#277WiskemannEen tafelstuk van verzilverd metaal op een bijpassende spiegel. Gemerkt.
A centerpiece made of silver-plated metal on a matching mirror. Marked.No longer availableDim. H: 15cmEstimate: € 100 / 150 -
#449Karel Jan Van Den HeuvelPeriod: 1913 - 1991“Bloemenvaas in geeltinten”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd K. J. Van den Heuvel.
"Flower vase in shades of yellow." A painting, oil on panel, signed K. J. Van den Heuvel.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 120 / 180 -
#301W. Lübke & C. Lützow“Denkmäler der Kunst”, klassiker Ausgabe. Een antiek kunstboek, door W. Lübke & C. Lützow, 1884.
#5Acht verschillende Sterling zilveren peper en zoutvaatjes.
Eight different Sterling silver salt and pepper shakers.No longer availableDim. 46,0 g H: 3,4, en 5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#432Frans CroesPeriod: 1936 - 2011Een lot van 2 schilderijen van de Mechelse kunstenaar Frans Croes, gekend provo en voorman van de Mechelse Kabouterberbeweging. Gesigneerd en gedateerd ‘88.
A lot of 2 paintings by the Mechelen artist Frans Croes, known as a provocateur and leader of the Mechelen Gnome Movement. Signed and dated '88.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#250Een witgouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,23 ct. EVVS1.
A white gold bangle bracelet set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 3.23 ct. EVVS1.No longer availableDim. 20,33 gEstimate: € 3200 / 3400 -
#646Een ovale metalen dienblad op vouwpoot. Lodewijk XV-stijl.
An oval metal tray on folding legs. Louis XV style.No longer availableDim. H. 65 x 80 x 55 cmEstimate: € 120 / 140 -
#217Alberto Meda Alias, Italy“Highframe 40”. Een lot van 6 vintage gepolijst aluminium design armstoelen met zwart kunststoffen mesh zitting en rug. Ontwerp door Alberto Meda voor Alias, Italië.
#296Een massief houten, zwart gelakte pied de stalles.
A solid wood, black lacquered pedestal table base.No longer availableDim. 110 x 27 x 27 cmEstimate: € 80 / 120