Similar lots by type
-
#657
Een bronzen lampenvoet met zilverkleurig patina in de vorm van een merrie met haar veulen.
Un pied de lampe à patine argentée sous forme de jument et son poulain.No longer availableDim. h: 40 cm (zonder kap)Estimate: € 100/150 -
#231Jos De DeckerPeriod: 1912-2000
“Moeder en kind”. Een stenen beeld. Onderaan gesigneerd.
”Mere et enfant”. Une statue en pierre. Marque sous la base.No longer availableDim. l: 53 cm; h: 36 cmEstimate: € 1200/1400 -
#765
Een gebeeldhouwd houten stoeltje. Kuba, D.R. Congo.
Une chaise en bois sculpté. Kuba, R.D. Congo .No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 40/50 -
#308
Een albasten jongevrouwenbuste. Achteraan gesigneerd. Klein letsel achteraan.
Un buste de jeune femme en albâtre. Signature au dos. Petit dégât au dos.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100/120 -
#641
“Amor, een jardinière torsend”. Een bronzen beeld. Frankrijk, eind XIXe eeuw.
”Amor, une jardinière”. Une statue en bronze. France, fin XIXème siècle.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 2600/2800 -
#678
Een groep en een heiligenbeeldje van steengoed, waarbij het tweede op houten sokkeltje.
Un groupe et une statue de Saint en faïence, le deuxième sur socle en bois.No longer availableDim. h: 27 & 32 cmEstimate: € 50/80 -
#287
Een paar bronzen wandlampen in de vorm van citroentakken.
Une paire d’appliques sous forme de branches de citronnier.No longer availableDim. H: 24 cmEstimate: € 100/120 -
#728
Een paar verguld bronzen plaquettes met clasicistische reliëfdecors.
Une paire de plaquettes en bronze, décors classiques en relief.No longer availableDim. 15 x 30 cmEstimate: € 100/140 -
#617
Een Thais krijgersbeeld van zwart- en goudgepatineerd hout, versierd met gelen kraaltjes. Voet gebroken.
Une statue de guerrier Thaï en bois à patine noir et doré, décoration de perles jaunes. Restauration au pied.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 100/120 -
#819
Een paar bronzen wandkandelaars in Lodewijk XV-stijl. We voegen er een derde, afwijkend exemplaar aan toe.
Une paire de candélabres muraux en bronze, style Louis XV. Nous ajoutons un troisième légèrement différent.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 60/100 -
#823
Een Indisch olielampje van brons, getooid met een olifant.
Une petite lampe à huile en bronze, décorée d’un éléphant. Indien.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40/50 -
#298
Een zamakken vaasje, versierd met een druivenplukkende putto. Op arduinen voetstuk. Begin XXe eeuw.
Un petit vase en régule, décoration d’un putto récoltant le raisin. Sur socle en pierre de taille. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60/80 -
#851
Een kleine bronzen kandelaar op drie pootjes. Mogelijk Italiaans.
Un petit candélabre sur trois pieds. Probablement italien.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 80/120 -
#244
Een paar kindjes van zandsteen.
Une paire d’enfants en pierre de sable.No longer availableDim. 42 x 40 x 65 cmEstimate: € 460/480 -
#228
“Vrouw bij een fontein in de vorm van Bacchus”. Een marmeren tuinbeeld.
”Femme et fontaine sous forme de Bacchus”. Une statue de jardin en marbre.No longer availableDim. h: 157 cmEstimate: € 1500/1800 -
#659
Een ivoren Corpus Christi op een zwartgelakt kruisbeeld in een vergulde kader in barokke stijl. Eén vingertje manco. XIXe eeuw.
Christ en ivoire sur crucifix en bois noirci dans un cadre baroque doré. Un doigt manque. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 1200/1500 -
#238
Een gepatineerde plaasteren buste in klassieke stijl op een sober aardewerken zuil.
Un buste à patine de style classique sur une colonne en faïence.No longer availableDim. h: 53 + 38 cmEstimate: € 100/120 -
#213
Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
Une paire de statues de jardin en composite blanc sous forme d’anges.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 1500/1800 -
#761
Een gebeeldhouwd houten beeld. Kuba, D.R. Congo.
Une statue en bois sculpté. Kuba, Congo.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 80/120 -
#221
“De hofmaking”. Een bronzen groep met tweekleurig patina op zwart marmeren voetstuk. Gesigneerd ‘Madrassi’.
”Courtiser”. Un groupe en bronze à patine de deux couleurs sur socle en marbre noir. Signée: ‘Madrassi’.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 300/500 -
#242
Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 500/600 -
#148
“Madonna met kind”. Een gipsen voorontwerp voor een houten beeldhouwwerk. Antwerpen, XIXe eeuw. Gebruikt als gevelversiering. Hoofd van Christus manco.
”Vierge à l’Enfant”. Un projet de statue en bois fait en plâtre. Anvers, XIXème siècle. Utilisation comme décoration de façade.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 120/200 -
#603
Een paar fluitspelers van rood- en goudgepatineerd hout met gekleurde glazen versieringen. Birmaans werk.
Une paire de joueurs de flûte en bois à patine rouge et dorée, décorations en verre de couleurs. Travail de Birmanie.No longer availableDim. 71 x 50 x 53 cmEstimate: € 100/150 -
#648
Een gebeeldhouwde houten stoel van twee gebeeldhouwde planken massief hout. De rugleuning in de vorm van een maniok stampende vrouw. Afrikaans werk.
Une chaise en bois sculpté fait à partir de deux planches en bois massif. Le dos en forme de femme qui pétrit du manioc. Travail africain.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#569
“Boottochtje Nel”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘R.W’, toegeschreven aan Rik Wouters”. Kleine perforatie.
”Promenade en bateau, Nel”. Huile sur toile. Monogramme ‘R.W.’. Dédicace à Rik Wouters. Petite perforation.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 1000/1500 -
#477
Een gebeeldhouwd houten wandsokkeltje met twee draakjes.
Un socle en bois sculpté à deux dragons.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 80/100 -
#542Kuniyoshi Utagawa
Een reeks van drie ingekleurde Japanse houtsneden met voorstellingen van krijgers. XIXde eeuw.
Une série de trois gravures sur bois japonaises en couleurs, représentations de guerriers. XIXème siècle.No longer availableDim. 36 x 24 cmEstimate: € 100/120 -
#392Luigi Bardi
“Costume della misericordia di Firenze”. Een ingekleurde gravure. 1830.
”Costume della misericordia di Firenze”. Une gravure en couleurs. 1830.No longer availableDim. 15 x 22 cmEstimate: € 60/80 -
#863
Twee kristallen vazen waarbij één gemerkt van Val St. Lambert.
Deux vases en cristal dont un Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#245
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,76 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 0,76 ct.No longer availableDim. 3,83 gEstimate: € 700/800 -
#638
Een lampenvoet van groen marmer, gedragen door drie verguld bronzen voeten, getooid met saterbustes en eindigend in bokkenpoten. XIXe eeuw.
Un pied de lampe en marbre vert, porté par trois pieds en bronze, décor de bustes de satyres et se terminant en pieds de bouc. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 36 cm (zonder kap)Estimate: € 80/120 -
#547
Een devotiekalender van bamboe met tien voorstellingen rond een voorstelling van Ganesh. Thais werk.
Un calendrier de dévotion en bamboe à dix représentations autour d’une représentation de Ganesh. Travail Thais.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#507
Een Japans Inro-doosje van bamboehout met een decor van een jongen bj twee vechtende hanen op een achtergrond van goudlak. Het hoofdje en de handjes van ivoor. Gesigneerd ‘Shô-zan”. Zonder touwtjes. Bijgevoegd een puntenteller van zwartgelakt hout met acht kantelbare ivoren vlakken. Het hout versierd met een plantendecor, het ivoor versierd met vogels en insecten van pietra dura.
Une boîte Inro japonaise en bois de bambou représentant un garçon et deux coqs sur fond doré. La tête et les mains en ivoire. Signé ‘Shô-zan’. Pas de cordes. Nous ajoutons une compte-points à huit surfaces basculables. le bois à décoration de plantes, l’ivoire décorée d’oiseaux et d’insectes en pierre dure.No longer availableDim. l: 8,5 & 9,5 cmEstimate: € 80/100 -
#890Märklin
Zes goederenwagons, goed gebruikt.
Six wagons de marchandise. Usures.No longer availableEstimate: € 25/28 -
#17
Een lot verzilverd metaal bestaande uit een fruitschaal, een mandje, een theeschaaltje met schoteltje, een lepeltje en vorkje en een tasje met maliën (beschadigd).
Un lot de métal argenté comprenant une coupe, un petit panier, un petit plateau à thé et coupelle, une petite cuillère et une petite fourchette ainsi qu’une sac à main aux maillons.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#734
Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit elf rodewijnglazen, twaalf wittewijnglazen en twaalf aperitiefglazen.
Un service de verres en cristal incolore taillé, comprenant onze verres à vin rouge, douze verres à vin blanc et douze verres à apéritif.No longer availableEstimate: € 60/120