#341HerendEen polychroom porseleinen beeld van een huzaar. Onderaan gemerkt.
A polychrome porcelain figure of a hussar. Marked at the bottom.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 35 / 45 -
#171Charles CatteauPeriod: 1930Een art-deco vaas, Boch Frères Keramis, Charles Catteau, F1053 en D1449. 1930.
#309“Bloemenstilleven met gt handtekening theepot”. Een schilderij, olieverf op paneel. Draagt handtekening A.V. Taack.
"Flower still life with signed teapot." A painting, oil on panel. Signed A.V. Taack.No longer availableDim. 45 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#15“Original Autograph Johnny Depp as “Captain Jack Sparrow”. Een gesigeerde foto’, ingelijst.
"Original autograph of Johnny Depp as Captain Jack Sparrow. A signed photo, framed."No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#230Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,72 ct. en baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.72 ct. and baguette diamonds with a total weight of +- 0.42 ct.No longer availableDim. 3,72 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#642Een ronde butlerspiegel met vergulde lijst.
A round butler's mirror with a gilded frame.No longer availableDim. Ø 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#115Een verguld bronzen luchter met 8 lichtpunten en diverse ornamenten.
#689“Nieuwsgierige Aap”. Een schilderij, olieverf op doek.
#394“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader. Onleesbaar gesigneerd.
"Harbour view". A painting, oil on panel in a gilt frame. Illegibly signed.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#399Jos HendrickxPeriod: 1906-1971“Leerling en Meester”. Een litho op papier. Onderaan gesigneerd, gedateerd ‘65 en getiteld. Verso label.
"Student and Master." A lithograph on paper. Signed and dated '65 at the bottom, with a title. Label on the back.No longer availableDim. 64,5 x 49 cmEstimate: € 60 / 90 -
#10Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met een briljant van +- 0,30 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with a brilliant-cut diamond of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 2,57 gEstimate: € 300 / 400