Similar lots by type
-
#59Godeau“St.-Jacobskerk”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1945.
“Eglise Saint-Jacques”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1945.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#679Jozef VinckPeriod: Berchem 1900 - Mortsel 1979“De stal”. Potlood op papier. Met papierstempel.
“L’écurie”. Crayon sur papier. Avec cachet.No longer availableDim. 24 x 30,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#759Jef Wauters“De houtsprokkelaarster”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1943.
“La ramasseuse de bois mort”. Crayon sur papier. Signé et daté 1943.No longer availableDim. 26, 5 x 42 cmEstimate: € 50 / 70 -
#789Fre Steeman“Trekpaarden” & “Bedrijvigheid aan de kade”. Resp. Olieverf en aquarel op papier. Allebei gesigneerd.
“Chevaux de trait” et “Travail à la rade”. Respectivement huile et aquarelle sur papier. Tout les deux signés.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#682H Schroeder“Harlekijnen”. Resp. Sanguine en aquarel op papier. Beide gesigneerd. Tijdperk art deco.
“Arlequins”. Respectivement sanguine et aquarelle sur papier. Les deux signés. Epoque art déco.No longer availableDim. 21 x 13 & 19 x 15 cmEstimate: € 50 / 80 -
#769Hilde Hendrickx“Zonnebloemen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Tournesols”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 30 x 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#164Gustaf AdelswärdPeriod: 1843-1895“Havenzicht, Le Havre”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1887.
“Vue de port, Le Havre”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signé et daté 1887.No longer availableDim. 24 x 28 cmEstimate: € 150 / 200 -
#762Hilde Hendrickx“Bloemenvaas”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vase fleuri”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 42 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#509Mangbetu Eres“Jeune fille congolaise”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1954.
“Jeune fille congolaise”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1954.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#512Rafael GorsenPeriod: °1942“De tapijtenhandelaar”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘84.
“Le marchand de tapis”. Technique mixte sur papier. Signée et datée ‘84.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 25 / 35 -
#149Alfred Schenk“Schapen in de stal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Moutons dans la bergerie”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#132John MichauxPeriod: 1879 - 1956Een studietekening van een fronton. Potlood en inkt op calquepapier. Gesigneerd.
Croquis représentant un fronton de bâtiment. Crayon et encre sur papier calque. Signé.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#524Anton HeyboerPeriod: 1924 - 2005“Danseres”. Gemengde techniek op papier.
“Danseuse”. Technique mixte sur papier.No longer availableDim. 39 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#444Jan BurssensPeriod: 1925 - 2002“El Che”. Inkt op papier. Gesigneerd.
“El Ché”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 60 x 42 cmEstimate: € 40 / 50 -
#194Eugeen Van MieghemPeriod: 1875 - 1930“Havenzicht”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Vue de port”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 12 x 14 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#532Jozef VinckPeriod: Berchem 1900 - Mortsel 1979“Dorpszicht” & “Ploegende paarden”. Resp. potlood en inkt op papier. Eén met papierstempel en de andere gesigneerd.
“Vue de village” et “Chevaux de labeur”. Respectivement crayon et encre sur papier. L’un au cachet, l’autre signé.No longer availableDim. 18 x 23 & 13 x 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#49Ferdinand JorwitzPeriod: 1897 - 1979“Cour de ferme”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Cour de ferme”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#9Paul LautersPeriod: 1806 - 1875“Gevallen boomstam”. Tekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1846.
“Bûche”. Dessin sur papier. Signé et daté 1846.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#504“Drie figuren”. Krijttekening op papier. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd 1992.
“Trois personnages”. Dessin à la craie sur papier. Illisiblement signé et daté 1992.No longer availableDim. 42 x 29 cmEstimate: € 70 / 80 -
#202Alfons Van Beurden“Teddybeer”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Ours en peluche. Gouache sur papier. Signée.No longer availableDim. 17 x 26 cmEstimate: € 100 / 150 -
#522Rafael GorsenPeriod: °1942“Damesportret”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 240 / 300 -
#199Frans SmeersPeriod: 1873 - 1960“Staand naakt”. Potloodstudie op papier. Gesigneerd.
“Nu debout”. Etude en crayon sur papier. Signée.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 100 / 150 -
#542Rafael GorsenPeriod: °1942“Moeder met kind”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘85.
“Mère et enfant”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘85.No longer availableDim. 21 x 32 cmEstimate: € 20 / 30 -
#254Laurent MeeuwsPeriod: 1909-1989“Stilleven met pioenen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux pivoines”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 42 x 36 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#681Een porseleinen pijp.
Pipe en porcelaine.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#41Een lot messing, bestaande uit zes verschillende kandelaars, waarbij er twee een paar vormen en één paar is gemonteerd als lamp.
Lot de laiton comprenant six différents bougeoirs, dont deux paires et dont une paire est montée à l’électricité.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#601Een paar cloisonné koro’s in de vorm van tempelleeuwen.
Paire de koro en cloisonné en forme de lions de temple.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#607Een vaas van polychroom Chinees porselein met een decor van spelende kinderen.
Vase en porcelaine de Chine à décor polychrome d’enfants jouant.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 400 / 440 -
#456Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
Couloir persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 340 x 84 cmEstimate: € 120 / 200 -
#455Drie dezelfde en twee verschillende slavenarmbanden van ivoor waarvan één in de vorm van een slang.
Trois bracelets d’esclave identiques et deux différents en ivoire dont un en forme de serpent.No longer availableDim. 67 gEstimate: € 50 / 100 -
#796Een piëdestal van gedraaid hout.
Piédestal en bois tourné.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#819Een reeks van acht mahoniehouten stoelen met stoffen bekleding.
Suite de huit chaises en acajou recouverts de tissu.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#287Een lotje zilver, bestaande uit een mooi opengewerkte en versierde taartschep, een sterling servetring en een kinderlepeltje.
Petit lot d’argent comprenant une pelle à tarte joliment ajourée, un rond de serviette en argent sterling et une cuillère d’enfant.No longer availableDim. 76,6 gEstimate: € 50 / 60 -
#269Vaas van polychroom aardewerk. Regina.
Vase en faïence polychrome. Regina.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#478Een werpmes van de Kipinga, Azande.
Couteau de jet des Kipinga, Azande.No longer availableEstimate: € 45 / 60 -
#432Lode Verhoeven“Begijnhof, Lier”. Litho. Gesigneerd en genummerd 9/20 buiten de plaat.
“Béguinage, Lierre”. Litho. Signée et numérotée 9/20 hors planche.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 20 / 40

