#251Een koud gepolychromeerde kat met camera van brons.
A cold polychrome bronze cat with camera.No longer availableDim. 8 x 9 cmEstimate: € 120 / 140 -
#323Een lot van vier kijkers, bestaande uit een toneelkijker met ivorine in etui, een zwart metalen toneelkijker, een verrekijker van Sades in lederen etui en een verrekijker van Chinon in etui.
A lot of four viewers, including a theater viewer with ivorine in case, a black metal theater viewer, a Sades binoculars in leather case, and a Chinon binoculars in case.No longer availableDim. H: 7.5cm & 18cmEstimate: € 100 / 120 -
#345Een Art-Deco luchter in aluminium en opalineglas.
#646Een ovale metalen dienblad op vouwpoot. Lodewijk XV-stijl.
An oval metal tray on folding legs. Louis XV style.No longer availableDim. H. 65 x 80 x 55 cmEstimate: € 120 / 140 -
#220Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met een centrale briljant van +- 0,56 ct. HVS2 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,64 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.56 ct. HVS2, and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.64 ct.No longer availableDim. 4,59 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#694Een lot van drie Imari porseleinen borden met traditioneel decor, twee met bloemenvaas en een abstract.
#284Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986“Paarden met trekschuit”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Horses with Barge". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#239Frans MasereelPeriod: 1889-1972“Maison Osterrieth, Anvers”. Een houtsnede op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en gedateerd 1955. Monogram in de plaat. Sporen van vochtschade.
#386Vier bijzettafeltjes, z.g. Nest of Tables. Gegraveerde bloemen in de bladen. Omstreeks 1900.
Four side tables, known as Nest of Tables. Engraved flowers on the tops. Circa 1900.No longer availableDim. 72 x 53 x 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
A lot of 20 crystal glasses with ribbed chalices on a foot. Marked with Val Saint Lambert sticker.No longer availableDim. h 12.5 x Ø 6.5 cmEstimate: € 60 / 80