#146Een gefineerde banjobarometer. Een instrument manco.
#251Een groot lot van 80 stuks Brugse en Brusselse kant, sommige met borduursel, waaronder grote en kleine onderleggers, sierdoekjes e.a. We voegen er paar haakwerkjes aan toe.
Un grand lot de 80 pièces de dentelles de Bruges et de Bruxelles, certaines avec broderies, dont des grands et petits sous-verres, des nappes décoratives, etc. Nous ajoutons quelques pièces au crochet.No longer availableOnline onlyDim. Ø 70 cm en 115 x 40 cm en kleinerEstimate: € 150 / 200 -
#25Een bloemvormige plafonnière van goudgepatineerd smeedijzer.
A flower-shaped ceiling light made of gold-patinated wrought iron.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 44 cm -
#227Een geslepen kleurloos kristallen stolp op schotel. Randschade.
#226Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Kleine schilfer.
A vase of cut colorless crystal. Small flake.No longer availableOnline onlyDim. h: 20,5 cmEstimate: € 30 / 40
#202NAO by LladroEen lot van twee beeldjes, Nao by Lladro. Nr. 11169 genaamd Joven Primavera in originele verpakking en bijgevoegd een klein meisje met blauwe rok.
A lot of two figurines, Nao by Lladro. No. 11169 named Youth Spring in original packaging, accompanied by a small girl with a blue skirt.No longer availableOnline onlyDim. h 32 cmEstimate: € 30 / 50 -
#223Een bar-cart in Louis-XVI stijl, medio 20ste eeuw.
A bar cart in Louis XVI style, mid-20th century.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 77 x 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#4Drie biscuit beeldjes. Een danspaar met een vaas (H. 22 cm), een bloemenverkoopster (H. 24 cm) en een moeder met kind (H. 27 cm), gemerkt Passau en met een herstelde hand. Omstreeks 1900.
Three biscuit figurines. A dancing couple with a vase (H. 22 cm), a flower seller (H. 24 cm), and a mother with child (H. 27 cm), marked Passau and with a restored hand. Circa 1900.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#101Giuseppe Armani Capodimonte“Vrouw met kind”. Een kunststoffen beeldje op houten voet. Onderaan gesigneerd en gelabeld.
"Woman with child." A plastic sculpture on a wooden base. Signed and labeled at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#151Twee verschillende mini speelgoed naaimachines. Rose kleur gemerkt Regina en zwart met bloemen gemerkt Casige.
Two different mini toy sewing machines. Pink color marked Regina and black with flowers marked Casige.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#82Een paar pastorale beelden van kunsthars. Gemerkt AB. Italiaans werk.
A pair of pastoral images in synthetic resin. Marked AB. Italian work.No longer availableOnline onlyDim. H. 46 cm -
#218Een lot van 2 aardewerken figuratief gesculpteerde beeldjes, waarvan 1 in kalebas vorm. Herstelling breuk aan beide voetjes.
A lot of 2 earthenware figurative sculpted statues, one in gourd shape. Restoration break in both feet.No longer availableOnline onlyDim. 27 x Ø 18 & 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#165Een kunststoffen buste van een jonge dame met hoofddeksel.
#12Val Saint LambertEen kristallen vogeltje, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.
A crystal bird, marked Val Saint Lambert at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 7 cmEstimate: € 10 / 20