Similar lots by type
-
#769Hilde Hendrickx
“Zonnebloemen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Tournesols”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 30 x 32 cmEstimate: € 40/60 -
#679Jozef VinckPeriod: Berchem 1900 - Mortsel 1979
“De stal”. Potlood op papier. Met papierstempel.
“L’écurie”. Crayon sur papier. Avec cachet.No longer availableDim. 24 x 30,5 cmEstimate: € 40/60 -
#682H Schroeder
“Harlekijnen”. Resp. Sanguine en aquarel op papier. Beide gesigneerd. Tijdperk art deco.
“Arlequins”. Respectivement sanguine et aquarelle sur papier. Les deux signés. Epoque art déco.No longer availableDim. 21 x 13 & 19 x 15 cmEstimate: € 50/80 -
#509Mangbetu Eres
“Jeune fille congolaise”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1954.
“Jeune fille congolaise”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1954.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 40/60 -
#59Godeau
“St.-Jacobskerk”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1945.
“Eglise Saint-Jacques”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1945.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#49Ferdinand JorwitzPeriod: 1897 - 1979
“Cour de ferme”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Cour de ferme”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 40/60 -
#504
“Drie figuren”. Krijttekening op papier. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd 1992.
“Trois personnages”. Dessin à la craie sur papier. Illisiblement signé et daté 1992.No longer availableDim. 42 x 29 cmEstimate: € 70/80 -
#789Fre Steeman
“Trekpaarden” & “Bedrijvigheid aan de kade”. Resp. Olieverf en aquarel op papier. Allebei gesigneerd.
“Chevaux de trait” et “Travail à la rade”. Respectivement huile et aquarelle sur papier. Tout les deux signés.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#542Rafael GorsenPeriod: °1942
“Moeder met kind”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘85.
“Mère et enfant”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘85.No longer availableDim. 21 x 32 cmEstimate: € 20/30 -
#524Anton HeyboerPeriod: 1924 - 2005
“Danseres”. Gemengde techniek op papier.
“Danseuse”. Technique mixte sur papier.No longer availableDim. 39 x 36 cmEstimate: € 80/120 -
#149Alfred Schenk
“Schapen in de stal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Moutons dans la bergerie”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200/240 -
#759Jef Wauters
“De houtsprokkelaarster”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1943.
“La ramasseuse de bois mort”. Crayon sur papier. Signé et daté 1943.No longer availableDim. 26, 5 x 42 cmEstimate: € 50/70 -
#164Gustaf AdelswärdPeriod: 1843-1895
“Havenzicht, Le Havre”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1887.
“Vue de port, Le Havre”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signé et daté 1887.No longer availableDim. 24 x 28 cmEstimate: € 150/200 -
#512Rafael GorsenPeriod: °1942
“De tapijtenhandelaar”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘84.
“Le marchand de tapis”. Technique mixte sur papier. Signée et datée ‘84.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 25/35 -
#132John MichauxPeriod: 1879 - 1956
Een studietekening van een fronton. Potlood en inkt op calquepapier. Gesigneerd.
Croquis représentant un fronton de bâtiment. Crayon et encre sur papier calque. Signé.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 100/120 -
#202Alfons Van Beurden
“Teddybeer”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Ours en peluche. Gouache sur papier. Signée.No longer availableDim. 17 x 26 cmEstimate: € 100/150 -
#444Jan BurssensPeriod: 1925 - 2002
“El Che”. Inkt op papier. Gesigneerd.
“El Ché”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 60 x 42 cmEstimate: € 40/50 -
#532Jozef VinckPeriod: Berchem 1900 - Mortsel 1979
“Dorpszicht” & “Ploegende paarden”. Resp. potlood en inkt op papier. Eén met papierstempel en de andere gesigneerd.
“Vue de village” et “Chevaux de labeur”. Respectivement crayon et encre sur papier. L’un au cachet, l’autre signé.No longer availableDim. 18 x 23 & 13 x 20 cmEstimate: € 60/100 -
#199Frans SmeersPeriod: 1873 - 1960
“Staand naakt”. Potloodstudie op papier. Gesigneerd.
“Nu debout”. Etude en crayon sur papier. Signée.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 100/150 -
#522Rafael GorsenPeriod: °1942
“Damesportret”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 240/300 -
#9Paul LautersPeriod: 1806 - 1875
“Gevallen boomstam”. Tekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1846.
“Bûche”. Dessin sur papier. Signé et daté 1846.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 40/60 -
#194Eugeen Van MieghemPeriod: 1875 - 1930
“Havenzicht”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Vue de port”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 12 x 14 cmEstimate: € 800/1000 -
#254Laurent MeeuwsPeriod: 1909-1989
“Stilleven met pioenen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux pivoines”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 42 x 36 cmEstimate: € 60/100 -
#762Hilde Hendrickx
“Bloemenvaas”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vase fleuri”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 42 x 34 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#248
Een paar Delftse polychrome schotels. Omstreeks 1800. Randschade en kleine restauraties.
Paire de plats en faïence de Delft polychrome. Vers 1800. Usures aux bords et petites restaurations.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 200/240 -
#357
Twee geslepen glazen coupes. Eén met metalen voet.
Deux coupes en verre taillé. Un exemplaire au piédouche en métal.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#656
Een tweedeurskast van mahoniehoutfineer in Louis-Philippestijl met een lade in doucine.
Armoire à deux portes en placage d’acajou de style Louis-Philippe avec un tiroir en doucine. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 205 cmEstimate: € 120/180 -
#47
Kleine kolompendule. Veer te repareren.
Petite pendule à colonnes. Ressort à réparer.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 50/60 -
#339Fred Bogaerts
“Begijnhof te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Béguinage de Lierre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 37 x 48 cmEstimate: € 100/150 -
#613
Een Chinees porseleinen dekselschaal met een voorstelling van een vrucht.
Coupe couverte en porcelaine de Chine à décor d’un fruit.No longer availableDim. Ø 15 cmEstimate: € 180/200 -
#774Langlois naar Duché de Vancy
Twee gravures: uit de “Atlas du Voyage de la Pérouse”. “Femme du Port des Français” (in passepartout) en “Costumes des Habitans de la Baie de Castries” (ingekleurd, ingelijst).
Deux gravures de l’”Atlas du Voyage de la Pérouse”. “Femme du Port des Français” (dans un passe partout) et “Costumes des Habitans de la Baie de Castries” (colorée et encadrée).No longer availableDim. 28 x 42 cmEstimate: € 100/150 -
#226
Een eikenhouten garderobe met twee gemoulureerde paneeldeuren boven twee laden. XIXe eeuw.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes moulurées en dessus de deux tiroirs. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 147 cmEstimate: € 80/100 -
#754H. Opdebeeck
“Stilleven met vis”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1926.
“Nature morte au poisson”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1926.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 50/80 -
#200
Een 18 karaats wit en geel gouden schakelhalssnoer bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct en een centrale zuivere diamant van ± 0,84 ct.
Collier aux maillons en or jaune et blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,24 ct et d’un diamant pur central de ± 0,84 ct.No longer availableDim. 22,20 gEstimate: € 2600/2800 -
#105
Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met 35 robijnen, saffieren en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 4,20 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Bracelet d’esclave en or jaune 18 ct serti de 35 rubis, saphirs et émeraudes ayant un poids total de ± 4,20 ct et de brillants ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 92,20 gEstimate: € 3600/4000 -
#380
Een grote trumeauspiegel van goudgepatineerd hout, versierd met een kuif in de vorm van een acanthusblad en rozen.
Grand trumeau en bois doré coiffé d’une feuille d’acanthe et de roses.No longer availableDim. h: 220 cmEstimate: € 200/240