#226Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Kleine schilfer.
#25Een bloemvormige plafonnière van goudgepatineerd smeedijzer.
A flower-shaped ceiling light made of gold-patinated wrought iron.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 44 cm -
#146Een gefineerde banjobarometer. Een instrument manco.
#227Een geslepen kleurloos kristallen stolp op schotel. Randschade.
#251Een groot lot van 80 stuks Brugse en Brusselse kant, sommige met borduursel, waaronder grote en kleine onderleggers, sierdoekjes e.a. We voegen er paar haakwerkjes aan toe.
Un grand lot de 80 pièces de dentelles de Bruges et de Bruxelles, certaines avec broderies, dont des grands et petits sous-verres, des nappes décoratives, etc. Nous ajoutons quelques pièces au crochet.No longer availableOnline onlyDim. Ø 70 cm en 115 x 40 cm en kleinerEstimate: € 150 / 200
#91Een grijsgepatineerde houten kerkstoel met hoge rug en rieten zit.
Church chair painted grey and with a wicker seat.No longer availableOnline onlyDim. H:116cmEstimate: € 25 / 30 -
A polychrome covered vase marked 'De Porceleyne Fles'.No longer availableOnline onlyDim. h 26 cmEstimate: € 20 / 30 -
#137Een Indische vaasje uit messing met gegraveerde florale patronen.
#155Een meerkleurig porseleinen soepterrine met lepel en diverse fruitornamenten.
A multicolored porcelain soup tureen with ladle and various fruit ornaments.No longer availableOnline onlyDim. 22 x 33 cmEstimate: € 20 / 40 -
#300“A calendar of Culture for 1918”, een scheurkalender voor het jaar 1918.
"A calendar of Culture for 1918," a tear-off calendar for the year 1918.No longer availableOnline onlyDim. 3 x 10.5 x 20 cmEstimate: € 15 / 20 -
#77Een gesculpteerde Tibetaanse houten karnstok of Ghurra, gediend om yakmelk te karnen.
A carved Tibetan wooden butter churn or Ghurra, used for churning yak milk.No longer availableOnline onlyDim. 22,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#126Boch BelgiumEen lot van 5 blauw-witte aardewerken cache-pots. Onderaan gemerkt. “Boch, made for Royal Sphinx, Delfts”.
A lot of 5 blue and white earthenware cache-pots. Marked at the bottom. "Boch, made for Royal Sphinx, Delfts".No longer availableOnline onlyDim. 21 x Ø 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#136Een gesculpteerd vintage Boheems kristalglazen asbak met blauw in de massa.
A sculpted vintage Bohemian crystal glass ashtray with blue inclusion.No longer availableOnline onlyDim. 7 x Ø 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#132Scheibe-Alsbach“Romantisch tafereel”. Een biscuit groep met 2 figuren en een koppel zwanen. Onderaan gemerkt.
"Romantic scene". A biscuit group with 2 figures and a pair of swans. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#3Vier diverse wijnkaraffen waarvan Riedel en Villeroy & Boch.
Four assorted wine decanters including Riedel and Villeroy & Boch.No longer availableOnline onlyDim. div.Estimate: € 40 / 60