
#143UrgosEen marmeren kolompendule met messing klokwerk, gedragen door 2 Dorische zuilen. In de wijzerplaat gemerkt.
A marble column clock with brass movement, supported by 2 Doric columns. Marked on the dial.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 24 cmEstimate: € 40 / 60



