Other lots in this auction
-
#445
Een wit metalen Jugendstil tafeltje met accenten in goudverf.
Une petite table ‘Jugendstil’ blanche aux accents en peinture dorée.No longer availableDim. h. 60 cmEstimate: € 80/100 -
#583
Een antiek Chinees reistempeltje van hardhout met twee openende luikjes. Binnenin een fijn gesculpteerde boeddhistische voorstelling. Onderaan met stempel. Mogelijk XVIIIe eeuws.
Un petit temple de voyage antique chinois, deux volets ouvrants. A l’intérieur une représentation finement sculptée, Bouddhique. Cachet sous la base. probablement XVIIIième siècle.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 350/500 -
#717
Een paar balustervazen van Nanking-aardewerk met een decor van krijgers. Afwijkende modellen.
Une paire de vases balustre en faïence de Nanking, décor de guerriers.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100/120 -
#768
Een divers lot zeeschelpen. 7 stuks.
Un lot de coquillages. Sept pièces.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#530
Een eikenhouten buffetkast met twee gemoulureerde paneeldeuren en een lade.
Un buffet en chêne aux portes à moulures et un tiroir.No longer availableDim. b: 136 cmEstimate: € 140/220 -
#781Heriz
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
Couloir Persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 407 x 78 cmEstimate: € 120/200 -
#476
Vierkante salontafel met latwerk en glazen blad. Japans werk, omstreeks 1900.
Une table de salon carré avec une tablette en verre et bois en lattis. Travail japonaise, vers 1900.No longer availableDim. 32 x 82 x 82 cmEstimate: € 80/120 -
#121
Een lotelingenstok van Italiaans glas met rode lijnen op vergulde achtergrond. Omstreeks 1900.
Une canne de conscrit en verre italien avec des lignes rouges sur fond doré. vers 1900.No longer availableDim. l: 110 cmEstimate: € 150/200 -
#601
Een eikenhouten buffetkast in renaissancestijl, onderaan met twee gesculpteerde paneeldeuren, versierd met een hond en een vos. Het opzet met twee glas-in-lood-deuren, versierd met heraldische leeuwen. Het opzet gedragen door twee liggende leeuwen.
Un buffet en chêne, style Renaissance. Le dessous à deux portes sculptées et décorées d’un chien et d’un renard. Le dessus à deux portes vitrines de verre et plomb, décoration de lions héraldiques. Le dessus porté par deux lions couchés.No longer availableDim. h: 230 x 140 x 57 cmEstimate: € 200/240 -
#438
Drie Japanse voorwerpen van messing, bestaande uit een brievenopener, een helmmontuur en een pijp.
Trois objets japonais en laiton, comprenant un ouvre-lettres, une pipe et une monture de casque.No longer availableDim. l: 12, 26 & 36 cmEstimate: € 50/80 -
#180
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une bague en or jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 2,60 gEstimate: € 550/650 -
#410
Een halfrond armstoeltje van eikenhout met latwerk en een gesculpteerde man en vouw.
Un fauteuil en demi cercle en chêne et lattis, décoration de femme et homme sculptés.No longer availableEstimate: € 40/60