#195Een kristallen Marie Therese luchter met 8 armen en lichtpunten.
#697Een lot van 8 vintage handgeblazen veelkleurig glazen presse-papier bollen.
#324Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.
#673Een wandklokje met Dinanterie omlijsting in een dikke houten kader.
#698Een lot van 8 vintage handgeblazen veelkleurig glazen presse-papier bollen.
#342Een handbeschilderde delftse vaas met een decor van bloemen en vogels.
#687Lladro‘Can I play’, een Lladro beeld, modelnr 7610 in originele verpakking.
#335Een Marie-Therese luchter met 5 armen te herbedraden.
#688Een schaalmodel in koper van een vikingschip op een houten voetje.
#669Een ovaal houten salontafel met onderschap.
A dark oak standing clock with gilded pendulum and weights.No longer availableDim. 200 x 54 x 30 cmEstimate: € 120 / 200
#453Jean-Paul Cleren“Gezicht in hand”. Een verguld bronzen beeld in abstracte stijl. Bovenaan gesigneerd en genummerd 187/000.
#25- GoebelEen zittende kat van polychroom porselein. Onderaan gemerkt. Kleine herstelling aan een oor.
A seated cat made of polychrome porcelain. Marked at the bottom. Small repair to one ear.No longer availableDim. H.28 cmEstimate: € 35 / 45 -
#196Een 19de eeuwse eikenhouten tweedeurs kast.
#696FischnerEen wit porseleinen koffie-en theeservies met een slingermotief. Onderaan gemerkt. 6 Kopjes en 6 schoteltjes, 18 diverse borden, peper-en zoutvat, koffie-, thee- en suikerpot, 2 melkkannetjes, 3 schaaltjes en een kommetje.
A white porcelain coffee and tea service with a swirl motif. Marked on the bottom. Cups and saucers, various plates, salt and pepper shakers, coffee, tea, and sugar pots, 2 milk jugs, 3 bowls, and a small dish.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#312Een lot van 3 retro horeca spiegels met drankreclames.
#378MuranoEen vintage Murano glaspasta vaas met 4 ‘vingers’, groen in de massa gekleurd met kleurloze delen.
A vintage Murano glass paste vase with 4 'fingers', green in the mass colored with clear parts.No longer availableDim. H 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#700ChanelEen zijden sjaal met het logo. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 85 x 88 cmEstimate: € 80 / 120 -
#532Van Schuylenbergh“Abstracte compositie met vrouwenportret.” Acryl op papier. Gesigneerd.
#260Een 18kt witgouden hanger met ketting met een citrine in briollete geslepen en briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,28 ct.
An 18kt white gold pendant with necklace, featuring a briolette-cut citrine and brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.28 ct.No longer availableDim. 5,65 gEstimate: € 800 / 900 -
#693Sellmann, WeidenEen gedeelte servies van wit porselein met een zilverkleurig randje. Bestaande uit 12 tassen, 12 ondertassen, 12 platte borden, 12 soepborden, terrine, sauskom, 12 dessertborden, koffiepot, melk en suikerpot. Gemerkt onderaan. Medio XXste eeuw.
A set of white porcelain tableware with a silver-colored rim. Marked on the bottom. Mid-20th century.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#281WiskemannEen lot van 6 Art Deco Wiskemann serveerschalen en dekselpotten, medio 1930. Bijgevoegd een Wiskemann slede en 2 schaaltjes in schelpvorm.
A lot of 6 Art Deco Wiskemann serving bowls and lidded pots, circa 1930. Also included are a Wiskemann tray and 2 shell-shaped dishes.No longer availableEstimate: € 100 / 150