Other lots in this auction
-
#320Een paar 18 karaats wit gouden ring bezet met kleine briljantjes.
Une paire de bagues en or blanc 18 carats serties de petits diamants.No longer availableDim. 1,06 gEstimate: € 250 / 300 -
#403Een antieke gelakte Myanmarese rieten lunchbox. beschadigingen aan de lak.
Une ancienne boîte à lunch en osier laqué de Myanmar. Peinture endommagée.No longer availableDim. Ø: 21 cm; h: 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#284“Doorkijk in het bos”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
Vue à travers la forêt . Huile sur panneau. Non signé.No longer availableDim. 30 x 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#635Een comtoiseklok met gedreven messingen slinger en versiering rond de wijzerplaat. Met sleutel en gewichten.
Pendule comtoise avec balencier en laiton ciselé et décoration autour du cadran. Avec clé et poids.No longer availableDim. 143 x 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#283Swarovski“Columbine”. Speciale editie. In oorspronkelijke doos. Gelimiteerde editie 2000. Met sokkeltje.
Columbine . Édition spéciale. Dans la boîte d'origine. Édition limitée à 2000. Avec support.No longer availableDim. 14 cmEstimate: € 80 / 120 -
#629“Wild everzwijn in besneeuwd bos”. Een Japanse houtsnede. Eind XIXe eeuw. Gesigneerd.
Sanglier dans la forêt enneigée . Une gravure sur bois japonaise. Fin du XIXème siècle. Signée.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#191Een bronzen beeld van een dame in Egyptisch geïnspireerde klederdracht in art decostijl. Gemerkt.
Une statue en bronze d'une dame en costume d'inspiration égyptienne de style Art Déco. Marquée.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 160 / 200 -
#567Een porseleinen vaas met koperood floraal decor. Naar XIVe eeuws voorbeeld.
Un vase en porcelaine à décor floral rouge cuivré. D’après l'exemple du XIVème siècle.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 360 / 420 -
#279Mouzin Lecat & Cie., NimyEen lot geglazuurd Belgisch aardewerk met meerkleurige reliëfdecors. Gemerkt.
Lot de faïence belge émaillée avec des décors en relief multicolores. Marqué.No longer availableDim. h: 11 - 27 cmEstimate: € 100 / 150 -
#469“Moderne compositie”. Olieverf op papier. Onleesbaar gesigneerd.
Composition moderne . Huile sur papier. Signé illisible.No longer availableDim. 112 x 77 cmEstimate: € 120 / 180 -
#369Alfons Blomme“Roscoff”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
Roscoff . Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 23 x 34 cmEstimate: € 30 / 50 -
#632Jean StevoPeriod: 1914 - 1974“Compositie met vrouw”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
Composition avec femme . Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 x 23 cmEstimate: € 80 / 120



