Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Toren en ruiters in een romantisch landschap”. Olieverf op doek. Restauratie.

“Toren en ruiters in een romantisch landschap”. Olieverf op doek. Restauratie.

”Tours et cavaliers dans un paysage romantique”. Huile sur toile. Restaurations.
Dim. 51 x 65 cm
SKU: 2011180174.
Categories: doek, Schilderij, XIXe eeuw.
Auction day: 20 November 2018 19:00
Catalogue #174
Estimate: € 260 / 360
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #194
    Karel Van Lerberghe
    Period: 1889 - 1953

    “Besneeuwd hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage fermier enneigé”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #565

    Een gefineerde hoge klapsecretaire, versierd met inlegwerk, met twee deuren onder het klapblad en bovenaan een lade onder het marmeren blad. Tijdperk Empire.

    Un secrétaire haut à tablette rabattable, décoration incrustée, à deux portes en dessous de l'abattant et au dessus un tiroir en dessous de la tablette.
    No longer available
    Dim. 144 x 112 x 48 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #605

    Een Louis-Philippe buffetkast met opzet. Onderaan twee laden en twee paneeldeuren en een étagère in twee niveaus in het opzet, versierd met gebeeldhouwde vruchten.

    Un buffet Louis Philippe à deux corps. Le dessous comporte deux tiroirs et deux portes pleines, la partie du dessus une étagère en deux niveaux, décorée de fruits sculptés.
    No longer available
    Dim. 205 x 130 x 54 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #684
    Gustave Van Steenwegen
    Period: 1905-1986

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Nature morte, fleurs” Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 65 x 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #679
    I. Werny

    “Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue sur la rue”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 56 x 69 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #689
    Gabriel De Pauw
    Period: 1924 - 2000

    “Hoeve in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Fermette dans un paysage”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #564

    “Theekransje op het strand.” Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: “ Willy Sluiter”.

    ”Partie de thé à la plage”. Huile sur panneau. Porte une signature: ‘Sluiter’.
    No longer available
    Dim. 19 x 19 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #219
    Step

    “Stilleven met bloemen en Chinese vaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1901.

    ”Nature morte, fleurs et vase chinois”. Huile sur toile. Signée et datée 1901.
    No longer available
    Dim. 58 x 89 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #176

    Een Victoriaanse vitrine in Chippendalestijl, versierd met marquetterie.

    Une vitrine Victorienne, style Chippendale, décoration de marqueterie.
    No longer available
    Dim. 152 x 112 x 34 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #206

    Een grote eikenhouten tweedeurs garderobe, versierd met gesculpteerde bloemenmotieven. Maasland, XVIIIe eeuw.

    Grande garde-robe en chêne ouvrant à deux portes. Décor de guirlandes de fleurs finement sculptées. Pays Mosan, XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 232 x 182 x 62 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #576

    Een eikenhouten klapsecretaire met twee grote en twee kleine laden onder het klapblad. Binnenin acht kleine laden en een secreet. Luik, XIXe eeuw.

    Un secrétaire à abattant en chêne à deux grands et deux petits tiroirs sous ta tablette. A l’intérieur se trouvent huit petits tiroirs et un secret.
    No longer available
    Dim. b: 146 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #659
    Jozef Adriaan Callaerts

    “Haven van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Le port d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 28 x 35 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #596

    Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.

    Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 197 x 124 x 52 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #214
    Sonia Abeloos
    Period: 1876 - 1969

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 45,5 x 60,5 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #640

    Een eikenhouten tweedeursbuffet in regencestijl. Omstreeks 1800.

    Un buffet en chêne à deux portes, style Régence. +- 1800.
    No longer available
    Dim. 85 x 125 x 55 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #792

    Een reeks van zes eikenhouten stoelen met rug en zit van gedreven leder. Lichte slijtage, één grondig te restaureren.

    Une série de six chaises en chêne avec assises et dos en cuir repoussé. Quelques usures, une chaise à restaurer.
    No longer available
    Estimate: € 90 / 120
  • #573
    J. Depré

    Een staande klok in eikenhouten kast, het werk van messing en tin. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. Mouvement en laiton et étain. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 246 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #676

    Een commode van mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. XIXe eeuw.

    Une commode en bois de placage d’acajou à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 86 x 106 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #618
    Hilaire à Stenay

    Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 250 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #632
    Jacques Delvaux

    “Naakt op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘62.

    ”Nu sur la plage”. Huile sur toile. Signée et datée ‘62.
    No longer available
    Dim. 50 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #624

    Een XIXe eeuws Frans bas-reliëf van plaaster.

    Un bas-relief en plâtre français. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 104 x 84 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #222
    J. Decoster

    “Schepen aan de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Bateaux à la côte”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 35 x 62 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #56

    Een eikenhouten houtbakje. XIXe eeuw.

    Un bac à bois en chêne.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #694

    “De Fruitverkoopster”. Een miniatuur . Gesigneerd.

    ”La vendeuse de fruits”. Une miniature. Signée.
    No longer available
    Dim. 9 x7 cm
    Estimate: € 25 / 35

Other lots in this auction

  • #509

    Een snuffbottle van Chinese lak met een drakendecor. Gesigneerd.

    Un flacon laque de Chine, décor de dragons. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #255
    Jean d’Eve

    Een roestvrij stalen herenhorloge.

    Montre à bracelet en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #656
    Iran Meched

    Een loper.

    Un couloir.
    No longer available
    Dim. 312 x 72 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #168

    “Pruisische vorst” Een bronzen beeld op een voetstuk van arduin en groen marmer. Inscriptie ‘Aktien Gesellschaft Gladenbeck - Berlin - Friedrichshagen”.

    ”Roi de Prusse”. Une statue en bronze sur socle en pierre de taille et marbre vert. Porte l’inscription: ‘ Aktien Gesellschaft Gladenbeck - Berlin - Friedrichshagen’.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #513

    Egyptisch beeldje van kunststof. In glazen presenteervitrine. Uitgegeven door het Louvre.

    Une statue d’Egypte en pierre. Dans une vitrine de présentation.
    No longer available
    Dim. H. 39 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #416
    Mori Bochara

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.

    Une carpette oriental en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 180 x 122 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #765

    Een eikenhouten barmeubel met bovenaan een openklapbaar blad en een neerklapbaar gebeeldhouwd front. Onderaan twee paneeldeurtjes en op leeuwenpoten.

    Un meuble de bar avec au dessus une tablette abattante et le front abattable. En dessous deux portes panneaux, pieds griffes.
    No longer available
    Dim. 133 x 93 x 53 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #571

    Vruchtbaarheidsbeeld. Moeder met zuigeling. Baulé, Ivoorkust. Oude herstelling aan de armen.

    Statue de fertilité représentant une mère et son nourrisson. Baulé, Côte d’Ivoire. Ancienne réparation aux bras.
    No longer available
    Dim. H. 48 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #497

    Een paar borden van Japans porselein met decors van bloemen, vogels en vleermuizen. Onderaan gemerkt.

    Deux assiettes en porcelaine du Japon, décor de fleurs, oiseaux et chauve-souris. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #391

    Een lot van tien tinnen schotels in diverse uitvoeringen.

    Un lot de dix plats en étain divers.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #282

    “Volksfeest”. Olieverf op koper. Recent atelierwerk in de geest van Teniers.

    ”Fête populaire”. Huile sur cuivre. Travail d’atelier récent d’après Teniers.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #446
    Shiraz

    Een lot van drie kleine handgeknoopte Perzische tapijtjes van wol.

    Un lot de trois petits tapis de Perse en laine noués mains.
    No longer available
    Dim. 60 x 60 & 65 x 72 cm
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 november 2018

De veiling is volledig - 800 loten in de catalogus. Downloads in .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

20 November 2018 19:00
21 November 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 November 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More