Other lots in this auction
-
#306
Porseleinen pop in kinderwagen.
Poupée en porcelaine en landau.No longer availableDim. 72 x 100/ 60 cmEstimate: € 450/500 -
#673
Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
Une paire de statues de jardin en composite blanc sous forme d’anges.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 1500/1800 -
#255
Een 18 karaats wit en geel gouden art deco ring bezet met een diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une bague art déco en or blanc et jaune 18 carats sertie d'un diamant de taille ancienne d'un poids combiné de ± 0,80 ct. Et de rubis d'un poids combiné de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 3,36 gEstimate: € 450/550 -
#285
Een 18 karaats geel gouden ketting met roze gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,18 ct. en een peridot van ± 6,50 ct.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif en or rose serti de diamants taillés en brillant d'un poids combiné de ± 0,18 ct. Et d'un péridot de ± 6,50 ct.No longer availableDim. 6,04 gEstimate: € 650/750 -
#403
Een halfrond raampje in gietijzeren frame.
Une fenêtre semi-circulaire dans un cadre en fonte.No longer availableDim. 35 x 60 cmEstimate: € 80/100 -
#422
Een Chinees foto-album met zwartgelakte houten kaft, versierd met een parelmoeren decor.
Un album photo chinois avec un couvercle en bois laqué noir, décoré d'un décor de nacre.No longer availableDim. 25 x 34 cmEstimate: € 80/100 -
#576
Een Chinees wollen tapijt met een decor van draken. Te reinigen.
Un tapis en laine chinoise à décor de dragon. A nettoyer.No longer availableDim. 305 x 245 cmEstimate: € 80/120 -
#382Deutsche Gehrungs-Säge
Een antieke Duitse verstekzaag. XIXe eeuw.
Une scie à onglets allemande ancienne. XIXème siècle.No longer availableDim. b: 100 cmEstimate: € 35/50 -
#522
Twee kunstreproducties, uitgegeven door ‘Art Multiples Amsterdam’.
Deux reproductions d'art, publiées par Art Multiples Amsterdam .No longer availableDim. 90 x 109 & 93 x 93 cmEstimate: € 40/60 -
#103
“Vrouwelijk naakt”. Een plaasteren studie.
Nu féminin. Une étude en plâtre.No longer availableDim. h: 108 cmEstimate: € 50/80 -
#770
Een donkergepatineerde berkenhouten tafelvitrine. Patine te vernieuwen.
Vitrine de table en bouleau patiné foncé. Patine à renouveler.No longer availableDim. 53 x 60 x 60 cmEstimate: € 75/100 -
#96
Een eikenhouten wandtafel met balusterpoten en met één lade in de gordel.
Une table murale en chêne avec pieds balustres et un tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. b: 137 cmEstimate: € 40/60