#688“Tara”. Een Nepalees bronzen beeldje. Ring bovenaan afgebroken.
#353Een wandlamp met drie lichtarmen van verguld plaatijzer, versierd met bloemen en bladeren.
A wall lamp with three light arms made of gilded sheet iron, adorned with flowers and leaves.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 35 / 45 -
#176DurletEen design salon in grijs leder met metalen poten, bestaande uit een 3-zit en 2 1-zit. Gemerkt; Durlet.
A design lounge suite in gray leather with metal legs, consisting of a 3-seater and 2 armchairs. Marked; Durlet.No longer availableDim. 77 x 205 x 84 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#581Een lot van 6 vintage meerkleurig kristallen likeurglaasjes.
#281Een retro tafellampje met kunststoffen beeldje van een olifant. Metalen arm met 1 lichtpunt en glaspasta bolvormige kap.
A retro table lamp with a plastic figurine of an elephant. Metal arm with 1 light point and a glass paste bulb-shaped shade.No longer availableDim. 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#411R. Vandervorst“Innige omhelzing”. Een groen gepatineerd bronzen beeldje, getekend R. Vandervorst.
#603Een paar antiek koperen kandelaars. Begin 20e eeuw.
#635Nirvana – Bleach - media Good+, sleeve Good.
Tupelo Recording Company – TUP LP6 - Vinyl, LP, Album.
Nirvana – Bleach - media Good+, sleeve Good.Tupelo Recording Company – TUP LP6 - Vinyl, LP, Album.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#271"Fauno Danzante". Een gegoten, gepatineerd kunstbronzen beeld.
"Dancing Faun". A cast, patinated bronze art sculpture.No longer availableDim. 40 cmEstimate: € 100 / 150