Other lots by Beardswood
#530
#697
Een groot lot tijdschriften “Ciné Revue”. Jaren ‘70 & ‘80.
#404
#144Henri Victor StiellemansPeriod: 1879 - 1959
“Vrouw in de moestuin”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#256
#336
“De Klokkengieters”. Gravure.
#376Koperslager D. Desmedt, Baasrode
Een paar messingen scheepslantaarns op petroleum.
#305
Twee verschillende 18 K geelgouden oude dameshorloges.
#343
#185
Une bague en or blanc 14 carats avec des boucles d'oreilles assorties serties de brillants et de diamants de couleur cognac d'un poids combiné de + - 1 ct. et de nacre et de corail en forme de fleur.No longer availableDim. 15,11 gEstimate: € 700 / 900 -
#479
Een paar terracotta beelden van geisha’s met sporen van polychromie.
#265
Une bague en or jaune 18 carats sertie de baguettes de saphir d'un poids combiné de + - 0,50 ct. Ct.No longer availableDim. 2,19 gEstimate: € 200 / 250