Other lots in this auction
-
#442
Een paar barokke koperen wandspiegels met telkens twee kaarsenhouders. Rocaillemotieven. Geslepen spiegelglas
Une paire de miroirs muraux en cuivre baroque, chacun avec deux bougeoirs. Motifs de rocailles. Verre miroir taillé.No longer availableDim. H. 41,5 cmEstimate: € 200/240 -
#301
Een groot lot verzilverd metaal, met schalen, groenteschalen, onderzetters, een Sheffield gedekte groenteschaal met afneembaar handvat, theezeefjes enz. o.m. van Wiskemann, drie zoutvaatjes van kristal. En een klein bloemenvaasje van massief Duits zilver.
Un grand lot de métal argenté, avec des bols, des plats de légumes, des sous-verres, un bol à légumes couvert de Sheffield avec poignée amovible, des tamis à thé, etc. en Wiskemann, trois caves à sel en cristal. Et un petit vase à fleurs en argent massif allemand .No longer availableEstimate: € 100/120 -
#280
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,63 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de ± 0,63 ct.No longer availableDim. 3,42 gEstimate: € 750/850 -
#185
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,04 ct. en een smaragd van ± 0,44 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants taillés en brillant de ± 0,04 ct. Et une émeraude de ± 0,44 ct.No longer availableDim. 2,82 gEstimate: € 280/350 -
#608
Gietijzeren kindje met vlinder.
Enfant au papillon en fonte.No longer availableEstimate: € 600/650 -
#228
Drie gedreven kommetjes van groene jade en zilver.
Trois bols repoussés en jade vert et argent.No longer availableDim. h: 5 cm Ø 10 cm en 4 cm Ø 7,5 cmEstimate: € 50/80 -
#38
Een marmeladepotje met lepeltje en sterling zilveren voetstuk.
Un pot de marmelade avec une cuillère et une base en argent sterling.No longer availableDim. 9,5 cm Ø 13,5 cmEstimate: € 40/60 -
#193
“Moeder Gods van Kazan”. Een Russische icoon met zilveren riza. Keuren zo goed als onleesbaar.
Mère de Dieu de Kazan . Une icône russe avec riza en argent. Poinçons pratiquement illisibles.No longer availableDim. 18 x 15 cmEstimate: € 750/800 -
#327
Een Wajangpop van been.
Une poupée Wayang en os.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#298
Een gegoten Korintische kapiteel.
Une capitale corinthienne en fonte.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80/120 -
#126
Een Engelse eikenhouten klapsecretaire met drie laden onder het blad en met twee paneeldeuren in het opzet.
Un secrétaire pliant en chêne anglais avec trois tiroirs sous la tablette et deux portes à panneaux dans la partie supérieure.No longer availableDim. h: 201 cmEstimate: € 120/200 -
#393
Een paar witgepatineerde smeedijzeren tuinstoelen. Roestvlekken.
Paire de chaises de jardin en fer forgé patiné blanc. Rouille.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 40/60