#680Een buffet met twee deuren en twee laden. Lodewijk XV-stijl.
#275Een 18 karaats geel gouden ring bezet met robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en opaal met een gezamenlijk gewicht van ± 4 ct.
#350Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct. en een centrale solitair van ± 1,88 ct. K p2.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,36 ct et d’un solitaire central de ± 1,88 ct. K p2.No longer availableDim. 3,79 gEstimate: € 3700 / 3900 -
#164Alfred HazledinePeriod: 1876-1954“Zonnig hoevegezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd
”Vue sur fermette ensoleillé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 250 / 280 -
#506Een ovaal Chinees wollen tapijt met bloemendecor.
#507Een gesculpteerd Afrikaans ivoren borstbeeldje. Begin XXe eeuw.
Un buste en ivoire africaine sculptée. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#45Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met Columbiaanse smaragd van ± 4 ct.
#666Een machinaal geknoopt wollen tapijt. Frans werk.
”Paysage hivernal”. Une lithographie d’après une oeuvre de Valerius de Saedeleer. Signée et numérotée 156/350 hors planche et avec cachet de de Saedeleer.No longer availableDim. 66 x 48 cmEstimate: € 80 / 120