Other lots in this auction
-
#483
Een paar oude walrustanden. Eerste helft XXe eeuw.
Deux dents de morse anciennes. première partie XXième siècle.No longer availableDim. l: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#661
Een staande Guanyin van monochroom wit porselein.
Un Guanyin debout en porcelaine monochrome blanche.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#709
Een lot bestaande uit twee gravures. “La nouvelle porte St. Honoré avec le Dôme.” (Bergmillo) Met de hand ingekleurd. & “De vijf zintuigen.” (L. Boilly)
Un lot de deux gravures: “La nouvelle porte St. Honoré avec le Dôme”. (Bermillo). Mis en couleur à la main. “Les cinq sens”. (L. Boilly).No longer availableDim. 40 x 30 cm & 28 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#721
Een driedelig setje uit porselein waaronder twee stoeltjes en een tafeltje.
Un ensemble en trois parties en porcelaine dont deux petites chaises et une petite table.No longer availableDim. h.11 cmEstimate: € 65 / 80 -
#696
Een ovale eikenhouten gatelegtafel met getorste poten. Engeland, XIXde eeuw.
Table gateleg ovale en chêne aux pieds torsadés. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. L. 100 cmEstimate: € 120 / 200 -
#363
Een art nouveau sierjardinière van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor.
Une jardinière de décoration Art Nouveau en faïence polychrome, décor floral.No longer availableDim. l: 32 cmEstimate: € 32 / 40 -
#325
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 4,50 gEstimate: € 120 / 180 -
#674
“Compositie”. Aquarel op papier”. Draagt handtekening ‘Francis’.
”Composition”. Aquarelle sur papier. Porte la signature: ‘Francis’.No longer availableDim. 21 x 32,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#607
Een sobere eikenhouten tafel. Het blad versierd met Perzische tegels, waarbij twee zeshoekige met personages en vier vierkante met vissen. Omstreeks 1800.
Table sobre en chêne. La tablette incrustée de carreaux persans dont deux hexagonaux avec personnages et quatre carrés avec poissons. Vers 1800.No longer availableDim. 175 x 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#595Heriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine fait main.No longer availableDim. 275 x 365 cmEstimate: € 200 / 300 -
#242
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
”Vue sur le port”. Huile sur toile. Illisiblement signé.No longer availableDim. 39 x 59 cmEstimate: € 200 / 300 -
#620
Twee handgeknoopte wollen karpetten.
Deux carpettes en laine faites main.No longer availableDim. 148 x 103 & 210 x 124 cmEstimate: € 40 / 50