Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Toiletgarnituur van verzilverd metaal met gegraveerd motief.
Wiskemann

Toiletgarnituur van verzilverd metaal met gegraveerd motief.

Garniture de toilette en métal argenté, motif gravé.
SKU: 2310180408.
Auction day: 24 October 2018 19:00
Catalogue #408
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #512

    “Winterlandschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: P. Permeke.

    ”Paysage hivernal”. Huile sur toile. Porte la signature: P. Permeke.
    No longer available
    Dim. 29 x 39 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #298
    Longchamp

    Een zwart-lederen handtas met stofzak.

    Un sac à main en cuir noir, avec sac anti-poussières.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #404
    Vincennes, France

    twee kopjes en een suikerpotje van meerkleurig porselein op een serveerblad in de geest van Sèvres. Gedecoreerd met bloemen en met vlinders als oor. Onderaan gemerkt. Eén bloemetje licht beschadigd.

    Deux tasses et un sucrier en porcelaine polychrome sur un plateau dans l’esprit de Sèvres. Décoration de fleurs, papillons comme anses. Marque sous la base. Une fleur avec dégâts légers.
    No longer available
    Dim. 25 x 23 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #189
    Louis Van Kuyck
    Period: 1821 - 1871

    “Scène in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Scène dans l’étable”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 35 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #161
    A. Rousaud

    “Een slapend meisje op een zetel.” Beeld van zamak. Gesigneerd.

    ”Jeune fille dormant sur un fauteuil”. Une statue en régule. Signée.
    No longer available
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #519
    Jaky Lefrançois

    “Vrouwenportret van de rug af gezien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd

    ”Portrait de femme vue du dos”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 80 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #123

    Een sigarettendoos en een asbak van zilver. 800‰. Duitse keuren.

    Un porte-cigarettes et un cendrier en argent. 800‰. poinçons allemands.
    No longer available
    Dim. 282,54 g
    Estimate: € 100 / 120
  • #272
    Frans Van Genesen
    Period: 1887 - 1945

    “Vissersboten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging links boven.

    ”Bateaux de pêche au port”. Huile sur toile. Signée. Petit dégât au dessus à gauche.
    No longer available
    Dim. 70 x 88 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #760

    Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

    Un couloir Oriental en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 385 x 71 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #20

    Vier verschillende ringen bezet met fantasiestenen waarvan één Swarovski.

    Quatre bagues différentes serties de pierres de fantaisie, dont une Swarovski.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #39

    “The frescoes of Giotto, illustrating the lives of the Virgin and our Saviour”. Een uitgave met 38 houtgravures. Ed. Arundel Society, 1860. Eén gescheurde pagina.

    ”The frescoes of Giotto, illustrating the lives of the Virgin and our Saviour”. Une édition avec 38 gravures sur bois. Ed. Arundel Society, 1860. Une page déchirée.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #369
    Boch Keralux

    Een vaasje en een diepe sierschotel van meerkleurig en verguld aardewerk, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Un petit vase et un plat profond en faïence polychrome et doré, décors fleuris. marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm; b: 31 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More