#146Een gefineerde banjobarometer. Een instrument manco.
#25Een bloemvormige plafonnière van goudgepatineerd smeedijzer.
A flower-shaped ceiling light made of gold-patinated wrought iron.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 44 cm -
#226Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Kleine schilfer.
#251Een groot lot van 80 stuks Brugse en Brusselse kant, sommige met borduursel, waaronder grote en kleine onderleggers, sierdoekjes e.a. We voegen er paar haakwerkjes aan toe.
Un grand lot de 80 pièces de dentelles de Bruges et de Bruxelles, certaines avec broderies, dont des grands et petits sous-verres, des nappes décoratives, etc. Nous ajoutons quelques pièces au crochet.No longer availableOnline onlyDim. Ø 70 cm en 115 x 40 cm en kleinerEstimate: € 150 / 200 -
#227Een geslepen kleurloos kristallen stolp op schotel. Randschade.
A colorless globe of cut crystal on a plate. Slight damaga at the rim.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 & 16 cmEstimate: € 20 / 30
#197MillsEen verzilverde make-up set in bijbehorende foedraal bestaande uit drie borstels, een spiegel en een kam. Gemerkt Mills.
A silver-plated make-up set in a matching case consisting of three brushes, a mirror, and a comb. Marked Mills.No longer availableOnline onlyDim. 5.5 x 43 x 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#230Een set van twee armstoelen in Louis-XV stijl, wit geschilderd houten frame en bekleed met een blauwe stof met lauwerkransen.
A set of two armchairs in Louis XV style, white painted wooden frame and upholstered in blue fabric with laurel wreaths.No longer availableOnline onlyDim. 76 x 63 x 57 cmEstimate: € 60 / 80 -
#21Een lot van 4 gevarieerde kaders.
#235Een grote koperen ketel.
A large copper kettle.No longer availableOnline onlyDim. h 26 x Ø 46 cmEstimate: € 20 / 30 -
#229Een houten bijzetmeubel met één lade en zuilvormige poten.
A wooden side table with one drawer and column-shaped legs.No longer availableOnline onlyDim. 92 x 57 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#53Een kruik van Brussels aardewerk, versierd met een rokende boer in een uitsparing. XIXde eeuw.
A jug made of Brussels earthenware, decorated with a smoking farmer in a recess. 19th century.No longer availableOnline onlyDim. H. 26 cmEstimate: € 25 / 35 -
#277Een lot van 2 stuks geslepen Boheems kristal, rood en kleurloos, bestaande uit een dekselpotje en een kandelaar.
A lot of 2 pieces of cut Bohemian crystal, red and colorless, consisting of a lidded jar and a candlestick.No longer availableOnline onlyDim. h 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#42Een boek over goud door Johann Willsberger.
#142DresdenEen meerkleurig porseleinen kanderlaar met 4 lichtpunten en floraal decor. Onderaan gemerkt. 1 arm met sporen van herstelling.
A multi-colored porcelain candelabra with 4 lights and floral decoration. Marked at the bottom. 1 arm shows signs of repair.No longer availableOnline onlyDim. 16,5 x 26 cmEstimate: € 20 / 40 -
#189Een lot van vijf kleine wollen karpetten, Mori, Perzisch en mechanisch.
#259Een gepatineerde bronzen hand.
A patinated bronze hand.No longer availableOnline onlyDim. 13 cmEstimate: € 40 / 60