#393Een lot van 3 Balinese Wayang Golek marionetten in hout en stof.
A lot of 3 Balinese Wayang Golek puppets in wood and fabric.No longer availableDim. h 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#618Een lot van 3 oude glazen stolpen op houten voet met hierin heiligenbeelden en vaasjes in Brussels porselein. Toegevoegd nog 2 heiligenbeelden waarvan 1 in Brussels porselein.
A lot of 3 old glass domes on wooden base containing holy figures and vases in Brussels porcelain. Also included are 2 holy figures, one in Brussels porcelain.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#623Val St LambertEen kleurloos geslepen kristallen schaal & kom met vergulde rand; “Garanti Doré Or Fin”. Onderaan gemerkt en draagt label.
#85Een oude hallamp met drie bloemvormige glazen kapjes. Omstreeks 1900.
An old hall lamp with three flower-shaped glass shades. Circa 1900.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 100 / 120 -
#557Een houten design tafel in massief lichte eik.
#333Een XL Duitse geglazuurd keramische schenkkan, onderaan gemerkt HK Handgemalt.
#540Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en gele saffieren met een gezamenlijk gewicht van +-1,50 ct.
An 18 kt white gold chain with pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.15 ct. and yellow sapphires with a total weight of approximately 1.50 ct.No longer availableDim. 5,38Estimate: € 1500 / 1600 -
#402“Polderstroom met waterlelies”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gemonogrammeerd.
#550Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale cognackleurige diamant emerald cut SI2 van 0,72 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,26 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central cognac-colored emerald cut SI2 diamond of 0.72 ct. and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.26 ct.No longer availableDim. 6,87 gEstimate: € 3000 / 3200 -
#652Een beeld van een paard in leder, met zadel.
#365Een lot van 2 kogelhulzen gemerkt Karlsruhe en gedateerd 1902 en Aug 1918.
A lot of 2 cartridge cases marked Karlsruhe and dated 1902 and Aug 1918.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 50 / 60 -
#35Vijf keramische borden, waaronder vier in Delftse stijl met blauwe decoraties en een Roemeense polychrome schotel met bloem- en vogelmotieven.
Five ceramic plates, including four in Delft style with blue decorations and one Romanian polychrome dish with floral and bird motifs.No longer availableDim. +Ø 23 cmEstimate: € 50 / 70