#288Vier Tasca Capodimonte“Hofmakerij”. Een tafellamp met gestoffeerde kap en meerkleurig porseleinen groep op vergulde voet. Onderaan gesigneerd.
“Courtship”. A table lamp with upholstered shade and multicolored porcelain group on a gilded base. Signed at the bottom.No longer availableDim. 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#600Een 18 kt witgouden dubbele ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en een drubbelvormige smaragd van +- 0,80 ct. Mer certificaat.
An 18 kt white gold double ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.80 ct. in total, and an oval-shaped emerald of approximately 0.80 ct. With certificate.No longer availableDim. 6,76 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#249J. Vermoesen“Zonnige dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#259Jules De CortPeriod: 1918-1999Een lot van 3 schilderijen, olieverf op paneel in vergulde kader. Een bloemenstilleven, een interieur en een havenzicht, allen gesigneerd Juul De Cort.
A lot of 3 paintings, oil on panel in gilded frames. Includes a flower still life, an interior scene, and a harbor view, all signed by Juul De Cort.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#218Alberto Meda Alias, Italy“Highframe 40”. Een lot van 4 vintage gepolijst aluminium design armstoelen met zwart kunststoffen mesh zitting en rug. Ontwerp door Alberto Meda voor Alias, Italië.
"Highframe 40". A lot of 4 vintage polished aluminum design armchairs with black plastic mesh seat and back. Designed by Alberto Meda for Alias, Italy.No longer availableDim. 82 x 40 x 56 cmEstimate: € 400 / 600 -
#141Friedrich Johann ReuschPeriod: 1843-1906“Staalarbeider met werktuig”. Een brons gegoten beeld op marmeren voet.
"Steelworker with Tool." A bronze cast sculpture on a marble base.No longer availableDim. 36 cmEstimate: € 250 / 350 -
#454Felix De BoeckPeriod: 1898-1995“Gestileerd figuur”. Een litho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 33/200.
"Stylized figure". A lithograph on paper. Signed and numbered 33/200 at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 80 x 61 cmEstimate: € 150 / 200 -
#148Een lot van zeven stuks gevarieerd zilverwerk bestaande uit twee theepotten, een melkkannetje, een beker, twee kristallen schaaltjes met zilveren rand en voet en een serveertang. Behalve de beker en het melkkannetje alles voorzien van zilverkeuren.
A partly gilded copper table lamp on three lion paw feet.No longer availableDim. h 67 x 43 x 30 cmEstimate: € 30 / 50