#48THL“Maria met kind” & “Engel”. Een lot van 2 aardewerken beeldjes, Interbellum, in de stijl van Jeanne Hebbelinck. Verso gemerkt en genummerd.
"Maria with child" & "Angel." A lot of 2 earthenware figurines, Interbellum period, in the style of Jeanne Hebbelinck. Marked and numbered on the back.No longer availableDim. 23 & 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#61Een lot van drie vazen blauw en wit aardewerk met floraal decor. Gemerkt De Porceleyne Fles. 1 met rand schilfer.
A lot of three blue and white earthenware vases with floral decoration. Marked De Porceleyne Fles. 1 with rim chip.No longer availableDim. 28,5 & 26 & 17,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#256Florence Knoll Knoll StudioEen vintage design salontafel met rechthoekig, gechromeerd metalen frame en glazen blad. Ontwerp door Florence Knoll voor Knoll Studio. Onderaan gemerkt.
A vintage design coffee table with a rectangular chrome metal frame and glass top. Designed by Florence Knoll for Knoll Studio. Marked at the bottom.No longer availableDim. 43 x 114 x 57 cmEstimate: € 400 / 600 -
#106Osvaldo Borsani Tecno S.p.A“Modus”. Een lot van 8 vintage design bureaustoelen, waarvan 5 met armleuning en 1 op wieltjes. Kunstoffen kuipzitting en metalen frame, verstelbaar in hoogte. Ontwerp door Osvaldo Borsani voor Tecno.
"Modus". A lot of 8 vintage design office chairs, with 5 armchairs and 1 on wheels. Plastic shell seat and metal frame, adjustable in height. Designed by Osvaldo Borsani for Tecno.No longer availableDim. 76 x 48 x 40 cmEstimate: € 600 / 800 -
#609Rik VersonnenPeriod: 1919-1997“Bloemenboeket”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘76.
"Still Life Flower Bouquet" - A painting, oil on canvas. Signed and dated '76 at the bottom.No longer availableDim. 78,5 x 38,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#159Jacob Ruisdael“De Waterval”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan.
#400Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,84 ct.
An 18kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.84 ct.No longer availableDim. 5,78 gEstimate: € 1350 / 1450 -
#344Gerard Cox“Heidezicht”. Een pasteltekening op papier, gesigneerd G. Cox.
"Heidezicht". A pastel drawing on paper, signed G. Cox.No longer availableDim. 28 x 37.5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#619Hein Verdonk“Poldergezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Polder landscape". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 174 x 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#257Koos Van der KaaijPeriod: 1900-1976“Jongen en Meisje”. Een aardewerken gesculpteerd dubbel borstbeeld. Onderaan gesigneerd, gedateerd 1950 en genummerd 8/15.
"Young Boy and Girl". A sculpted double terracotta bust. Signed at the bottom, dated 1950, and numbered 8/15.No longer availableDim. 47,5 cmEstimate: € 80 / 120