#180
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de diamants taille ancienne en argent, sertis d'un poids combiné de + - 1,50 ct. Et turquoise taille briolette en forme de larme.No longer availableDim. 27,50 gEstimate: € 750 / 850 -
#179Eugène DelfossePeriod: 1825 - 1865
#27
Een lot van drie replica’s van antieke kompassen.
#526
#136
#507
Een deels gepatineerde bronzen Boeddha.
#239
#393
“Christus op de troon”. Reisicoontje, tryptiek.
#568
Een paar vazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
#406
Een witgelakt metalen vintage hanglamp.
#423
“H. Antipas, patroon der tandartsen”. Messingen reisicoontje.
#289
Randonneur dans une allée enneigée. Huile sur toile. Monogrammée C. H, Anvers.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 60 / 100