#126Rud Thygesen & Johnny Sorensen Magnus Olensen“Model 5331”. Een lot van 6 vintage Mid-Century design armstoelen. Geplooid berkenhout met gevlochten gestoffeerde zitting. Ontwerp door Rud Thygesen & Johnny Sorensen voor Magnus Olensen, Denemarken 1960.
#480Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,73 ct. FVS2 en diamant baguetten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,49 ct.
An 18k white gold ring set with a central brilliant cut diamond of 0.73 ct. FVS2 and diamond baguettes and brilliants with a total weight of approximately 0.49 ct.No longer availableDim. 6,08 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#611Robert LoiseleurEen vintage aardewerken vaas met gesculpteerd visfiguur in het decor. Onderaan gesigneerd.
A vintage earthenware vase with a sculpted fish figure in the decoration. Signed at the bottom.No longer availableDim. 31,5 x Ø 11 cmEstimate: € 60 / 80 -
#102Grison“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Grison.
"Harbor view." A painting, oil on canvas, signed Grison.No longer availableDim. 92 x 65 cmEstimate: € 120 / 180 -
#252Een familieportret in een gebeeldhouwde en vergulde ovale lijst. Gesigneerd door de fotograaf Edm. Marchant te Leuven 1925.
A family portrait in a sculpted and gilded oval frame. Signed by the photographer Edm. Marchant in Leuven 1925.No longer availableDim. 75 x 58 cmEstimate: € 35 / 45 -
#413Oscar DemoulinEen vaas in Vlaams geglazuurd aardewerk met de voorstelling van een pauw, onderaan gesigneerd Oscar Demoulin en gedateerd 1963.
#66Hee Welling HAY“Model AAC 11”. Een paar design draaistoelen met oranjebruin gestoffeerde zitting en gechromeerd aluminium X-onderstel. Ontwerp door Hee Welling voor HAY.
"Model AAC 11". A pair of contemporary swivel chairs with orange-brown upholstered seat and chromed aluminum X-base. Designed by Hee Welling for HAY.No longer availableDim. 77 x 52 x 51 cmEstimate: € 150 / 300 -
#632“Baaizicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Bay view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 21 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#384M.F. Questiaux“De slapende violist”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"The sleeping violinist." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#283Een lot varia zilver, bestaande uit een broche, beker, ring, pennetje, 2 sigarettenhouders en 2 sierobjecten. 250g, beker gemerkt STERLG.
#359Een Tibetaans Srang bankbiljet, 25 Srang, vermoedelijk 1947.
A Tibetan Srang banknote, 25 Srang, thought to be from around 1947.No longer availableDim. 11 x 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#393Een lot van 3 Balinese Wayang Golek marionetten in hout en stof.
A lot of 3 Balinese Wayang Golek puppets in wood and fabric.No longer availableDim. h 80 cmEstimate: € 60 / 80