Similar lots by type
-
#236
Een laat 19e eeuwse verstelbare staande spiegel.
A late 19th century adjustable free-standing mirror. -
#292
“Zicht op de jungle met houtdraagster”. Een schilderij, olieverf op papier, onderaan gesigneerd en gedateerd ‘85.
"View of the jungle with wood carrier." A painting, oil on paper, signed and dated '85 at the bottom. -
#226
Een massief eikenhouten gesculpteerde pied-de-stalles, 19e eeuws.
A solid oak carved pied-de-stalles, 19th century. -
#206
Een 19e eeuwse linnenkast met 2 deuren en 2 laden, massief eikenhout.
A 19th-century linen cabinet with 2 doors and 2 drawers, made of solid oak wood. -
#289
“Gelegen naakt op de zetel”. Een tekening op papier, onderaan gesigneerd en gedateerd ‘63.
"Seated nude on the couch." A drawing on paper, signed and dated '63 at the bottom.Place a bid ›Estimate: € 80 / 120 -
#177
Een massief eikenhouten commode met 3 laden, 19e eeuws.
A solid oak chest of drawers with 3 drawers, 19th century. -
#149Alfred OstPeriod: 1884-1945
“De doornenkroon”. Een schilderij, gemengde techniek op papier, onderaan gesigneerd.
"The Crown of Thorns". A painting, mixed media on paper, signed at the bottom. -
#252
“Molenzicht”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, 19e eeuws, niet gesigneerd.
"Molenzicht" is a painting, oil on canvas in a gilded frame, from the 19th century, unsigned. -
#216
Een massief eikenhouten hoekkast met 4 deuren en besteklades binnenin. 19e eeuws.
A solid oak corner cabinet with 4 doors and cutlery drawers inside. 19th century. -
#184Toyokuni I UtagawaPeriod: 1769-1825
“Niban Goninzu Gyoretsu No Zu (Brandweer Parade)”. Een Japanse houtsnede op papier. Uitgever; Fijokaja Hikotard, eind 18e, begin 19e eeuw.
"Niban Goninzu Gyoretsu No Zu (Fire Brigade Parade)". A Japanese woodblock print on paper. Publisher: Fijokaja Hikotard, late 18th to early 19th century. -
#192Henri HoubenPeriod: Antwerpen 1858-1931
“Interieur met verliefd koppel”, een schilderij, olieverf op doek , gerestaureerd, gesigneerd H. Houben.
"Interior with a romantic couple", a painting, oil on canvas, restored, signed H. Houben. -
#179
“Edeldame met kamermeid”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, 19e eeuws, niet gesigneerd.
"Noble lady with chambermaid", a painting, oil on panel in gilded frame, 19th century, unsigned. -
#15
Een armstoel in Louis XV stijl, verguld hout en gobelin bekleding.
An armchair in Louis XV style, gilded wood with Gobelin upholstery. -
#144Kunitomi UtagawaPeriod: 1818-1845
“Courtisane”. Een Japanse houtsnede op papier. Door Utagawa Kunitomi, leerling van Toyokumi II, met zegels, 1830. Verso opschrift.
"Courtisan". A Japanese woodcut on paper by Utagawa Kunitomi, student of Toyokuni II, with seals, 1830. Inscription on verso. -
#2DK
“Jezus aan het kruis”, een schilderij, olieverf op doek, 19e eeuws, gemonogrammeerd links onder DK en gedateerd 1839.
"Jesus on the cross", a painting, oil on canvas, 19th century, monogrammed lower left DK and dated 1839. -
#244Leo SchepensPeriod: 1953 -
“Abstract met figuren”, gemengde techniek op papier met opschrift. Met signatuur.
"Abstract with figures", mixed media on paper with inscription. Signed. -
#306
Een massief eikenhouten handgesculpteerde antieke koffer met smeedijzeren beslag.
A solid oak hand-carved antique trunk with wrought iron fittings. -
#286
Een staande klok uit kerselaar hout met gesculpteerde delen.
A standing clock made of cherry wood with sculpted parts. -
#154Hiroshige UtagawaPeriod: 1797-1858
“Gasten in het pension”, uit de reeks “Gojusan tsugi meisho no zue (zicht op de 53 stations langs de Tokaido)”. Een Japanse houtsnede op papier. Varia opschrift en zegels; Oban; Nishiki-e, gesigneerd; Hiroshige Hitsu, Uitgever; Tsutaya Kichizo, gedateerd; Aratame, Hare year, 7th month 1855.
"Guests at the inn," from the series "Gojusan tsugi meisho no zue (views of the 53 stations along the Tokaido)." A Japanese woodcut on paper. Various inscriptions and seals; Oban; Nishiki-e, signed; Hiroshige Hitsu, Publisher; Tsutaya Kichizo, dated; Aratame, Hare year, 7th month 1855. -
#169Alfred Emile Léopold StevensPeriod: 1823 - 1906
“Zicht op strand en zee”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd A. Stevens.
"View of the beach and sea", a painting, oil on panel, signed A. Stevens. -
#164Hirokage UtagawaPeriod: 1855-1865
“Soba noodles fall on Samurai’s head”, uit de reeks “Edo Meisho Doke Zukushi (Komische zichten uit de befaamde oorden van Edo)”. Een Japanse houtsnede op papier. Gesigneerd “Utagawa Hirokage” 1859, zegel “jaar van de geit 5, aratame”.
“Soba noodles fall on Samurai’s head”, from the series “Edo Meisho Doke Zukushi (Comic views from the famous places of Edo)”. A Japanese woodblock print on paper. Signed “Utagawa Hirokage” 1859, seal “year of the goat 5, aratame”. -
#214
Een massief eikenhouten kist met gesculpteerde delen, 19e eeuws.
A solid oak chest with carved details, 19th century. -
#196
Een 19e eeuwse massief houten vitrinekast met 4 deuren en 1 lade, gesculpteerd ornament bovenaan.
A 19th-century solid wood display cabinet with 4 doors and 1 drawer, sculpted ornament on the top. -
#242Irène BataillePeriod: 1913-2012
“Dame op stoel” & “Dame met kind”. Een lot van 2 schilderijen, gouache op papier. Onderaan gesigneerd.
"Lady on chair" & "Lady with child". A lot of 2 paintings, gouache on paper. Signed at the bottom.
Other lots in this auction
-
#249Knoc-art
“Muzieknoten”, een modernistisch werk in geëmailleerd staal gemerkt Knoc-art.
"Musical notes," a modernist work in enameled steel marked Knoc-art. -
#114Henri de Toulouse-LautrecPeriod: 1864-1901
“Aristide Bruant dans son cabaret”. Een litho op papier, onderaan gesigneerd en buiten de plaat genummerd 90/275.
"Aristide Bruant in His Cabaret". A lithograph on paper, signed at the bottom and numbered 90/275 outside of the plate. -
#22
“Boslandschap”. Een schilderij, aquarel op papier. Vermoedelijk gesigneerd “Ch.Bernard”.
"Woodland landscape". A painting, watercolor on paper. Presumably signed "Ch. Bernard". -
#344V. Van Mierlo
“Landweg aan de tuinmuur”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Country road by the garden wall." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#88
Een lot antiek messing en verzilverde items, bestaande uit een drinkfles, een lunch box en een waterkan, afkomstig uit Sarajevo. Bijgvoegd een Marrokaans suikerdoosje met verguld deksel.
A lot of antique brass and silver-plated items, consisting of a flask, a lunch box, and a water pitcher, originating from Sarajevo. Accompanied by a Moroccan sugar box with a gilded lid. -
#251
Een grote Afrikaans aardewerken sierschaal. Restauratie aanwezig.
A large African earthenware decorative bowl. Restoration present. -
#323Minolta, Paillard Bolex
Een lot vintage foto en filmmateriaal bestaande uit een Minolta SRT-303 met Vivitar 28mm lens, een Minolta SRT-100X met MC Rokkor PF 50 mm 1:1.7 lens, een Upsilon tele-zoom 90-190mm 1:5.8, een Eyemik 200mm 1:3.5, een minolta rokkor 58mm 1:1.4 en een Paillard Bolex B8 met een Yvar 13mm 1:1.9 lens. Toegevoegd een vintage lichtmeter.
A lot of vintage photo and film equipment including a Minolta SRT-303 with Vivitar 28mm lens, a Minolta SRT-100X with MC Rokkor PF 50mm 1:1.7 lens, a Upsilon tele-zoom 90-190mm 1:5.8, an Eyemik 200mm 1:3.5, a Minolta Rokkor 58mm 1:1.4, and a Paillard Bolex B8 with a Yvar 13mm 1:1.9 lens. Also included is a vintage light meter.Place a bid ›Estimate: € 80 / 120 -
#132José De GuimarasPeriod: 1939*
“Tres”. Een seriegrafie op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 20/150.
"Tres". A series of screenprints on paper, signed and numbered 20/150 at the bottom outside the plate. -
#319Deknudt
Een vintage spiegel met facetgeslepen glas, lang rechthoekig kader en vergulde details. Met label gemerkt “Deknudt”.
A vintage mirror with beveled glass, a long rectangular frame, and gilded details. Marked with label "Deknudt". -
#178
Een massief eikenhouten zitbank met bergvak en florale gesculpteerde motieven.
A solid oak bench with storage compartment and floral carved motifs. -
#171
Een massief eikenhouten kloostertafel met smeedijzeren beslag op de hoeken en 3 centrale poten.
A solid oak monastery table with wrought iron fittings on the corners and 3 central legs. -
#268
Een paar grote vintage Chinees porseleinen vazen met figuratief decor en vergulde ornamenten. Op bijhorend houten sokkels.
A pair of large vintage Chinese porcelain vases with figurative decorations and gilded ornaments. On matching wooden pedestals.