Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Toren en ruiters in een romantisch landschap”. Olieverf op doek. Restauratie.

“Toren en ruiters in een romantisch landschap”. Olieverf op doek. Restauratie.

”Tours et cavaliers dans un paysage romantique”. Huile sur toile. Restaurations.
Dim. 51 x 65 cm
SKU: 2708190222.
Categories: doek, Schilderij, XIXe eeuw.
Auction day: 27 August 2019 19:00
Catalogue #222
Estimate: € 260 / 360
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #286

    Een eikenhouten buffetkast met twee deuren onder twee laden onderaan en twee deuren in het opzet. XIXe eeuw.

    Un buffet à deux corps en chêne à deux portes sous deux tiroirs et deux portes sur la partie supérieure. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 260 x 126 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #264
    Longchamp

    Een grote zwarte handtas van leder en stof.

    Un grand sac à mains en cuir noir et tissu.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #639
    Fernand Liénaux
    Period: 1897 - 1980

    “Zonnig herfstzicht te Bouillon”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘38.

    “Automne doré à Bouillon”. Huile sur toile. Signée et datée 1938.
    No longer available
    Dim. 120 x 150 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #664
    Jean Decoen
    Period: 1890 - 1979

    “Winters plattelandszicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    “Vue de campagne en hiver”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 38 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #695

    Een eikenhouten schrijfmeubeltje met onderaan drie laden. XIXe eeuw.

    Un petit meuble d’écriture en chêne à trois tiroirs en dessous. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #75
    Dinh Van 765

    Een roesrvrij stalen dameshorloge in originele doos. (topje te herstellen).

    Une montre pour dames en acier inoxydable, dans sa boîte d’origine (à réparer).
    No longer available
    Estimate: € 300 / 500
  • #638

    Een sober tweeledig eikenhouten buffet met onderaan twee paneeldeuren en twee laden en twee paneeldeuren in het opzet. XIXe eeuw.

    buffet sobre à deux corps en chêne, le bas à deux portes pleines et à deux tiroirs en ceinture, le haut à deux portes pleines. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 215 x 152 x 54 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #659
    Jean Decoen
    Period: 1890 - 1979

    “Ijspret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1915.

    “Joies d’hiver”. Huile sur toile. Signée et datée 1915.
    No longer available
    Dim. 38 x 44 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #244
    Just Campagne

    Een rode lederen handtas.

    Un sac à main en cuir rouge.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #219

    Een eikenhouten buffet met drie deuren en drie laden. XIXe eeuw.

    Un buffet en chêne à trois portes et à trois tiroirs. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 210 x 95 x 53 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #614
    Courtin

    “Dames met paraplu op de boulevard te Parijs”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Dames aux parapluies dans un boulevard à Paris”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 39 x 29 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #612

    “Pastoraal landschap met een naaiende herderin en een slapende herder met hun hond bij hun kudde”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Zonder signatuur.

    “Paysage pastorale avec une bergère cousante et un berger dormant avec leur chien et leur troupeau. Huile sur panneau. XIXe siècle. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 43 x 68 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #249

    Een eikenhouten buffetkast met twee gemoulureerde deuren onder twee deuren. Omstreeks 1800.

    Un buffet en chêne à deux portes à moulures sous deux portes. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. 107 x 150 x 55 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #672
    Robert Helsmoortel
    Period: 1922 - 2007

    “Havengezicht”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Beschadigd.

    “Vue de port”. Huile sur toile. Sans signature. Dégât.
    No longer available
    Dim. 90 x 130 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #223
    Graux-Marly, Paris

    Een Franse schouwpendule van vuurverguld brons, getooid met een lezende engel op een gebroken fronton, gedragen door twee putti. gemerkt in de wijzerplaat. Sleutel en slingertje manco. Tweede helft XIXe eeuw.

    Une pendule de cheminée française en bronze de feu, décoration d’un ange qui lit sur un fronton cassé, portés par deux putti. Marque au cadran. Balancier et clé manquants. Deuxième partie du XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 1200 / 1500
  • #238

    Een paar cassolettes van oranjerood marmer, gedragen door drie verguld bronzen ramspoten met bovenaan drie ramskoppen. XIXe eeuw. Eén met manco bovenaan.

    Une paire de cassolettes en marbre rouge-orange, portées par trois pieds dorés de bélier et à trois têtes de bélier au dessus.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #609
    Van der Elst

    “Zicht op de Semois te Herbeumont”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1973.

    “Vue du Semois à Herbeumont”. Huile sur toile. Signée et datée 1973.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #251

    Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.

    Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 86 x 106 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #225
    Hermes Paris Automatique

    Een roestvrij stalen horloge met lange lederen polsband. In originele doos. Swiss Made.

    Une montre en acier inoxydable à bracelet en cuir long. Dans sa boîte d’origine. Fabrication suisse.
    No longer available
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #755

    Een XIXe eeuws meesterstuk in de vorm van een Louis Philippe commode met vier laden en een marmeren blad. Enkele trekkers opnieuw te monteren.

    Une pièce de maître du XIXème siècle sous forme d’une commode Louis Philippe à quatre tiroirs et une tablette en marbre. Quelques poignées à remonter.
    No longer available
    Dim. 31 x 41 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #125
    Baume & Mercier Geneve

    Een roestvrij stalen horloge in originele doos. Swiss Made.

    Une montre en acier inoxydable dans sa boîte d’origine. Fabrication suisse.
    No longer available
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #279

    Een karnton en een boterkarner met handmechanisme.

    Une baratte et une baratte à beurre à mécanisme manuel.
    No longer available
    Dim. h: 61 & 45 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #252
    Frans Van Damme
    Period: 1858 - 1925

    “Geitjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘81.

    “Petites chèvres”. Huile sur toile. Signée et datée ‘81.
    No longer available
    Dim. 36 x 56 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #628

    Een gefineerde commode met een zwart marmeren blad en met drie laden, versierd met ingelegde messingen biesjes. XIXe eeuw.

    Commode en bois de placage et à tablette en marbre noir, ouvrant à trois tiroirs et décorée de filets de laiton. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 88 x 130 x 66 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #611

    Een antieke zittende Boeddha van verguld en gepatineerd brons.

    Un Bouddha assis antique en bronze doré et patine.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #188
    Christofle

    Een verzilverd metalen bestek voor twaalf personen, met kleine en grote messen met hoornen handvat, dessertvorken, dessertlepels, grote vorken en grote lepels. Decor ruban croisé. Met aankoopbewijs van 1923.

    Un service à couverts en métal argenté pour douze convives. Comprenant des petits et grands couteaux aux manches en corne, fourchettes à dessert, cuillères à dessert, grandes fourchettes et grandes cuillères. Décor ruban croisé. Avec certificat d’achat de 1923.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #537

    Een schotel van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vleermuizen en vruchten.

    Un plat en porcelaine de Chine , décor polychrome de chauve-souris et de fruits.
    No longer available
    Dim. Ø 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #442
    Jakob Smits
    Period: 1855 - 1928

    “Moeder met kroost in interieur’. Een ets. genummerd 100/150 buiten de plaat en met naamstempel.

    “Mère et enfants dans un intérieur”. Eau-forte, numérotée 100/150 hors planche et avec cachet.
    No longer available
    Dim. 18,5 x 22,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #829

    “Paardenmenner”. Een druk. Met monogramstempel van Henri Toulouse-Lautrec.

    ”Cavalier”. Une impression. Avec tampon monogramme de Henri Toulouse-Lautrec.
    No longer available
    Dim. 19 x 29 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #878
    Val St. Lambert

    Een kokervaasje en een asbak van roze en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Un vase cylindrique et un cendrier en cristal rose et incolore. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 6 & 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #200

    Een art deco platina broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3,50 ct.

    Une broche Art Déco en platine sertie de diamants ayant un poids total de ± 3,50 ct.
    No longer available
    Dim. 11,36 g
    Estimate: € 2200 / 2400
  • #801
    Athena

    Een dekselvaasje van cloisonné op geel koper met een Fo-hond op het deksel.

    Une ancienne poupée avec vêtements.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #289

    Een lot van twaalf kristallen wijnglazen met gekleurde kelken. Vermoedelijk Val St. Lambert.

    Un lot de douze verres à vin en cristal à calices en couleurs. Probablement Val St. Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #818

    Een lot van zes jaarboeken: - “Das Oesterreichische Lichtbild. 1933. - “Das Deutsche Lichtbild”. 1934 t.e.m. 1938.

    Un lot de six annuaires: - “Das Oesterreichische Lichtbild. 1933. - “Das Deutsche Lichtbild”. 1934 à 1938.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #642
    Roger Hebbelinck
    Period: 1912 - 1987

    “Winters landschap”. Een lithografie naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 156/350 buiten de plaat en met stempel van de Saedeleer.

    ”Paysage hivernal”. Une lithographie d’après une oeuvre de Valerius de Saedeleer. Signée et numérotée 156/350 hors planche et avec cachet de de Saedeleer.
    No longer available
    Dim. 66 x 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #788

    Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vogels op zwarte fond. Onderaan gemerkt.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine, décor polychrome d’oiseaux et de fleurs sur fond noir. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More