Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Trompetspeler”. Metalen beeld op marmeren voetstuk.
“Trompetspeler”. Metalen beeld op marmeren voetstuk.
“Trompetspeler”. Metalen beeld op marmeren voetstuk.

“Trompetspeler”. Metalen beeld op marmeren voetstuk.

Trompette . Statue en métal sur socle en marbre.
Dim. H. 80 m
SKU: 1512200431.
Auction day: 16 December 2020 19:00
Catalogue #431
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #305

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,14 ct.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 3,14 ct.
    No longer available
    Dim. 15,24 g
    Estimate: € 2600 / 2800
  • #234

    Een verguld houten spiegel in Lodewijk XV-stijl, versierd met een vrouwenprofiel in reliëf.

    Miroir en bois doré de style Louis XV, décoré d'un profil féminin en relief.
    No longer available
    Dim. h: 117 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #73

    Een fijn uitgestoken juwelenkoffertje, versierd met bladermotieven rondom en het deksel getooid met een draak. (letsel aan binnenkant deksel).

    Un écrin à bijoux finement sculpté, décoré de motifs de feuilles tout autour et le couvercle orné d'un dragon. (dégât à l'intérieur du couvercle).
    No longer available
    Dim. 21 x 32 x 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #304

    Een lot van vijf gravures met betrekking tot het Antwerpse stadhuis, bestaande uit vier buitenzichten en een interieur van de trouwzaal.

    Un lot de cinq gravures relatives à la mairie d'Anvers, comprenant quatre vues extérieures et un intérieur de la salle des mariages.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #354
    Utagawa Hiroshige
    Period: 1797 - 1858

    “Zeilschepen” & “Huizen aan een meer”. Twee ingekleurde Japanse houtsneden. Gesigneerd.

    ”Voiliers” & “Maisons au bord du lac”. Deux gravures sur bois japonaises. Signées.
    No longer available
    Dim. 12 x 25 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #20

    Een 18 karaats geel gouden schakelketting.

    Une chaîne à maillons en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 5,32 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #34
    Frantz Charlet
    Period: 1862-1928

    “Moeder en kind in een Hollands havenstadje”. Lithografie. Gesigneerd en “5e staat” buiten de plaat.

    Mère et enfant dans une ville portuaire hollandaise . Lithographie. Signée et 5ème état hors planche.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #347

    Een lot van zeven verschillende appliques met glazen kapjes.

    Un lot de sept appliques en verre différentes.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #379

    “Compositie met cirkels”. Minimalistisch kunstwerk op board.

    “Composition avec cercles”. Objet d’art minimaliste sur carton.
    No longer available
    Dim. 99 x 69 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #553

    Een verguld bronzen Boeddha.

    Un Bouddha en bronze doré.
    No longer available
    Dim. h: 23,5 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #492

    “Erotisch tafereel”. Aquarel op papier(?). Gemonogrammeerd ‘J.S.’.

    Scène érotique . Aquarelle sur papier (?). Monogrammée J.S.
    No longer available
    Dim. 147 x 88 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #291
    Lord Nelson Pottery

    Een reeks van drie sierborden met decors van Murillo, onderaan gemerkt.

    Une série de trois assiettes décoratives avec des décors de Murillo, marquées en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More