#239Frans MasereelPeriod: 1889-1972“Maison Osterrieth, Anvers”. Een houtsnede op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en gedateerd 1955. Monogram in de plaat. Sporen van vochtschade.
#328VoightländerEen oude camera, Voightlander Brilliant. Met lederen tasje en een ongebruikte Kodak film er bij. Ca 1930.
An old camera, Voightlander Brilliant. With leather case and unused Kodak film included. Circa 1930.No longer availableDim. 11 x 9 x 9 cmEstimate: € 40 / 60 -
#318Een koperen kandelaar met engelenhoofdjes, omgebouwd tot lampenvoet op een sokkel bekleed met met velours. Schade aan de hals.
A copper candlestick with angel heads, converted into a lamp base on a pedestal covered with velvet. Damage to the neck.No longer availableDim. h 87 cmEstimate: € 50 / 70 -
#598Kuifje HergéPeriod: 1944“L’Oreille Cassée”. Les aventures de TinTin. Een hardcover Kuifje strip, 1944 Slijtage aanwezig.
"The Broken Ear". The Adventures of Tintin. A hardcover Tintin comic, 1944. Wear present.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#136Lievore Altherr Molina ArperPeriod: 2000“Catifa 80”. Een paar design lounge draaistoelen met oranje gestoffeerde zitting en gechromeerde X-voet. Ontwerp door Lievore Altherr Molina voor Arper.
"Catifa 80." A pair of design lounge swivel chairs with orange upholstered seat and chrome X-base. Designed by Lievore Altherr Molina for Arper.No longer availableDim. 69 x 87 x 87 cmEstimate: € 600 / 800 -
#153“L’accident”. Bronzen beeld met bruin patina.
"The accident". Bronze sculpture with brown patina.No longer availableDim. H. 54 cmEstimate: € 360 / 400 -
#432Frans CroesPeriod: 1936 - 2011Een lot van 2 schilderijen van de Mechelse kunstenaar Frans Croes, gekend provo en voorman van de Mechelse Kabouterberbeweging. Gesigneerd en gedateerd ‘88.
A lot of 2 paintings by the Mechelen artist Frans Croes, known as a provocateur and leader of the Mechelen Gnome Movement. Signed and dated '88.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
"11 Rubis" A wooden mantel clock with gilded ornaments. Marked on the dial.No longer availableDim. 26 x 72 x 18 cmEstimate: € 120 / 180