Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Toiletgarnituur van verzilverd metaal met gegraveerd motief.
Wiskemann

Toiletgarnituur van verzilverd metaal met gegraveerd motief.

Garniture de toilette en métal argenté, motif gravé.
SKU: 2310180408.
Auction day: 24 October 2018 19:00
Catalogue #408
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #101

    “Apollo & Daphne”. Een groep van bruingepatineerd brons op rood marmeren sokkel.

    ”Apollon & Daphné”. Un groupe en bronze sur socle en marbre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #702

    Een dekselvaas van Japans porselein met een decor van krijgers op gouden fond. Onderaan gemerkt.

    Vase à couvercle en porcelaine du Japon, décoré de samouraïs sur un fond doré. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #321

    Een lot van drie verschillende tabakspotten van meerkleurig aardewerk met messingen deksels.

    Un lot de trois pots à tabac en faïence polychrome, couvercles en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #755

    Een lot speelgoed bestaande uit twee gietijzeren kacheltjes met toebehoren en blikken speelgoed bestaande uit een locomotief en 4 wagons met sporen (verroest), twee speelgoedpistooltjes (KB Paris) en een muzikale draaimolen.

    Un lot de jouets comprenant deux petits réchauds en fonte avec accessoires et des jouets en fer blanc comprenant une locomotive et quatre wagons ainsi que des rails (rouillés), deux pistolets de jeu (KB Paris) et un manège musical.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #788

    Een karaf en een asbak van geslepen kristal, respectievelijk rood en bruin roodbruin gekleurd in de massa. De tweede gemerkt van Val St. Lambert.

    Une carafe et un cendrier en cristal taillé rouge et brun. Le deuxième porte la marque Val St. Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 21 & Ø: 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #736
    Hereke

    Een zijden karpet.

    Une carpette en soie.
    No longer available
    Dim. 69 x 45 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #471

    “Putti met bloemen”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op grijs marmeren sokkel.

    “Putti avec fleurs”. Une statuette en bronze patiné brun sur socle en marbre gris.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #785
    Val St. Lambert

    Een designvaas van geblazen groen kristal. We voegen er een tweede gelijksoortige designcoupe van Nederlandse makelij aan toe.

    Vase design en cristal soufflé vert. Nous ajoutons un deuxième dans le même genre de fabrication néerlandaise.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #158

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met een centraal motief.

    Une carpette persane en laine nouée main avec un motif central.
    No longer available
    Dim. 207 x 148 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #56

    Een lot XVIIIe en XIXe eeuws aardewerk, waaronder een Hollands olielampje, een kruikje, een Empire olie- en azijnstelletje en een Frans vaasje met een decor van een vogel.

    Lot de faïences du XVIII et du XIXe siècle dont une lampe à huile hollandaise, une cruche, un huilier-vinaigrier Empire et un petit vase français décoré d’un oiseau.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #669

    Een antieke pot van aardewerk. Twee scheuren van rand tot buik.

    Pot ancien en faïence. Deux fissures.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #758
    Val St. Lambert

    Twee vazen van geslepen mauve en kleurloos kristal. Eén gemerkt onderaan en met sticker.

    Deux vases en cristal incolore et mauve. Un vase avec une marque sous la base et une étiquette.
    No longer available
    Dim. h: 20,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More