#205Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van +- 0,92 ct. GSI 1.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un solitaire de + - 0,92 ct. GSI 1.No longer availableDim. 3,40 gEstimate: € 2600 / 2800 -
#398Een lot van zes recente iconen (1 repro), waarbij twee met riza.
#147Theresia van Lisieux. Een bronzen heiligenbeeld op marmeren sokkel.
#198“De Bronstijd”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar voorbeeld van Auguste Rodin.
#503Johan LewiPeriod: °1957“Personage met ei en een andere”. Keramiek. Niet gesigneerd.
Personnage avec oeuf et un autre . Céramique. Non signé.No longer availableDim. H. 67 cmEstimate: € 100 / 150 -
#15Een 18 karaats geel gouden speld bezet met twee pareltjes en een granaat.
Une épingle en or jaune 18 carats serti de deux perles et d'un grenat.No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 100 / 140 -
#674“Schets met hand”. Potlood op papier. Onleesbaar gesigneerd.
Esquisse à la main. Crayon sur papier. Signé illisiblement.No longer availableDim. 20 x 13,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#94Jules De CortPeriod: 1918-1999“Bloemen in een vaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Fleurs dans un vase . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#530Een Shiva Nataraja-beeld van brons.
#360Een kleine notenhouten hangvitrine in Hollandse stijl.
#467Vier personages van gebeeldhouwd hout. Afrikaans werk.
Quatre figures de bois sculpté. Travail africain.No longer availableDim. H. ca 45 cmEstimate: € 50 / 70