Similar lots by type
-
#223
Een salonnetje in Louis XV stijl bestaande uit een 2-zit en 2 éénzitten, hout hem gesculpteerde delen en een bloemenstof.
A small sitting room in Louis XV style consisting of a 2-seater sofa and 2 armchairs, wooden parts carved and floral fabric. -
#360Cartier Paris
Een verguld zilveren polshorloge, Must De Cartier met achteraan de vermelding Cartier Paris 925 tank quartz argent plaque or g 20 m Swiss made.
A gilded silver wristwatch, Must De Cartier with the inscription "Cartier Paris 925 tank quartz argent plaque or g 20 m Swiss made" on the back. -
#198
Een massief eikenhouten secretaire met 4 laden.
A solid oak secretary desk with 4 drawers. -
#399
Een modernistische spiegel met geslepen spiegelrand.
A modernist mirror with a beveled mirror edge. -
#390Roskopf
Een zakhorloge, Roskopf & Co, syndicale & regie, grand prix Paris 1904.
A pocket watch, Roskopf & Co, syndicate & management, grand prize Paris 1904. -
#193Alfred Hendrickx BelformPeriod: 1931
Een houten vintage Mid-Century design sideboard. 3-deurs en 4 laden met gechromeerd metalen handvaten en poten. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.
A wooden vintage Mid-Century design sideboard. 3 doors and 4 drawers with chrome metal handles and legs. Designed by Alfred Hendrickx for Belform. Signs of wear present. -
#391
Een set van 2 geel koperen kerkkandelaars. Toegevoegd 2 gegoten metalen kandelaars met religieus thema.
A set of 2 yellow copper church candlesticks. Added 2 cast metal candlesticks with a religious theme. -
#197Alfred Hendrickx BelformPeriod: 1931
“Model 601”. Een houten vintage Mid-Century design eetkamertafel. Uitschuifbaar, extra tafelbladen verborgen onder het tafelblad. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.
"Model 601". A wooden vintage Mid-Century design dining table. Extensible, extra tabletops hidden under main tabletop. Designed by Alfred Hendrickx for Belform. Signs of wear present. -
#209
Een massief houten ééndeurs vitrinekast.
A solid wood single-door display cabinet. -
#173
“De vier seizoenen”, een meergelaagd alegorisch reliëf in hout gemonteerd tussen plexiglazen platen. Amerikaanse origine.
"The four seasons", a multi-layered allegorical wooden relief mounted between plexiglass plates. American origin. -
#383
Een vogelkooi naar oud voorbeeld.
A birdcage in the style of an antique model. -
#281
Een Hollywood regency tafellamp met een voet in messing voorstellend een luipaard met welp neerdalend vanop een boomstronk.
A Hollywood Regency table lamp with a brass base depicting a leopard with a cub descending from a tree trunk. -
#275
Een octagonaal bijzettafeltje in albast met floraal inlegwerk in malachiet.
An octagonal side table in alabaster with floral inlay in malachite. -
#1Maria Innocentia HummelPeriod: 1960 - 1972
“Blessed child/Kirstkind”, een polychroom porseleinen beeld, Goebel - M.I. Hummel - 78/6 Tmk3.
“Blessed child/Kirstkind”, a polychrome porcelain figure, Goebel - M.I. Hummel - 78/6 Tmk3. -
#370
Een lot van 3 zilveren zakhorloge kettingen, 34,60 - 37,88 en 46,78 gram.
A lot of 3 silver pocket watch chains, weighing 34.60 - 37.88 and 46.78 grams. -
#204
Een spiegel met vergulde kader naar barok voorbeeld.
A mirror with a gilded frame in a Baroque style. -
#400
Een zilveren beeldje van een clown, gemerkt 925. 80 gram.
A silver statuette of a clown, marked 925. 80 grams. -
#256
Een set van 2 ladenkastjes in fineer, één met glazen blad.
A set of 2 veneer chest of drawers, one with glass top. -
#213
Een salon in Louis XV stijl bestaande uit een ruime 3-zit en 2 clubzetels in hout en rode velours.
A Louis XV style living room set including a spacious 3-seater sofa and 2 club chairs in wood and red velvet. -
#393
Een lot van 5 tafellampen, koper en verchroomd metaal.
A lot of 5 table lamps, copper and chromed metal. -
#231
Een staande lamp met vergulde houtgesculpteerde voet.
A floor lamp with a gilded wooden sculpted base. -
#207
Een massief eikenhouten bureau met 2 lade, vlekken op het blad.
A solid oak desk with 2 drawers, stains on the top. -
#265
Een bankje voor 2 personen in gestreepte stof.
A bench for 2 persons in striped fabric. -
#218
Een houten Art Deco ronde eettafel. Enige slijtage aanwezig.
A wooden Art Deco round dining table. Some wear present.
Other lots in this auction
-
#219Adèle KoekkoekPeriod: 1838-1919
“Vrouw bij de haard”, olieverf op doek, gesigneerd.
“Woman by the hearth”. Oil on canvas. Signed. -
#116Kaimuri
Een Kashmir handgeknoopt tapijt.
A Kashmir hand-knotted carpet. -
#362
“En Sologne”, een lithografie op papier, onleesbaar gesigneerd.
"In Sologne", a lithograph on paper, signed unreadable. -
#20
Een halssnoer met verschillende kleuren parels en met zilveren slot. 925‰.
A necklace with various colored pearls and a silver clasp. 925‰. -
#385
Een bijzettafeltje, eikenhouten onderstel met getorste poten en een koperen blad met Egyptische taferelen.
A side table, oak base with twisted legs and a copper top decorated with Egyptian scenes. -
#387
Een antiek tabaksblik, Vieil-Anvers, Cachet bleu voor Verellen fréres & Co. Circa 1920.
An antique tobacco tin, Vieil-Anvers, Cachet bleu for Verellen fréres & Co. Circa 1920. -
#266
Een massief midden eikenhouten eettafel in landelijke stijl.
A solid oak dining table in rustic style. -
#96
Een Franse stijl vintage nest of tables met marmeren blad en messing frame.
A French-style vintage nest of tables with marble top and brass frame. -
#127
Een Griekse handbeschilderde kruik in terracotta met 3 figuren in het decor, Italiaanse bodemvondst, de hals is gerestaureerd en onvolledig.
A Greek hand-painted terracotta jug with 3 figures in the decoration, Italian archaeological find, the neck has been restored and is incomplete. -
#121DLB
Een antiek Franse reiswekker met messing kast en geslepen glazen deurtjes. Emaille wijzerplaat met Romeinse cijfers en verso wijzerplaatje. Diverse markeringen, gemerkt “DLB”, eind 19e eeuw. In originele foedraal met instructiebriefje. Een scharniertje foedraal manco.
An antique French travel clock with brass case and cut glass doors. Enamel dial with Roman numerals and rear dial. Various markings, marked "DLB", late 19th century. In original case with instruction note. One hinge missing from the case. -
#358
Een polychroom beeld in plaaster van een jonkvrouw, naar middeleeuws voorbeeld.
A polychrome plaster sculpture of a maiden, inspired by medieval design. -
#340
Een 18 kt geelgouden met horoscoop leeuw.
An 18 kt yellow gold pendant with Leo zodiac sign.