Other lots by Hergé
Tintin. “L’Etoile Mystérieuse”. Casterman 1944. Page de garde bleue. 4e plat A23. Etat moyen.No longer availableEstimate: € 500 / 800
#129Henri Joseph Pauwels“Bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#478Twee verschillende Afrikaanse scepters van gebeeldhouwd hout.
#516Handgeknoopt Kashmir tapijt van wol en zijde, met dierentaferelen.
#764Een Reclamespiegel voor sigaretten: Players Navy Cut.
#122Constant Van Hoorde“Schepen bij valavond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#244Charles LignyPeriod: 1812-1889“Personages in een uitgestrekt landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Enkele vochtsproeten.
”Personnages dans un paysage étendu”. Aquarelle sur papier. Signé. Petites taches d’humidité.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 150 / 200 -
#518Een reeks van zeven Afrikaanse houten maskers.
#513Een polychroom Chinese ‘Fishtank’ met personages in een tuintafereel. Met houten sokkel.
Un aquarium chinois polychrome, décor de personnages dans un jardin. Avec socle en bois.No longer availableDim. Ø 49, h 43 cmEstimate: € 180 / 220 -
#467Een XIXe eeuwse bureaulamp van koper op petroleum.
#771Een Madonna en Kind van monochroom porselein, gemerkt M.I. Hummel en twee kleine beeldjes met een apocrief Meissen merk onderaan.
Une Vierge à l’Enfant en porcelaine monochrome, marqué M.I. Hummel et deux petites statues avec une marque apocryphe Meissen sous la base.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#498Een kolompendule, stijl Napoleon III. Met pendule.
Une petite pendule à colonnes, style Napoléon III.No longer availableEstimate: € 100 / 120