#661Een lot van 2 kannen en een vaas in porselein, kobaltblauw met een rijkelijk vergulde versiering. De kanne zijn getekend Limoges en de vaas Bavaria.
A lot of 2 jugs and a vase in porcelain, cobalt blue with rich gilt decoration. The jugs are marked Limoges and the vase Bavaria.No longer availableDim. h 33,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#530Een 18 kt witgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en een robijn van +- 0,40 ct.
An 18 kt white gold pendant set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.15 ct. and a ruby of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 1,61 gEstimate: € 400 / 450 -
#684Een zwart gelakt design metalen frame, als wanddecoratie of kapstok.
A black lacquered design metal frame, suitable for wall decoration or coat rack.No longer availableDim. 72 x 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#462Jos HendrickxPeriod: 1906-1971“Zittend naakt”. Een schilderij, olieverf op board. Verso atelierstempel.
"Sitting nude". A painting, oil on board. Studio stamp on the back.No longer availableDim. 86,5 x 69 cmEstimate: € 150 / 200 -
#426Een vintage bijzettafeltje in Hollywood Regency stijl op een massief koperen onderstel en met verschillende steensoorten ingelegd blad met de voorstelling van een fluitspeler gezeten onder een boom.
A vintage side table in Hollywood Regency style with a solid copper base and a tabletop inlaid with various types of stone depicting a flutist sitting under a tree.No longer availableDim. 51 x 29 x 46 cmEstimate: € 120 / 180 -
#124Mon GelperPeriod: 1930 - ....“Gezeten naakt”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Gelper en gedateerd ‘62.
"Seated nude". A painting, oil on panel, signed Gelper and dated '62.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 160 / 220 -
#274Noel RekingerPeriod: 1934 - ....“Zittend naakt”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd N. Rekinger.
"Sitting Nude." A painting, oil on canvas, signed N. Rekinger.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#699Twee vintage bureaulampen met messing kappen en houten voetstukken, mogelijk uit het midden van de 20e eeuw.
#254Camiel Van HaesendonckPeriod: 1886-1952“Bloemenstilleven met porselein”. Een schilderij, olieverf op doek.
"Flower still life with porcelain". A painting, oil on canvas.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#505Elf langspeelplaten. Vlaamse en Nederlandse vertolkers. Flairck, Er was eens... Vol. I (o.m. Kris de Bruyne), Thijs Van Leer, Focus, Liesbeth List, Liever nog dan ik heb je lief (o.m. Wannes Van de Velde), Patricia Kaas (2x), Della Bosiers, Dimitri Van Toren, Zjef Vanuytsel.
#57Unter Weiss Bach“Hofmakerij”. Een Duits meerkleurig porseleinen groep.
"Flirtation". A German multicolored porcelain group.No longer availableDim. 18 x 22 cmEstimate: € 80 / 120