Other lots in this auction
-
#326Een bureau van notenhoutfineer met opzet. Onderaan twee deuren en drie laden, bovenaan twee kleine paneeldeurtjes naast een grote deur met glas in lood. Belle epoque.
Un bureau en bois de placage en noyer avec coiffe. En dessous deux portes et trois tiroirs, au dessus deux petites portes panneaux à côté d’une grande porte en verre vitrail. Belle époque.No longer availableDim. 185 x 128 x 57 cmEstimate: € 200 / 240 -
#669J. Vincken“Romantisch landschap met watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Naar een werk van Meindert Hobbema. Perforatie links boven.
”Paysage romantique et moulin à eau”. Huile sur toile. Signée. D’après une oeuvre par Meindert Hobbema. Perforation dans la toile en haut à gauche.No longer availableDim. 60 x 88 cmEstimate: € 200 / 300 -
#639Charles Van LanduytPeriod: 1854 - 1934“Boer op het neerhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘83.
”Fermier et basse-cour”. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 400 / 600 -
#778Kopje en schoteltje met een decor in ossenbloed en goud met stieren.
Tasse et sous-tasse, décor sang-de-boeuf, dorure et taureaux.No longer availableDim. h: 7 cm Ø 13 cmEstimate: € 50 / 60 -
#646Een Chinees wollen tapijt met bloemenmotieven. Twee beschadigingen van meubelpoten.
Un tapis de Chine en laine, motifs de fleurs. Dégâts dus aux pieds de table.No longer availableDim. 405 x 302 cmEstimate: € 120 / 200 -
#555Märklin 3031Een tenderlocomotief van de Duitse spoorwegen voor spoortype HO. In originele doos.
Une locomotive ‘tender’ des voies ferrées allemandes pour type de rails HO. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#443Een driedelig toiletstelletje van kleurloos en oranje glas.
Une garniture de toilette en trois pièces en verre incolore et orange.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#823Een oude wijze van Chinees aardewerk.
Un ancien sage chinois en faïence.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 60 / 100 -
#225Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,18 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,18 ct.No longer availableDim. 6,87 gEstimate: € 1250 / 1350 -
#129“Eenzame boom”. Aquarel op papier. Glas gebroken.
”Arbre solitaire”. Aquarelle sur papier. Verre cassé.No longer availableDim. 32,5 x 29 cmEstimate: € 120 / 140 -
#566Wollen Koerdisch tapijt. Handgeknoopt.
Tapis kurde en laine nouée main.No longer availableDim. 340 x 200 vmEstimate: € 40 / 60 -
#867Daum, Nacy, FranceEen karaf van kleurloos kristal met witmetalen hals en een kleurloze asbak. Beide gemerkt.
Une carafe en cristal incolore, cou en métal blanc et un cendrier incolore. Avec marques.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 50 / 60

