Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,27 ct.

“Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 2,27 ct.

Toi et Moi . Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants et baguettes d'un poids combiné de ± 2,27 ct.
Dim. 8,53 g
SKU: 2306200200.
Auction day: 23 June 2020 19:00
Catalogue #200
Estimate: € 2200 / 2400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #472

    “Aan het hof der Moguls”. Schildering op textiel. Indisch werk.

    A la cour des Moghol . Peinture sur textile. Travail indien.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #804

    Een antieke notenhouten tafel. Met verlengblad.

    Table ancienne en noyer. Avec allonge.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #418
    Lalique, France

    Een lot van zes diertjes van deels gesatineerd kleurloos kristal, bestaande uit een paard, twee fazanten, twee kleine vogeltjes en een zwaan. Gemerkt.

    Un lot de six animaux en cristal incolore partiellement satiné, composé d'un cheval, de deux faisans, de deux petits oiseaux et d'un cygne. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 4 - 9 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #221

    Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.

    Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #653

    Een houten tuinbank.

    Un banc de jardin en bois.
    No longer available
    Dim. 90 x 150 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #651

    Een koperen klaroen van de Pakistaanse Special Forces Group.

    Un clairon en laiton du Pakistan Special Forces Group.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #314
    Jozef Tilleux

    “Rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Paysage fluvial . Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 20 x 28 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #114
    L. Joossens

    “Boerin met koe”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Fermière avec vache . Huile sur panneau. Signée.
    No longer available
    Dim. 72 x 56 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #300

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet een centrale diamant van ± 1,05 ct. J. VSI. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,32 ct.

    Une bague en or blanc 18 carats occupe un diamant central de ± 1,05 ct. J. VSI. Et des diamants d'un poids combiné de ± 0,32 ct.
    No longer available
    Dim. 4,85 g
    Estimate: € 2600 / 2800
  • #612

    Een Chinese porseleinen jardinière.

    Jardinière en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Dim. H. 31, 57 x 45 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #643

    Een balkvormig tuinornament van deels gepolijst graniet.

    Ornement de jardin rectangulaire, partiellement en granit poli.
    No longer available
    Dim. 50 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #132
    Raymond Buelens

    “Winter in ‘t bos”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1991. Achteraan met certificaat.

    L'hiver dans la forêt . Huile sur panneau. Signée et datée 1991. Dos avec certificat.
    No longer available
    Dim. 45 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More