#743
Een messingen verrekijker uit het begin van de XXste eeuw.
Une paire de jumelles en laiton, début XXème siècle.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#40al&co
Twee automatische roestvrij stalen horloges met lederen polsband.
Deux montres en acier inoxydable automatiques. Bracelets en cuir.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#409
“Les Bouquinistes”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening Jean Pol. Lichte schade.
”Les Bouquinistes”. Aquarelle sur papier. Porte la signature: ‘Jean Pol’. Dégâts légers.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#706
Twee handgeknoopte wollen Kaukazekarpetjes.
#173
“De ontvoering van de Sabijnse maagden”. Een bronzen beeld.
#88Voigtländer e.a.
Een partij analoge fototoestellen.
Un lot d’appareils photos analogues.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#307
Een Zweedse vaas van aardewerk, onderaan gemerkt. Jaren vijftig.
#746
Een handgeknoopt Tibetaans Kelimtapijt met geometrische motieven.
#65Lotus
Een roestvrij stalen herenhorloge met lederen polsband in originele doos.
#349
Vier XVIIIe eeuwse ingekleurde gravures van Georg Balthasar Probst:- “Havengezicht”.- “Het stadhuis en een deel van de haven van marseille”.- “Seylen in’t ys en soeken na de walvis”.- “De walvis wort na boors geboegseerd of geroeyd”.
Quatre gravures du XVIIIème siècle par Georg Balthasar Probst:- “Havengezicht”.- “Het stadhuis en een deel van de haven van marseille”.- “Seylen in’t ys en soeken na de walvis”.- “De walvis wort na boors geboegseerd of geroeyd”No longer availableDim. 29 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#775
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#786
Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.