Other lots by Hergé
-
#591Hergé
Tintin. “Le Temple du Soleil”. Casterman 1949. Achterflap B3. Redelijk tot goede staat.
Tintin. “Le Temple du Soleil”. Casterman 1949. 4e plat B3. Etat moyen.No longer availableEstimate: € 500/750 -
#571Hergé
Tintin. “Les 7 Boules de Cristal”. Casterman 1948, 2de versie, zwarte titel. Blauw schutblad. Achterflap B2. Redelijk tot goede staat.
Tintin. “Les 7 Boules de Cristal”. Casterman 1948, 2e Version, Titre noir. Page de garde bleue. 4e plat B2. Etat moyen.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#581Hergé
Tintin. “Le Crabe aux Pinces d’Or”. Casterman 1948. Achterflap B2. Redelijk tot goede staat.
Tintin. “Le Crabe aux Pinces d’Or”. Casterman 1948. 4e plat B2. Etat moyen.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#561Hergé
Tintin. “L’Oreille Cassée”. Casterman 1946. Achterflap B1. Redelijk tot goede staat, onderhoekje van titelblad afgescheurd.
Tintin. “L’Oreille Cassée”. Casterman 1946. 4e plat B1. Etat moyen, coin bas de la page de titre déchiré.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#437Hergé
Kuifje. “Raket naar de Maan”. Eerste uitgave, Casterman 1953. Achterflap G. Slechte staat.
Kuifje. “Raket naar de Maan”. Première édition, Casterman 1953. Couverture G. Mauvais état.No longer availableEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#485
Een rood gelakt Chinees kastje met twee deuren.
Une petite armoire chinoise laque rouge à deux portes.No longer availableDim. 80 x 58 x 37 cmEstimate: € 120/200 -
#131Christofle, Paris
“Les cloisonnés”. Een tafelkandelaar van verzilverd metaal met bruine Chinese lak. Twee armen. Onderaan gemerkt.
”Les cloisonnés”. Un candélabre de table à deux bras en métal argenté et laque chinoise brune. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 19,5 cmEstimate: € 100/150 -
#775
Een lot van acht verschillende kannetjes van Lusterware.
Un lot de huit verseuses différentes de Lusterware;No longer availableDim. h: 12 - 18 cmEstimate: € 80/100 -
#55Arsa, Rosskopf en Certina
Een lot van drie verschillende zakhorloges. Certina in origineel doosje.
Un lot de trois montres de poche différents. Certina dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#521
Een keizerskoppel uit ivoor. Twee beeldjes met houten sokkel.
Un couple impérial en ivoire. Deux statues sur socles.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 150/180 -
#343
Lot boeken. 6 stuks. Dr Bilz e.a. “De Nieuwe Natuurgeneeswijze”. Ed. Dekam, Amsterdam (2 delen). Dr. P.L. Muller“Onze Gouden Eeuw”. Ed. De Nederlandsche Boekhandel, Antwerpen (3 delen). Dr. Jac. P. Thysse. “Onze Groote Rivieren”. Ed. Verkades Fabrieken, Zaandam 1938.
Un lot de livres, 6 pièces: Dr Bilz e.a. “De Nieuwe Natuurgeneeswijze”. Ed. Dekam, Amsterdam (2 volumes). Dr. P.L. Muller“Onze Gouden Eeuw”. Ed. De Nederlandsche Boekhandel, Anvers (3 volumes). Dr. Jac. P. Thysse. “Onze Groote Rivieren”. Ed. Verkades Fabrieken, Zaandam 1938.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#415De Fuiseaux, Baudour
Een servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.
Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurier, une saucière, un plat oval et un plat rond. Marquées.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#216
Een gefineerde tombeaucommode in Lodewijk XV-stijl met twee laden, een marmeren blad en versierd met verguld bronsbeslag.
Une commode tombeau en bois de placage à deux tiroirs, une tablette en marbre et montures en bronze.No longer availableDim. b: 101 cmEstimate: € 440/480 -
#177H. Lamazière
Een zwart marmeren schouwpendule. Tijdperk 1930. Met sleutel.
Une pendule de cheminée en marbre noir. Période 1930. Avec clé.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 200/240 -
#433
Een coupe op voet en een vaas van geslepen kleurloos kristal.
Une coupe sur pied et un vase en cristal taillé incolore.No longer availableDim. h: 27 & 17 cmEstimate: € 25/35 -
#805
Een reeks van vier eikenhouten stoelen met lederen zit en rug.
Une série de quatre chaises en chêne, assises et dos en cuir.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#259J. C. Colsol
“Paarden in de wei”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Chevaux dans une prairie”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 46 cmEstimate: € 100/120